jpefYPEF – konkurs „Młodzież w lasach Europy”

25 listopada w Leśnym Ośrodku Edukacji Ekologicznej Nadleśnictwa Spychowo w Spychowie odbyło się podsumowanie IV edycji konkursu YPEF - Młodzież w Lasach Europy. Spotkanie to zostało zorganizowane przez Regionalną Dyrekcję Lasów Państwowych w Olsztynie. Udział w nim wzięli:

Z RDLP w Olsztynie - Pani Małgorzata Błyskun - Dyrektor RDLP w Olsztynie oraz p. Anna Bartoszewicz.

Z Towarzystwa Przyjaciół Lasu - p. Wiceprezes Andrzej Kawalec oraz p. Albert Stoma.

Przedstawicielem Nadleśnictwa współpracującego z naszą szkołą był  p. Mirosław Krawczyk - Zastępca Nadleśniczego Nadleśnictwa Olsztyn

Spotkanie uświetniły również występy: Zespołu sygnalistów myśliwskich „Leśna Brać” przy Nadleśnictwach Strzałowo i Spychowo oraz Zespołu Muzyki Dawnej „Mandragora” ze Szczytna.

Finał odbył się 27 maja w „Auli Kryształowej” Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie.

Z II LO brały udział: Aleksandra Buszmak, Klaudia Ziemiec i Klara Kowalczyk- dziewczyny uzyskały  3 wynik punktowy w eliminacjach krajowych. Opiekunem była Pani Aneta Maszczak

Z Gimnazjum nr 2 brały udział: Kornelia Rynkiewicz, Julia Czupryńska i Klaudia Czeluśniak- dziewczyny uzyskały 3 wynik punktowy w okręgu. Opiekunem była Pani Jolanta Otręba

NAJLEPSZE LICEUM

najj