PLAN LEKCJI

2ramka 2 z tlem plan

KLASY DWUJĘZYCZNE

2ramka 2 z tlem klasy dwujezyczne

DZIENNIK ELEKTRONICZNY

2ramka 2 z tlem librus

ABSOLWENCI II LO

8888

 SZCZYTY MOCY
nasze sukcesy w konkursach przedmiotowych
rok szkolny 2015/2016

 

Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 1
w Olsztynie

II Liceum Ogólnokształcące

 

 

Przedmiot

Uczeń

Konkurs

Wynik

Opiekun

Biologia

Aleksndra Hubacz IIA

XLV Ogólnopolska Olimpiada Biologiczna

VII miejsce

Anna Romanowska

Biologia

Julia Chotkiewicz IIA

XLV Ogólnopolska Olimpiada Biologiczna

finalista

Anna Romanowska

Biologia

Zuzanna Dziekońska IIA

XLV Ogólnopolska Olimpiada Biologiczna

finalista

Anna Romanowska

Biologia

Aleksndra Hubacz IIA

XX Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy o Żywieniu i Żywności

VII miejsce finalista etapu okręgowego

Anna Romanowska

Biologia

Zuzanna Dziekońska IIA

XX Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy o Żywieniu i Żywności

XIII miejsce finalista etapu okręgowego

Anna Romanowska

Biologia

Przemysław Kurek IIA

XXI Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy Ekologicznej

finalista etapu okręgowego

Anna Romanowska

Biologia

Maciej Kozeriew IIB

XXIV Ogólnopolska Olimpiada Promocji Zdrowego Stylu Życia

V miejsce laureat etapu okręgowego

Anna Romanowska

Biologia

Kondrad Januchta IE

XXIV Ogólnopolska Olimpiada Promocji Zdrowego Stylu Życia

udział w etapie wojewódzkim

Aneta Maszczak

Chemia

Magdalena Woźniak

Wygraj Indeks- Politechnika Gdanska

klasyfikacja do II etapu

Iwona Ciesielska

Fizyka

Kamil Samul IIIC, Maciej Nowagiel IIID, Piotr Rutkowski IIID

XVI Wojewódzki Turniej Fizyczny

IV miejsce

Anna Gutt,
Daniel Pawlikowski

Geografia

Roma Fleischer, Bartosz Tokarczyk, Jarosław Tokarczyk, Joanna Siembida

Euroscola

20. miejsce w Polsce

Andrzej Ciesielski

Geografia

Michał Junker IIIC

XLII Olimpiada Geograficzna

finalista

Andrzej Ciesielski

Geografia

Joanna Sembida IID

XXIX Olimpiada Wiedzy Ekonomicznej

3. miejsce

Andrzej Ciesielski

Geografia

Kacper Grzegorczyk IIIE

XXIX Olimpiada Wiedzy Ekonomicznej

10. miejsce

Andrzej Ciesielski

Geografia

Paweł Knoblauch

XXIX Olimpiada Wiedzy Ekonomicznej

21. miejsce

Andrzej Ciesielski

Geografia

Elżbieta Gortych IB

XLII Olimpiada Geograficzna

udział w etapie wojewódzkim

Andrzej Ciesielski

Geografia

Joanna Sembida IID

XLII Olimpiada Geograficzna

udział w etapie wojewódzkim

Andrzej Ciesielski

Geografia

Emilian Ciepała IIC

XLII Olimpiada Geograficzna

8. miejsce

Andrzej Ciesielski

Geografia

Szymon Aptacy IID

XLII Olimpiada Geograficzna

7. miejsce

Andrzej Ciesielski

Historia

Łukasz Sokół IIIB

XLII Olimpiada Historyczna

14.miejsce w województwie

Beata Fronczak-Duńczyk

Historia

Paweł Knoblaucht IIB

LVII Olimpiada Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym

uczestnictwo w etapie okręgowym

Beata Fronczak-Duńczyk

Informatyka

Robert Wdowiak, Artur Dzwończak, Leszek Szymczak

VII Warmińsko-Mazurskie zespołowe zawody programistyczne dla uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych

V miejsce

Tomasz Sokołowski

Informatyka

Kamil Samul, Marcin Hradowicz, Szymon Zinkowicz

VII Warmińsko-Mazurskie zespołowe zawody programistyczne dla uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych

