PLAN LEKCJI

2ramka 2 z tlem plan

KLASY DWUJĘZYCZNE

2ramka 2 z tlem klasy dwujezyczne

DZIENNIK ELEKTRONICZNY

2ramka 2 z tlem librus

ABSOLWENCI II LO

8888

1TAK! POMAGAM

Przedświąteczna zbiórka żywności odbyła się 7 i 8 grudnia. Już po raz 15. w supermarketach wolontariusze z diecezjalnej Caritas zbierali produkty spożywcze, by następnie przekazać je do najbiedniejszych rodzi i na jadłodajnie do Caritas Archidiecezji Warmińskiej na ul. Grunwaldzką 45. Podczas zbiórki rozprowadzane były także świece Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom, których 25 edycja raz kolejny dowodzi NAM WSZYSTKIM o konieczności okazywania serca na dłoni, które empatią i wrażliwością obejmuje potrzebujących wsparcia. - Jesteśmy dumni z naszych WOLONTARIUSZY.

To dzięki nim potrzebujący mogą cieszyć się świętami Bożego Narodzenia - dodaje Ks. Paweł Zięba, dyrektor warmińskiej Caritas. Na terenie archidiecezji zbiórkę przeprowadzono w 56 obiektach i wzięło w niej udział ponad 500 wolontariuszy. W tym młodzież z II LO pod kier. p. Sebastiana Polakowskiego, których zebrane 63 kg. zasilą jadłodajnie Caritas w Olsztynie. 
NA TO BOŻE NARODZENIE, NIECH SIĘ SPEŁNI WAM ŻYCZENIE - KAŻDYM KĄTKU PO DZIECIĄTKU. OBYŚCIE MIELI BARANKI ROGATE, GĄZECZKI SIODŁATE I KURECZKI CZUBATE, KARTOFELKI OKRĄGŁE, BURACZKI POCIĄGŁE, MARCHEW PODŁUGOWATA - GOSPODYNI BOGATA! OWIES WĄSATY, GOSPODARZ - BOGATY, HEJ KOLĘDA! KOLĘDA! Deo Gratias!!!

2

3

4

GAZETKA EDUKACYJNA

gazetka

NIEPODLEGŁA

23

CERTYFIKATY JĘZYKOWE

KONIEC

SZCZYTY MOCY

21

SZKOŁA PROMUJĄCA ZDROWIE

promocjazdrowia

zlote-liceum-perspektywy 
 

Fundacja Edukacyjna Perspektywy
potwierdza, że
II Liceum Ogólnokształcące
 im. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego
w Olsztynie
jest wśród najlepszych liceów w Polsce
sklasyfikowanych w
Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych
PERSPEKTYWY 2020
 i przysługuje mu tytuł
Złotej Szkoły 2020

CENTRUM MULTIMEDIALNE

CM
Facebook-Logo-Wallpaper-Full-HD

SZKOŁA WIERNA DZIEDZICTWU

GALERIA

GA12

ZAWODY MATEMATYCZNE

JOLA4

OLMUN

olmunmenu11

SUKCESY SPORTOWE

SPORT

SZKOLNY KLUB EUROPEJSKI

SKE

Dokumenty szkolne

DOKUMENTY NA STRONE

SKUMBRIA-konkurs literacki

2

URZĄD MIASTA

olsztyn-logo

BIP

3ramka 2 z tlem BIP PO NOWEMU

ePUAP

bramka1

GDZIE JESTEŚMY

3ramka 2 z tlemLOKALIZACJA NOWEMY

KRONIKI SZKOLNE

3ramka 2 z tlemKRONIKA PO NOWEMY