PLAN LEKCJI

2ramka 2 z tlem plan

KLASY DWUJĘZYCZNE

2ramka 2 z tlem klasy dwujezyczne

DZIENNIK ELEKTRONICZNY

2ramka 2 z tlem librus

ABSOLWENCI II LO

8888

glowneObchody XXVII Światowego Dnia Chorego

11 lutego 2019r., we wspomnienie Matki Bożej z Lourdes, obchodzony był XXVII Światowy Dzień Chorego. Tegoroczne orędzie papieskie zatytułowane zostało DARMO OTRZYMALIŚCIE, DARMO DAWAJCIE (Mt 10,8). Caritas Archidiecezji Warmińskiej zwyczajem lat poprzednich poprzez wolontariuszy Szkolnych Kół Caritas uczestniczyła w obchodach Dnia Chorego w Szpitalu Dziecięcym w Olsztynie w przededniu wydarzenia.

Po wspólnej Mszy św. z pacjentami i personelem medycznym na której udzielany był sakrament chorych zostało wręczonych ok. 175 upominków, które były materialnym znakiem pamięci o chorych. Kapelan Szpitala Dziecięcego, ks. Michał Tunkiewicz, i Dyrektor Caritas ks. Paweł Zięba jednym głosem podkreślali prawdę o potrzebie wzajemnego oddziaływania w świadectwie cierpienia, które czyni dobro, i cierpiącym dobro okazuje. Mieliśmy w tym ważnym wydarzeniu swój skromny udział poprzez wolontariat akcyjny i stały, który poprzez bezinteresowną służbę jest DAREM sprzeciwu w przezwyciężaniu kultury zysku i odrzucenia (por. Orędzie Papieża Franciszka na ŚDCH 2019).

 Za obecność, wrażliwość, dyspozycyjność, SERCE NA DŁONI, DZIĘKUJEMY !!!

Sebastian Polakowski, świadek wydarzenia i ludzie dobrej woli.

PŁYŃMY DALEJ NA GŁĘBIĘ AŻ PO HORYZONTY...

1

2

3

4

DSC01582

DSC01592

DSC01598

glowne

DZIEŃ OTWARTY 2019

Dzień Otwarty - na stronę www

GAZETKA EDUKACYJNA

gazetka

NIEPODLEGŁA

23

CERTYFIKATY JĘZYKOWE

KONIEC

SZCZYTY MOCY

21

SZKOŁA PROMUJĄCA ZDROWIE

promocjazdrowia

zlote-liceum-perspektywy 
 

Fundacja Edukacyjna Perspektywy
potwierdza, że
II Liceum Ogólnokształcące
 im. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego
w Olsztynie
jest wśród najlepszych liceów w Polsce
sklasyfikowanych w
Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych
PERSPEKTYWY 2016
 i przysługuje mu tytuł
Złotej Szkoły 2016

CENTRUM MULTIMEDIALNE

CM
Facebook-Logo-Wallpaper-Full-HD

SZKOŁA WIERNA DZIEDZICTWU

GALERIA

GA12

ZAWODY MATEMATYCZNE

JOLA4

OLMUN

olmunmenu11

SUKCESY SPORTOWE

SPORT

SZKOLNY KLUB EUROPEJSKI

SKE

Dokumenty szkolne

DOKUMENTY NA STRONE

SKUMBRIA-konkurs literacki

2

URZĄD MIASTA

olsztyn-logo

BIP

3ramka 2 z tlem BIP PO NOWEMU

ePUAP

bramka1

GDZIE JESTEŚMY

3ramka 2 z tlemLOKALIZACJA NOWEMY

KRONIKI SZKOLNE

3ramka 2 z tlemKRONIKA PO NOWEMY