VII miejsce

Tomasz Sokołowski

Informatyka

Marta Jachimczyk, Marcin Hanas, Szymon Szczech

VII Warmińsko-Mazurskie zespołowe zawody programistyczne dla uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych

X miejsce

Tomasz Sokołowski

Informatyka

Piotr Juszczyk, Piotr Bednarczyk, Filip Nowak

VII Warmińsko-Mazurskie zespołowe zawody programistyczne dla uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych

XIII miejsce

Waldemar Dziakiewicz

Informatyka

Marcin Domianiak, Marcin Skorupski, Mateusz Gawroński

VII Warmińsko-Mazurskie zespołowe zawody programistyczne dla uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych

XVII miejsce

Tomasz Sokołowski

Informatyka

Michał Jurkiewicz, Mateusz Mędrek, Maciej Nowagiel

VII Warmińsko-Mazurskie zespołowe zawody programistyczne dla uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych

XX miejsce

Waldemar Dziakiewicz

Inna dyscyplina

Gabriela Przybyła ID

VII Ogólnpolski Konkurs Wiedzy Psychologicznej

udział

Karol Suszczewicz

Inna dyscyplina

Klaudia Plust IB

VII Ogólnpolski Konkurs Wiedzy Psychologicznej

udział

Karol Suszczewicz

Inna dyscyplina

Maciej Dominiak IIIC

Game Jam 3City

udział

Karol Suszczewicz

Inna dyscyplina

Mateusz Gawroński ID

Game Jam 3City

udział

Karol Suszczewicz

Język angielski

Arkadiusz Ogonowski IIID

Olimpiada Języka Angielskiego

udział w części ustnej etapu okregowego

Anna Zając

Język hiszpański

Michał Kaźmiński

VI Olimpiada Jęzka Hiszpańskiego

uczestnik etapu okręgowego

Elżbieta Wiśniewska

Język niemiecki

Vanessa Freitag IF

Szkolny konkurs Mistrz Ortografii niemieckiej

I miejsce

Beata Krawczyńska

Język niemiecki

Vanessa Freitag IF

39. Olimpiada języka niemieckiego

zakfalifkowanie się do etapu okręgowego

Beata Krawczyńska

Język niemiecki

Max Bladosz IF

39. Olimpiada języka niemieckiego

zakfalifkowanie się do etapu okręgowego

Beata Krawczyńska

Język niemiecki

Łukasz Sęczyk IF

Szkolny konkurs języka niemieckiego Jeen z dziesięciu

I miejsce

Beata Krawczyńska

Język niemiecki

Olivia Chmielewska IIF

39. Olimpiada języka niemieckiego

finalistka

Joanna Dądzik-Pająk

Język niemiecki

Beata Parniewicz

Konkurs Recytatorski angielsko-niemiecki

II miejsce

Joanna Dądzik-Pająk

Język niemiecki

Natalia Maślany IIF, Patrycja Pawlak IF, Vanessa Freitag IF

TURBOLANDESKUNDE- Wędrówka po krajach niemiekiego obszaru językowego

III miejsce

Marta Szpanel, Beata Krawczyńska

Język polski

Michał Kułak IA

Ogólnoszkolny Konkurs Poezji Śpiewanej

I miejsce

Urszula Szafranek

Język polski

Laura Brakoniecka IA

Ogólnoszkolny Konkurs Poezji Śpiewanej

II miejsce

Urszula Szafranek

Język polski

Maciej Domianiak IIIC

Ogólnoszkolny Konkurs Poezji Śpiewanej

II miejsce

 

