PLAN LEKCJI

2ramka 2 z tlem plan

KLASY DWUJĘZYCZNE

2ramka 2 z tlem klasy dwujezyczne

DZIENNIK ELEKTRONICZNY

2ramka 2 z tlem librus

ABSOLWENCI II LO

8888

sPola Nadziei

Mszą świętą w kościele św.Franciszka z Asyżu zainaugurowano w Olsztynie 16. edycję akcji Pola Nadziei. To program stworzony przez organizację charytatywną Marie Curie Cancer w Wielkiej Brytanii w 1988 roku. Jego celem jest zbieranie funduszy na utrzymanie hospicjów i rozwój świadomości paliatywnej w społeczeństwie. Symbolem akcji jest żonkil, który wyraża nadzieję ofiarowywaną dla cierpiących.

 

Każdy kolejny rok ma przybliżać dzieciom i młodzieży ideę opieki hospicyjnej. Jako wolontariusze II LO braliśmy udział w posadzeniu cebulek żonkili, które stworzą Pola Nadziei - po zakwitnięciu zostaną zebrane i sprzedane, a pieniądze zostaną przeznaczone na Hospicjum Domowe w Olsztynie - opiekę i sprzęt dla potrzebujących. Szkolny wolontariat z żonkilem w tle zadba także o zagospodarowanie Pola Nadziei przy naszej szkole. ISKRA NADZIEI ZOSTAŁA RZUCONA PO RAZ 16. O czym informuje z ogromną wdzięcznością dla wolontariuszy i ludzi dobrej woli Sebastian Polakowski, katecheta i koordynator akcji w Olsztynie.

s

GAZETKA EDUKACYJNA

gazetka

NIEPODLEGŁA

23

CERTYFIKATY JĘZYKOWE

KONIEC

SZCZYTY MOCY

21

SZKOŁA PROMUJĄCA ZDROWIE

promocjazdrowia

zlote-liceum-perspektywy 
 

Fundacja Edukacyjna Perspektywy
potwierdza, że
II Liceum Ogólnokształcące
 im. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego
w Olsztynie
jest wśród najlepszych liceów w Polsce
sklasyfikowanych w
Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych
PERSPEKTYWY 2020
 i przysługuje mu tytuł
Złotej Szkoły 2020

CENTRUM MULTIMEDIALNE

CM
Facebook-Logo-Wallpaper-Full-HD

SZKOŁA WIERNA DZIEDZICTWU

GALERIA

GA12

ZAWODY MATEMATYCZNE

JOLA4

OLMUN

olmunmenu11

SUKCESY SPORTOWE

SPORT

SZKOLNY KLUB EUROPEJSKI

SKE

Dokumenty szkolne

DOKUMENTY NA STRONE

SKUMBRIA-konkurs literacki

2

URZĄD MIASTA

olsztyn-logo

BIP

3ramka 2 z tlem BIP PO NOWEMU

ePUAP

bramka1

GDZIE JESTEŚMY

3ramka 2 z tlemLOKALIZACJA NOWEMY

KRONIKI SZKOLNE

3ramka 2 z tlemKRONIKA PO NOWEMY