PLAN LEKCJI

2ramka 2 z tlem plan

KLASY DWUJĘZYCZNE

2ramka 2 z tlem klasy dwujezyczne

DZIENNIK ELEKTRONICZNY

2ramka 2 z tlem librus

ABSOLWENCI II LO

8888

mms img1605011586SKC w Szpitalu Dziecięcym w Olsztynie.

 Z okazji obchodów XXVIII Światowego Dnia Chorego, którego inicjatorem był św. Jan Paweł II (patron SKC), byliśmy w Szpitalu Dziecięcym w Olsztynie z posługą miłości miłosiernego Samarytanina. Tegoroczne orędzie papieskie zatytułowane zostało: "Przyjdźcie do Mnie wszyscy, którzy utrudzeni i obciążeni jesteście, a Ja was pokrzepię" (Mt 11,28). Światowy Dzień Chorego, obchodzony jest w dniu wspomnienia liturgicznego Matki Bożej z Lourdes - 11 lutego.

Ustanowiony został przez papieża Jana Pawła II w dniu 13 maja 1992 roku - w 75 rocznicę objawień fatimskich. Celem obchodów jest objęcie modlitwą wszystkich cierpiących, zarówno duchowo, jak i fizycznie, i zwrócenie uwagi świata na ich potrzeby - oraz dostrzeżenie tych, którzy zawodowo, bądź z potrzeby serca (jak wolontariusze), towarzyszą chorym i cierpiącym. Mamy nadzieję, że wypełniając tegoroczne orędzie Ojca Świętego Franciszka reprezentowaliśmy godnie miłość CARITAS Archidiecezji Warmińskiej, której świadectwo jest "gospodą" Dobrego Samarytanina.

 Za dzieło przynoszenia ulgi pacjentom DZIĘKUJEMY(!), Sebastian Polakowski opiekun SKC i duszpasterstwo Szpitala Dziecięcego w Olsztynie.

Soli Deo per Mariam, kard. Stefan Wyszyński.

mms img 1283193740

mms img 1490851519

mms img313031914

mms img1605011586

NAJLEPSZE LICEUM

najj

TyDzień Otwarty

tydzien otwarty

CERTYFIKATY JĘZYKOWE

KONIEC

SZCZYTY MOCY

21

SZKOŁA PROMUJĄCA ZDROWIE

promocjazdrowia

zlote-liceum-perspektywy 
 

Fundacja Edukacyjna Perspektywy
potwierdza, że
II Liceum Ogólnokształcące
 im. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego
w Olsztynie
jest wśród najlepszych liceów w Polsce
sklasyfikowanych w
Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych
PERSPEKTYWY 2020
 i przysługuje mu tytuł
Złotej Szkoły 2020

CENTRUM MULTIMEDIALNE

CM
Facebook-Logo-Wallpaper-Full-HD

SZKOŁA WIERNA DZIEDZICTWU

GALERIA

GA12

ZAWODY MATEMATYCZNE

JOLA4

OLMUN

olmunmenu11

SUKCESY SPORTOWE

SPORT

SZKOLNY KLUB EUROPEJSKI

SKE

Dokumenty szkolne

DOKUMENTY NA STRONE

SKUMBRIA-konkurs literacki

2

URZĄD MIASTA

olsztyn-logo

NIEPODLEGŁA

23

GAZETKA EDUKACYJNA

gazetka

BIP

3ramka 2 z tlem BIP PO NOWEMU

ePUAP

bramka1

GDZIE JESTEŚMY

3ramka 2 z tlemLOKALIZACJA NOWEMY

KRONIKI SZKOLNE

3ramka 2 z tlemKRONIKA PO NOWEMY