PLAN LEKCJI

2ramka 2 z tlem plan

KLASY DWUJĘZYCZNE

2ramka 2 z tlem klasy dwujezyczne

DZIENNIK ELEKTRONICZNY

2ramka 2 z tlem librus

ABSOLWENCI II LO

8888

usaPIĄTY  MIĘDZYSZKOLNY KONKURS

WIEDZY O KRAJACH OBSZARU ANGLOJĘZYCZNEGO

KONKURS WIEDZY

O STANACH ZJEDNOCZONYCH AMERYKI PÓŁNOCNEJ

 

Tegorocznym zwycięzcą konkursu został Arek Ogonowski z klasy 2D, w finale wzięło udział 19 olsztyńskich licealistów, a do etapu szkolnego przystąpiło około 200 uczestników, w tym z I LO, II LO, IV LO, VI LO, IX LO z O. I., XII LO, Zespołu Szkół Budowlanych oraz Zespołu Szkół Ekonomiczno- Handlowych.

 1

 

Wyniki etapu finałowego:

Lp

Nazwisko/imię ucznia

Punktacja

Szkoła

Opiekun/ opiekunowie

1.

Ogonowski Arkadiusz

56.5/60

II LO

Anna Zając, Dorota Łasiewicka

2.

Klimas Sylwia

53.5

II LO

Anna Zając, Dorota Łasiewicka

3.

Nowagiel Maciej

51.5

II LO

Anna Zając, Dorota Łasiewicka

4.

Lewandowski Mateusz

47

XII LO

Anna Pinkosz

5.

Piotrowski Adrian

41

ZSEH

Katarzyna Cieplińska, Małgorzata Welenc

6.

Wojciechowski Łukasz

40.5

XII LO

Anna Pinkosz

7.

Tokarzewska Izabela

38.5

I LO

Elżbieta Szczepkowska

8.

Fotyga Mateusz

38

ZSEH

Katarzyna Cieplińska, Małgorzata Welenc

9.

Banaś Emilia

36

I LO

Dorota Frącek

10.

Laska Mariusz

35

IV LO

Joanna Rajkowska

11.

Kozakiewicz Kornel

34

IV LO

Joanna Rajkowska

12.

Osowski Szymon

33

IV LO

Magdalena Pietrusiak

13.

Oleksiak Klaudia

32

ZSEH

Katarzyna Cieplińska, Małgorzata Welenc

14.

Stryżko Jakub

31

VI LO

Joanna Szymczak

15.

Wojtkiewicz Joanna

30

IV LO

Joanna Rajkowska

16.

Kowalewska Aleksandra

26.5

I LO

Elżbieta Szczepkowska

17.

Śmietański Rafał

24

IX LO z O. I.

Ilona Żebrowska

18.

Choszczyk  Sebastian

21

ZSB

Agata Lichy, Ewa Lachowicz

19.

Greszta Artur

16

IX LO z O. I.

Ilona Żebrowska

 

Wszystkim finalistom serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów !!!

 


1

NAJLEPSZE LICEUM

najj

CERTYFIKATY JĘZYKOWE

KONIEC

SZCZYTY MOCY

21

SZKOŁA PROMUJĄCA ZDROWIE

promocjazdrowia

zlote-liceum-perspektywy 
 

Fundacja Edukacyjna Perspektywy
potwierdza, że
II Liceum Ogólnokształcące
 im. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego
w Olsztynie
jest wśród najlepszych liceów w Polsce
sklasyfikowanych w
Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych
PERSPEKTYWY 2020
 i przysługuje mu tytuł
Złotej Szkoły 2020

CENTRUM MULTIMEDIALNE

CM
Facebook-Logo-Wallpaper-Full-HD

SZKOŁA WIERNA DZIEDZICTWU

GALERIA

GA12

ZAWODY MATEMATYCZNE

JOLA4

OLMUN

olmunmenu11

SUKCESY SPORTOWE

SPORT

SZKOLNY KLUB EUROPEJSKI

SKE

Dokumenty szkolne

DOKUMENTY NA STRONE

SKUMBRIA-konkurs literacki

2

URZĄD MIASTA

olsztyn-logo

NIEPODLEGŁA

23

GAZETKA EDUKACYJNA

gazetka

BIP

3ramka 2 z tlem BIP PO NOWEMU

ePUAP

bramka1

GDZIE JESTEŚMY

3ramka 2 z tlemLOKALIZACJA NOWEMY

KRONIKI SZKOLNE

3ramka 2 z tlemKRONIKA PO NOWEMY