PLAN LEKCJI

2ramka 2 z tlem plan

KLASY DWUJĘZYCZNE

2ramka 2 z tlem klasy dwujezyczne

DZIENNIK ELEKTRONICZNY

2ramka 2 z tlem librus

ABSOLWENCI II LO

8888

ttFinał II Międzyszkolnego Konkursu Języka Angielskiego
Modern Students
ZDOBYWCA I MIEJSCA MICHAŁ MNICH z II LO

4 grudnia 2018r. w LO nr 1 w Olsztynie odbył się finał II Międzyszkolnego Konkursu Języka Angielskiego Modern Students organizowanego przez Liceum Ogólnokształcące nr 1 w Olsztynie oraz szkołę językową Modern School. Wzięło w nim udział 199 uczestników z całego województwa. Z II LO do finału zakwalifikowało się 9 uczniów. Finał konkursu polegał na rozwiązaniu pisemnego testu przygotowanego przez Wydawnictwo Pearson na poziomie B2+/C1.

 

18 grudnia 2018r nastąpiło ogłoszenie wyników i uroczyste wręczenie nagród uczniom którzy zajęli 3 pierwsze miejsca. Z przyjemnością i dumą mogę ogłosić, iż uczeń z klasy 1F II LO MICHAŁ MNICH zdobył pierwsze miejsce w konkursie.

Fundatorem nagród dla zwycięzców konkursu są: Szkoła Języka Angielskiego Modern School w Olsztynie oraz Wydawnictwo Pearson. Uczestnicy II etapu konkursu otrzymali dyplom uczestnictwa w konkursie oraz voucher rabatowy na kwotę 400 PLN na kursy grupowe w Modern School w roku szkolnym 2019/2020. MICHAŁ MNICH jako zdobywca pierwszego miejsca otrzymał voucher na międzynarodowy egzamin PTE General na dowolnym poziomie zaawansowania (wartość vouchera 500-600 zł w zależności od wybranego poziomu egzaminu) oraz czytnik e-book Amazon Kindle (wartość nagrody około 600 zł).

Gratulujemy i życzymy powodzenia w dalszym rozwijaniu uzdolnień i zamiłowania do języka angielskiego

67

20181204 125328

20181218 130623

a

 

NAJLEPSZE LICEUM

najj

CERTYFIKATY JĘZYKOWE

KONIEC

SZCZYTY MOCY

21

SZKOŁA PROMUJĄCA ZDROWIE

promocjazdrowia

zlote-liceum-perspektywy 
 

Fundacja Edukacyjna Perspektywy
potwierdza, że
II Liceum Ogólnokształcące
 im. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego
w Olsztynie
jest wśród najlepszych liceów w Polsce
sklasyfikowanych w
Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych
PERSPEKTYWY 2020
 i przysługuje mu tytuł
Złotej Szkoły 2020

CENTRUM MULTIMEDIALNE

CM
Facebook-Logo-Wallpaper-Full-HD

SZKOŁA WIERNA DZIEDZICTWU

GALERIA

GA12

ZAWODY MATEMATYCZNE

JOLA4

OLMUN

olmunmenu11

SUKCESY SPORTOWE

SPORT

SZKOLNY KLUB EUROPEJSKI

SKE

Dokumenty szkolne

DOKUMENTY NA STRONE

SKUMBRIA-konkurs literacki

2

URZĄD MIASTA

olsztyn-logo

NIEPODLEGŁA

23

GAZETKA EDUKACYJNA

gazetka

BIP

3ramka 2 z tlem BIP PO NOWEMU

ePUAP

bramka1

GDZIE JESTEŚMY

3ramka 2 z tlemLOKALIZACJA NOWEMY

KRONIKI SZKOLNE

3ramka 2 z tlemKRONIKA PO NOWEMY