PLAN LEKCJI

2ramka 2 z tlem plan

KLASY DWUJĘZYCZNE

2ramka 2 z tlem klasy dwujezyczne

DZIENNIK ELEKTRONICZNY

2ramka 2 z tlem librus

ABSOLWENCI II LO

8888

niepodleglosc100- lecie odzyskania niepodległości przez Polskę

W dniu 9 listopada 2018 roku w II LO im. K. I. Gałczyńskiego odbyły się uroczystości upamiętniające 100- lecie odzyskania niepodległości przez Polskę .W ramach  obchodów trwających od godziny 8. 00  młodzież naszego liceum wzięła udział w kilku różnych zajęciach takich jak : wykłady o Józefie Piłsudskim , projekcje filmów dokumentalnych o powstaniu II Rzeczypospolitej i życiu Marszałka Piłsudskiego , debacie Collegium Rethoricum o roli Piłsudskiego i Dmowskiego w odbudowie  niepodległej Polski i prezentacji poświęconej różnym drogom Polaków do niepodległości.

Grupa 60 uczniów wzięła udział w I -Biegu Niepodległości   wzdłuż brzegów jeziora Długiego, zorganizowanego przez nauczycieli wychowania fizycznego. Zwieńczeniem  Dnia Niepodległości  był apel podczas , którego o godzinie 11.11 odśpiewano hymn państwowy,  chór wykonał pieśni  patriotyczne z okresu dwudziestolecia międzywojennego ,grupa uczniów przeprowadziła wywiad z Piłsudskim ,wręczono nagrody dla zwycięzców  szkolnego konkursu ,,Wiedzy o II Rzeczypospolitej "oraz pamiątkowe statuetki i medale dla uczestników biegu .

GAZETKA EDUKACYJNA

gazetka

NIEPODLEGŁA

23

CERTYFIKATY JĘZYKOWE

KONIEC

SZCZYTY MOCY

21

SZKOŁA PROMUJĄCA ZDROWIE

promocjazdrowia

zlote-liceum-perspektywy 
 

Fundacja Edukacyjna Perspektywy
potwierdza, że
II Liceum Ogólnokształcące
 im. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego
w Olsztynie
jest wśród najlepszych liceów w Polsce
sklasyfikowanych w
Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych
PERSPEKTYWY 2020
 i przysługuje mu tytuł
Złotej Szkoły 2020

CENTRUM MULTIMEDIALNE

CM
Facebook-Logo-Wallpaper-Full-HD

SZKOŁA WIERNA DZIEDZICTWU

GALERIA

GA12

ZAWODY MATEMATYCZNE

JOLA4

OLMUN

olmunmenu11

SUKCESY SPORTOWE

SPORT

SZKOLNY KLUB EUROPEJSKI

SKE

Dokumenty szkolne

DOKUMENTY NA STRONE

SKUMBRIA-konkurs literacki

2

URZĄD MIASTA

olsztyn-logo

BIP

3ramka 2 z tlem BIP PO NOWEMU

ePUAP

bramka1

GDZIE JESTEŚMY

3ramka 2 z tlemLOKALIZACJA NOWEMY

KRONIKI SZKOLNE

3ramka 2 z tlemKRONIKA PO NOWEMY