PLAN LEKCJI

2ramka 2 z tlem plan

KLASY DWUJĘZYCZNE

2ramka 2 z tlem klasy dwujezyczne

DZIENNIK ELEKTRONICZNY

2ramka 2 z tlem librus

ABSOLWENCI II LO

8888

SZCZYTY MOCY

nasze sukcesy w konkursach przedmiotowych

Sukcesy uczniów oddziałów gimnazjalnych 2017/18

Olimpiady Przedmiotowe

Imię i nazwisko /klasa

Nazwa konkursu

Tytuł/miejsce

Opiekun

Miłosz Boruch

IIIGA

Olimpiada Języka Angielskiego dla Gimnazjalistów

Udział w I części II etapu konkursu (wyniki nie zostały jeszcze ogłoszone)

Monika Gębska

Zofia Warzocha

IIIGA

Olimpiada Języka Angielskiego dla Gimnazjalistów

Udział w I części II etapu konkursu (wyniki nie zostały jeszcze ogłoszone)

Monika Gębska

Puczel Tomasz

IIGA

Olimpiada Matematyczna Juniorów

Laureat

Jolanta Chyl/Joanna Herman

Matejuk Wojciech

IIGA

Olimpiada Matematyczna Juniorów

Zakwalifikowany do II etapu w Warszawie

Ewa Gbur- Matejuk

Jolanta Chyl

Wasilewski Mateusz

IIIGA

Olimpiada Matematyczna Juniorów

Zakwalifikowany do II etapu w Warszawie

Jolanta Chyl

Rychlik Jakub

IIIGB

Olimpiada Matematyczna Juniorów

Zakwalifikowany do II etapu w Warszawie

Jolanta Chyl

Adam Cymcyk

IIGD

Olimpiada Matematyczna Juniorów

Zakwalifikowany do II etapu w Warszawie

A.Błaszczak - Ćwikła

Artur Wilczewski

IIGD

Olimpiada Matematyczna Juniorów

Zakwalifikowany do II etapu w Warszawie

A.Błaszczak - Ćwikła

Natalia Konopka

3GA

Szkolna Olimpiada Przedsiębiorczości

Nie ma jeszcze wyników

M. Korzeb

Artur Wilczewski

2GD

II Olimpiada Historyczna dla Gimnazjalistów

Zakwalifikował się do etapu na UWM

Anna Brzostek

Hubert Żarczyński

2GD

II Olimpiada Historyczna dla Gimnazjalistów

Zakwalifikował się do etapu na UWM

Anna Brzostek

Jakub Rychlik

IIIGB

II Olimpiada Historyczna Gimnazjalistów

Laureat

Artur Hebel

 

Konkursy  Wojewódzkie organizowane przez Warmińsko-Mazurskiego Kuratora Oświaty

Łącznie 37 laureatów i 28 finalistów

język polski:

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Języka Polskiego

4 laureatów

Imię i nazwisko /klasa

Tytuł/miejsce

Opiekun

Alicja   Jagosz

3GB

Laureat

Anna Dąbrowska

Zofia   Jaworska

3GB

Laureat

Anna Dąbrowska

Hubert Jedynasty

3GA

Laureat

Jolanta Chlewińska

Sokołowska Carla

3GB

Laureat

Anna Dąbrowska

język angielski:

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Języka Angielskiego:

7 laureatów i 11 finalistów

Imię i nazwisko

klasa

Tytuł

Opiekun

Miłosz Boruch

IIIGA

Laureat

Monika Gębska

Mikołaj Gagacki

IIIGB

Finalista

Joanna Zubel

Zofia Hinc

IIIGA

Finalista

Monika Gębska

Hubert Jedynasty

IIIGA

Finalista

Monika Gębska

Natalia Konopka

IIIGA

Finalista

Monika Gębska

Dominika Kupracz

IIIGA

Finalista

Monika Gębska

Maksym Małek

IIIGA

Finalista

Monika Gębska

Michał Mnich

IIIGA

Laureat

Monika Gębska

Marceli Piórkowski

IIIGA

Finalista

Monika Gębska

Wiktor Sielaszuk

IIIGA

Laureat

Monika Gębska

Małgorzata Sokołowska

IIIGA

Laureat

Monika Gębska

Jakub Sołtysiak

IIIGA

Finalista

Monika Gębska

Aleksandra Suchecka

IIIGB

Zakwalifikowanie się do etapu woj.

Joanna Zubel

Mateusz Surdykowski

IIGB

Zakwalifikowanie się do etapu woj.

