PLAN LEKCJI

2ramka 2 z tlem plan

KLASY DWUJĘZYCZNE

2ramka 2 z tlem klasy dwujezyczne

DZIENNIK ELEKTRONICZNY

2ramka 2 z tlem librus

ABSOLWENCI II LO

8888

20180308 1043222Seniorzy z ,,Pomostu” z rewizytą w MCI


W nietypowy sposób podopieczni Środowiskowego Domu Samopomocy ,,Pomost” mogli świętować Dzień Kobiet - 8 marca 2018 byli gośćmi wolontariuszy MCI. Był słodki poczęstunek, były życzenia i kwiaty dla pań. 
W ramach akcji ,,Poczytam ci, przyjacielu” uczennice z 1B - Agata Pszczelok i Magdalena Koziołowska oraz uczniowie z 3GA - Antoni Ratkiewicz i Mateusz Wasilewski przypomnieli o fakcie pojawienia się na świecie pierwszej kobiety. Czytając fragmenty ,,Pamiętników Adama i Ewy” Marka Twaina, przedstawili pierwsze spotkanie kobiety z mężczyzną, etapy ich wzajemnego poznawania się i związane z tym wrażenia - fascynacje, rozczarowania i próby porozumienia.

Seniorzy również pokazali swoje talenty. Przy akompaniamencie gitary zaprezentowali kilka piosenek w warmińskiej gwarze i z sukcesem zachęcili młodzież do wspólnego śpiewania. Pan Lech Dobradin, harcmistrz, opowiedział o swoich dawnych harcerskich przygodach, o pięknie przyjaźni i jej roli w życiu. Podarował szkole swoją książkę pt. ,,Harcerstwo moim życiem”.

20180308 1020490

20180308 1043222

3

 

NAJLEPSZE LICEUM

najj

TyDzień Otwarty

tydzien otwarty

CERTYFIKATY JĘZYKOWE

KONIEC

SZCZYTY MOCY

21

SZKOŁA PROMUJĄCA ZDROWIE

promocjazdrowia

zlote-liceum-perspektywy 
 

Fundacja Edukacyjna Perspektywy
potwierdza, że
II Liceum Ogólnokształcące
 im. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego
w Olsztynie
jest wśród najlepszych liceów w Polsce
sklasyfikowanych w
Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych
PERSPEKTYWY 2020
 i przysługuje mu tytuł
Złotej Szkoły 2020

CENTRUM MULTIMEDIALNE

CM
Facebook-Logo-Wallpaper-Full-HD

SZKOŁA WIERNA DZIEDZICTWU

GALERIA

GA12

ZAWODY MATEMATYCZNE

JOLA4

OLMUN

olmunmenu11

SUKCESY SPORTOWE

SPORT

SZKOLNY KLUB EUROPEJSKI

SKE

Dokumenty szkolne

DOKUMENTY NA STRONE

SKUMBRIA-konkurs literacki

2

URZĄD MIASTA

olsztyn-logo

NIEPODLEGŁA

23

GAZETKA EDUKACYJNA

gazetka

BIP

3ramka 2 z tlem BIP PO NOWEMU

ePUAP

bramka1

GDZIE JESTEŚMY

3ramka 2 z tlemLOKALIZACJA NOWEMY

KRONIKI SZKOLNE

3ramka 2 z tlemKRONIKA PO NOWEMY