PLAN LEKCJI

2ramka 2 z tlem plan

KLASY DWUJĘZYCZNE

2ramka 2 z tlem klasy dwujezyczne

DZIENNIK ELEKTRONICZNY

2ramka 2 z tlem librus

ABSOLWENCI II LO

8888

c1Konkurs Wiedzy o Chinach “Jeden szlak, jeden pas”

Dnia 7 grudnia 2018 r. rozstrzygnięty został interdyscyplinarny Konkurs Wiedzy o Chinach “Jeden szlak, jeden pas”. Honorowym patronatem nad przedsięwzięciem objął Ambasador Republiki Chińskiej Pan Liu Guangyuana i Prezydent Olsztyna Pan Piotr Grzymowicz. Współorganizatorami konkursu byli: Biuro Promocji i Turystyki Urzędu Miasta Olsztyna oraz Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Olsztynie. Główną nagrodą był dwutygodniowy pobyt w Chinach.

Konkurs to efekt współpracy Olsztyna z miastem Weifang w prowincji Shadong w Chińskiej Republice Ludowej.

W konkursie wzięło udział osiem olsztyńskich szkół. Każda ze szkół miała przygotować występ sceniczny dotyczący historii i kultury Chińskiego Jedwabnego Szlaku oraz przygotować film lub reportaż dotyczący wylosowanego tematu. II Liceum Ogólnokształcące zgłębiło wiedzą na temat Sytuacji na Morzu Południowochińskim i przedstawiła to w formie reportażu.

Naszą szkołę w konkursie “Jeden szlak, jeden pas” reprezentowali uczniowie klasy 1C : Cybulski Konrad, Danisiewicz Jan, Grabiński Rafał, Korejwo Faustyna, Omilian Marek, Pertek Martyna, Pieczkowska Viktoria, Skorutko Igor, Stasiak Kordian, Szyszko Zuzanna, Tarasewicz Paula, Wolf Jakub, Ziniewicz Paulina i zdobyli III miejsce.

Opiekun grupy Anna Bratkowska

c2

c3

c4

c5

c6

c7

NAJLEPSZE LICEUM

najj

CERTYFIKATY JĘZYKOWE

KONIEC

SZCZYTY MOCY

21

SZKOŁA PROMUJĄCA ZDROWIE

promocjazdrowia

zlote-liceum-perspektywy 
 

Fundacja Edukacyjna Perspektywy
potwierdza, że
II Liceum Ogólnokształcące
 im. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego
w Olsztynie
jest wśród najlepszych liceów w Polsce
sklasyfikowanych w
Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych
PERSPEKTYWY 2020
 i przysługuje mu tytuł
Złotej Szkoły 2020

CENTRUM MULTIMEDIALNE

CM
Facebook-Logo-Wallpaper-Full-HD

SZKOŁA WIERNA DZIEDZICTWU

GALERIA

GA12

ZAWODY MATEMATYCZNE

JOLA4

OLMUN

olmunmenu11

SUKCESY SPORTOWE

SPORT

SZKOLNY KLUB EUROPEJSKI

SKE

Dokumenty szkolne

DOKUMENTY NA STRONE

SKUMBRIA-konkurs literacki

2

URZĄD MIASTA

olsztyn-logo

NIEPODLEGŁA

23

GAZETKA EDUKACYJNA

gazetka

BIP

3ramka 2 z tlem BIP PO NOWEMU

ePUAP

bramka1

GDZIE JESTEŚMY

3ramka 2 z tlemLOKALIZACJA NOWEMY

KRONIKI SZKOLNE

3ramka 2 z tlemKRONIKA PO NOWEMY