Jolanta Maj

Natalia Szczepkowska

IIGA

Laureat

Monika Gębska

Dawid Szumski

IIGC

Finalista

Jolanta Maj

Daria Szymańska

IIIGC

Finalista

Monika Gębska

Maria Warzocha

IIIGA

Laureat

Monika Gębska

Zofia Warzocha

IIIGA

Laureat

Monika Gębska

Hubert Więcławik

IIIGB

Finalista

Joanna Zubel

Język niemiecki:

Wojewódzki Konkurs Języka Niemieckiego organizowany przez Warmińsko –Mazurskiego Kuratora Oświaty i PSNJN

3 finalistów

Imię i nazwisko /klasa

Tytuł/miejsce

Opiekun

Mnich Michał

3GA

Finalista

Alicja Dabkus

Konopka Natalia

3GA

Finalista

Alicja Dabkus

Kot Amelia

3GB

Finalista

Joanna Dondzik-Pająk

Burdalska Amelia

3GD

Zakwalifikowała się do etapu wojewódzkiego

J. Dondzik-Pajak

Mańkowska Alicja

3GD

Zakwalifikowała się do etapu wojewódzkiego

J. Dondzik-Pająk

Żarczyński Hubert

2GD

Finalista

J. Dondzik-Pająk

Bienenda Marta  

2GD

Udział w etapie szkolnym

M. Szpanel

Cymcyk Adam    

2GD

Udział w etapie szkolnym

M. Szpanel

język rosyjski:

Wojewódzki Konkurs z języka Rosyjskiego

1 laureat

Imię i nazwisko /klasa

Tytuł/miejsce

Opiekun

Vasylevska   Sofiya

Laureat

Olga Tyrolska

historia i WOS:

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Wiedzy o Społeczeństwie 5 laureatów i 1 finalista

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Historii   1 laureat i 2 finalistów

Imię i nazwisko

klasa

Tytuł/miejsce

Opiekun

Antoni Ratkiewicz

IIIGA

Finalista   WOS

Artur Hebel

Monika Martyn

IIIGA

Laureat      WOS

Artur Hebel

Maria Warzocha

IIIGA

Laureat      WOS

Artur Hebel

Julia Nosarzewska

IIIGB

Laureat      WOS

Artur Hebel

Zofia Jaworska

IIIGB

Laureat      WOS

Artur Hebel

Marta Poniewierka

IIIGB

Laureat      WOS

Artur Hebel

Jakub Rychlik

IIIGB

Laureat      Historii

Artur Hebel

Dawid Koprucki

IIIGB

Finalista    Historii

Artur Hebel

Juliusz Duszak

IIIGB

Finalista    Historii

Artur Hebel

matematyka:

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Matematyki

5 laureatów i 2 finalistów

Imię i nazwisko /klasa

Tytuł/miejsce

Opiekun

Puczel Tomasz IIGA

Laureat

Jolanta Chyl/ Joanna Herman

Konopka Natalia IIIGA

Finalista

Jolanta Chyl/ Joanna Herman

Matejuk Wojciech IIGA

Laureat

Ewa Gbur- Matejuk

Jolanta Chyl/Joanna Herman

Rychlik Jakub IIIGB

Laureat

Jolanta Chyl/ Ewa Gbur -Matejuk

Wasilewski Mateusz IIIGA

Laureat

Jolanta Chyl/ Joanna Herman

Wiśniewska Marta IIGB

Laureat

Ewa Gbur-Matejuk

Jaworska Zofia III GB

Finalista

Jolanta Chyl/ Ewa Gbur-Matejuk

fizyka:

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Fizyki

7 laureatów i 2 finalistów

Imię i nazwisko /klasa

Nazwa konkursu

Tytuł/miejsce

Opiekun

Bielski Tymon 2

Wojewódzki Konkurs Fizyczny

Laureat

Ewa Gbur-Matejuk

Jaworska Zofia 3GB

Wojewódzki Konkurs Fizyczny

Laureat

Ewa Gbur-Matejuk

Matejuk Wojciech 2GA

Wojewódzki Konkurs Fizyczny

Laureat

Ewa Gbur-Matejuk

Puczel Tomasz 2GA

Wojewódzki Konkurs Fizyczny

Laureat

Ewa Gbur-Matejuk

Rychlik Jakub 3GB

Wojewódzki Konkurs Fizyczny

Laureat

Ewa Gbur-Matejuk

Stompór Tomasz 3GB

Wojewódzki Konkurs Fizyczny

Laureat

Ewa Gbur-Matejuk

Wiśniewska Marta 2GB

Wojewódzki Konkurs Fizyczny

Laureat

Ewa Gbur-Matejuk

Jagosz Alicja 3GB

Wojewódzki Konkurs Fizyczny

Finalista

Ewa Gbur-Matejuk

Szydlik Kacper 3GB

Wojewódzki Konkurs Fizyczny

Finalista

Ewa Gbur-Matejuk

biologia:

