PLAN LEKCJI

2ramka 2 z tlem plan

KLASY DWUJĘZYCZNE

2ramka 2 z tlem klasy dwujezyczne

DZIENNIK ELEKTRONICZNY

2ramka 2 z tlem librus

ABSOLWENCI II LO

8888

1Global Game Jam 2017.

Z przyjemnością informujemy, że reprezentacja szkolnego koła Game Design, wzięła udział w światowej imprezie Global Game Jam 2017.

Tak jak co roku, uczestnicy z całego globu skupili swoją 48 godzinną pracę, wokół hasła strzeżonego do ostatniego momentu. Tym razem tematem przewodnim była "Fala". 

Praca czteroosobowego zespołu uczniów II Liceum Ogólnokształcącego, zaowocowała w pełni funkcjonalną aplikacją, która zyskała uznanie uczestników bydgoskiego ogniska GGJ. Oprócz możliwości zapoznania ludzi o zbliżonych zainteresowaniach, była to również okazja do podniesienia poziomu swoich kompetencji programistycznych oraz umiejętności pracy w grupie. 

*

 

Zachęcamy wszystkich do spróbowania swoich sił, w grze opartej na historii bezwzględnej walki o przetrwanie w niesprzyjającym środowisku. Wystarczy kliknąć poniższy link i podążać za wskazówkami. https://makiki99.github.io/ggj-2017/

Zachęcamy również do obejrzenia materiału ukazującego Keynote

https://www.youtube.com/watch?v=ynljZUmJv2U

Grupa Game Design wciąż jest otwarta na nowe osoby chcące zgłębiać umiejętności tworzenia gier wideo. Jeśli jesteś osobą, która potrafi się zaangażować i z pasją dążyć do celu , to właśnie na Ciebie czekamy!

Więcej informacji  uzyskasz kontaktując się z osobą szkolnego psychologa.

Best dissertation help services bestdissertationservices.co.uk best prices also here. The best essay service please click for source brand-essays.com essay online. Help with my research paper please click for source catholiccollegestudents.org order research paper online writing service here craigstudentliving.com You have hit your mark. here friendlyessaywriting.com professional writing source.

 

2

 

* zdjęcie pochodzi ze strony
 https://www.facebook.com/pg/globalgamejamukw/photos/

NAJLEPSZE LICEUM

najj

TyDzień Otwarty

tydzien otwarty

CERTYFIKATY JĘZYKOWE

KONIEC

SZCZYTY MOCY

21

SZKOŁA PROMUJĄCA ZDROWIE

promocjazdrowia

zlote-liceum-perspektywy 
 

Fundacja Edukacyjna Perspektywy
potwierdza, że
II Liceum Ogólnokształcące
 im. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego
w Olsztynie
jest wśród najlepszych liceów w Polsce
sklasyfikowanych w
Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych
PERSPEKTYWY 2020
 i przysługuje mu tytuł
Złotej Szkoły 2020

CENTRUM MULTIMEDIALNE

CM
Facebook-Logo-Wallpaper-Full-HD

SZKOŁA WIERNA DZIEDZICTWU

GALERIA

GA12

ZAWODY MATEMATYCZNE

JOLA4

OLMUN

olmunmenu11

SUKCESY SPORTOWE

SPORT

SZKOLNY KLUB EUROPEJSKI

SKE

Dokumenty szkolne

DOKUMENTY NA STRONE

SKUMBRIA-konkurs literacki

2

URZĄD MIASTA

olsztyn-logo

NIEPODLEGŁA

23

GAZETKA EDUKACYJNA

gazetka

BIP

3ramka 2 z tlem BIP PO NOWEMU

ePUAP

bramka1

GDZIE JESTEŚMY

3ramka 2 z tlemLOKALIZACJA NOWEMY

KRONIKI SZKOLNE

3ramka 2 z tlemKRONIKA PO NOWEMY