PLAN LEKCJI

2ramka 2 z tlem plan

KLASY DWUJĘZYCZNE

2ramka 2 z tlem klasy dwujezyczne

DZIENNIK ELEKTRONICZNY

2ramka 2 z tlem librus

ABSOLWENCI II LO

8888

 

w11

WIZYTA   NAUCZYCIELI   Z OFFENBURGA
W NASZEJ SZKOLE

PAŹDZIERNIK 2014

 

1 pażdziernika 2014 r. naszą szkołę odwiedzili dyrektor i opiekunowie wymiany z Klosterschule w Offenburgu. Nasi goście mogli doświadczyć wielu atrakcji , przygotowanych przez uczniów i nauczycieli   naszej szkoły .

 

Spotkanie rozpoczęło się powitaniem gości przez Dyrektora, następnie   miał miejsce koncert chóru szkolnego , który zaprezentował swój nowy repertuar. Po koncercie na gości czekała prezentacja o szkole w kontekście nauki języka niemieckiego , w tym certyfikatu DSD II , którą przedstawili uczniowie klasy 3e : K. Parzonka, K. Olender i J. Kowalik. Następnym punktem programu była inscenizacja utworu J.W.Goethego pt KRÓL OLCH w wersji oryginalnej w wykonaniu klasy 2gd. Pod koniec wizyty nasi goście mieli jedyną i niepowtarzalną okazję przyjrzeć się otrzęsinom klas pierwszych liceum. Było to dla nich nowym doświadczeniem , ponieważ w Niemczech ta tradycja nie jest tak pielęgnowana jak u nas.  

W1

 

 

GAZETKA EDUKACYJNA

gazetka

NIEPODLEGŁA

23

CERTYFIKATY JĘZYKOWE

KONIEC

SZCZYTY MOCY

21

SZKOŁA PROMUJĄCA ZDROWIE

promocjazdrowia

zlote-liceum-perspektywy 
 

Fundacja Edukacyjna Perspektywy
potwierdza, że
II Liceum Ogólnokształcące
 im. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego
w Olsztynie
jest wśród najlepszych liceów w Polsce
sklasyfikowanych w
Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych
PERSPEKTYWY 2020
 i przysługuje mu tytuł
Złotej Szkoły 2020

CENTRUM MULTIMEDIALNE

CM
Facebook-Logo-Wallpaper-Full-HD

SZKOŁA WIERNA DZIEDZICTWU

GALERIA

GA12

ZAWODY MATEMATYCZNE

JOLA4

OLMUN

olmunmenu11

SUKCESY SPORTOWE

SPORT

SZKOLNY KLUB EUROPEJSKI

SKE

Dokumenty szkolne

DOKUMENTY NA STRONE

SKUMBRIA-konkurs literacki

2

URZĄD MIASTA

olsztyn-logo

BIP

3ramka 2 z tlem BIP PO NOWEMU

ePUAP

bramka1

GDZIE JESTEŚMY

3ramka 2 z tlemLOKALIZACJA NOWEMY

KRONIKI SZKOLNE

3ramka 2 z tlemKRONIKA PO NOWEMY