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Biologii

1 laureat i 1 finalista

Imię i nazwisko /klasa

Nazwa konkursu

Tytuł/miejsce

Opiekun

Rychlik   Jakub 3GB

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Biologii

Laureat

Aneta Maszczak

Wilczewski Artur 2GD

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Biologii

Finalista

Małgorzata Bienenda

chemia:

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Chemii

5 laureatów

Imię i nazwisko /klasa

Tytuł/miejsce

Opiekun

Alicja Jagosz

3GB

Laureat

Ewa Bednarczyk

Wojciech Grzelewski

3GB

Laureat

Ewa Bednarczyk

Jakub Rychlik

3GB

Laureat

Ewa Bednarczyk

Tomasz Stompór

3GB

Laureat

Ewa Bednarczyk

Małgorzata Sokołowska

3GB

Laureat

Ewa Bednarczyk

geografia:

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Geografii

1 laureat i 6 finalistów

Imię i nazwisko /klasa

Nazwa konkursu

Tytuł/miejsce

Opiekun

Małgorzata Sokołowska

IIIGA

Konkurs Geograficzny

Finalista

M. Szalc

Michał Mnich

IIIGA

Konkurs Geograficzny

Finalista

M. Szalc

Alicja Bogucka

IIIGA

Konkurs Geograficzny

Finalista

M. Szalc

Antoni Ratkiewicz

IIIGA

Konkurs Geograficzny

Finalista

M. Szalc

Alicja Charlińska

IIIGC

Konkurs Geograficzny

Finalista

M. Szalc

Jakub Rychlik

IIIGB

Konkurs Geograficzny

Laureat

M. Szalc

Artur Wilczewski

IIGD

Konkurs Geograficzny

Finalista

M. Szalc

Inne sukcesy uczniów:

Imię i nazwisko /klasa

Nazwa konkursu

Tytuł/miejsce

Opiekun

Rychlik Jakub

Ogólnopolska Olimpiada Przedmiotowa Olimpus z Chemii

Laureat

3 miejsce

Ewa Bednarczyk

Grzelewski Wojciech

Ogólnopolska Olimpiada Przedmiotowa Olimpus z Chemii

Laureat

5 miejsce

Ewa Bednarczyk

 

 

DZIEŃ OTWARTY 2019

Dzień Otwarty - na stronę www

GAZETKA EDUKACYJNA

gazetka

NIEPODLEGŁA

23

CERTYFIKATY JĘZYKOWE

KONIEC

SZCZYTY MOCY

21

SZKOŁA PROMUJĄCA ZDROWIE

promocjazdrowia

zlote-liceum-perspektywy 
 

Fundacja Edukacyjna Perspektywy
potwierdza, że
II Liceum Ogólnokształcące
 im. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego
w Olsztynie
jest wśród najlepszych liceów w Polsce
sklasyfikowanych w
Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych
PERSPEKTYWY 2016
 i przysługuje mu tytuł
Złotej Szkoły 2016

CENTRUM MULTIMEDIALNE

CM
Facebook-Logo-Wallpaper-Full-HD

SZKOŁA WIERNA DZIEDZICTWU

GALERIA

GA12

ZAWODY MATEMATYCZNE

JOLA4

OLMUN

olmunmenu11

SUKCESY SPORTOWE

SPORT

SZKOLNY KLUB EUROPEJSKI

SKE

Dokumenty szkolne

DOKUMENTY NA STRONE

SKUMBRIA-konkurs literacki

2

URZĄD MIASTA

olsztyn-logo

KALENDARZ

November 2019
S M T W T F S
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

LICZNIK ODWIEDZIN

2.png4.png4.png5.png0.png5.png3.png
DZISIAJ:888
WCZORAJ:1137
W TYM TYGODNIU:2025
W TYM MIESIĄCU:20309
ODWIEDZIŁO NAS:2445053

Visitor Info

  • IP: 3.92.92.168
  • Browser: unknown
  • Browser Version: unknown
  • Operating System: unknown

Who Is Online

5
Online

wtorek, 19, listopad 2019 23:45
Powered by CoalaWeb

BIP

3ramka 2 z tlem BIP PO NOWEMU

ePUAP

bramka1

GDZIE JESTEŚMY

3ramka 2 z tlemLOKALIZACJA NOWEMY

KRONIKI SZKOLNE

3ramka 2 z tlemKRONIKA PO NOWEMY