Język polski

Dominika Purzycka IA

Ogólnoszkolny Konkurs Recytatorski

I miejsce

Urszula Szafranek

Język polski

Natalia Kajetaniak IIA

Ogólnoszkolny Konkurs Recytatorski

II miejsce

Urszula Szafranek

Język polski

Michał Pawlak IE

Ogólnoszkolny Konkurs Recytatorski

III miejsce

Piotr Siwecki

Język polski

Paulina Pupiałło IIE

Olimpiada Literatury i Języka polskiego

finalista II etapu

Barbara Święcicka

Język polski

Julia Kirchoff IIA

Wojewódzki Konkurs- Bazar Idei- Recycling

I miejsce

Urszula Szafranek

Język polski

Aleksandra Łubińska IIA

Wojewódzki Konkurs- Bazar Idei- Recycling

II miejsce

Urszula Szafranek

Język polski

Sara Jaśtak IE

XXVIII Ogólnopolska Olimpiada Filozoficzna

finalista etapu okręgowego

Urszula Szafranek

Język polski

Jakub Kostka IIF

Ogólnopolski Konkurs Krasomówczy

laureat

Grażyna Budzyńska

Matematyka

Piotr Rutkowski IIID, Maciej Nowagiel IIID, Arkadiusz Ogonowski IIID

Wojewódzki konkurs drużynowy Matematyka w Zarządzaniu

II miejsce

Maciej Gardecki

Matematyka

Marcin Łaguna ID

Konkurs Matematyczny Kangur

wyróżnienie

Maciej Gardecki

Matematyka

Małgorzata Pieniak IB

Konkurs Matematyczny Kangur

wyróżnienie

Lidia Łyżwa

Matematyka

Agnieszka Puzewicz IC

Konkurs Matematyczny Kangur

wyróżnienie

Maciej Gardecki

Matematyka

Aleksandra Gnoza IC

Konkurs Matematyczny Kangur

wyróżnienie

Maciej Gardecki

Matematyka

Monika Słyszewska ID

Konkurs Matematyczny Kangur

wyróżnienie

Maciej Gardecki

Matematyka

Marcin Hanas IIC

Konkurs Matematyczny Kangur

bardzo dobry wynik

Lidia Łyżwa, Marek Sadowski

Matematyka

Filip Nowk IID

Konkurs Matematyczny Kangur

wyróżnienie

Lidia Łyżwa

Matematyka

Szymon Caban IIIC

Konkurs Matematyczny Kangur

wyróżnienie

Lidia Łyżwa

Matematyka

Arkadiusz Ogonowski IIID

Konkurs Matematyczny Kangur

wyróżnienie

Maciej Gardecki

Podstawy przedsiębiorczości

Zuzanna Białkowska, Szymon Aptacy, Bartosz Jakubowski, Michał Krasowski, Zuzanna Mazur, Szymon Sierodzki, Robert Łastowski IID

Szkoła Młodych Przedsiębiorców

I miejsce

Elżbieta Wiśniewska

Religia

Zuzanna Drząszcz IE

Olimpiada Teologii Katolickiej

finalistka

ks.Marcin Kuciński

Wiedza o społeczeństwie

Robert Łatowski IID

Olimpiada Solidarności. Dwie dekady historii.

udział w etapie wojewodzkim

Mariusz Tyl

DZIEŃ OTWARTY 2019

Dzień Otwarty - na stronę www

GAZETKA EDUKACYJNA

gazetka

NIEPODLEGŁA

23

CERTYFIKATY JĘZYKOWE

KONIEC

SZCZYTY MOCY

21

SZKOŁA PROMUJĄCA ZDROWIE

promocjazdrowia

zlote-liceum-perspektywy 
 

Fundacja Edukacyjna Perspektywy
potwierdza, że
II Liceum Ogólnokształcące
 im. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego
w Olsztynie
jest wśród najlepszych liceów w Polsce
sklasyfikowanych w
Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych
PERSPEKTYWY 2016
 i przysługuje mu tytuł
Złotej Szkoły 2016

CENTRUM MULTIMEDIALNE

CM
Facebook-Logo-Wallpaper-Full-HD

SZKOŁA WIERNA DZIEDZICTWU

GALERIA

GA12

ZAWODY MATEMATYCZNE

JOLA4

OLMUN

olmunmenu11

SUKCESY SPORTOWE

SPORT

SZKOLNY KLUB EUROPEJSKI

SKE

Dokumenty szkolne

DOKUMENTY NA STRONE

SKUMBRIA-konkurs literacki

2

URZĄD MIASTA

olsztyn-logo

KALENDARZ

November 2019
S M T W T F S
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

LICZNIK ODWIEDZIN

2.png4.png3.png8.png7.png9.png0.png
DZISIAJ:250
WCZORAJ:1286
W TYM TYGODNIU:3695
W TYM MIESIĄCU:14046
ODWIEDZIŁO NAS:2438790

Visitor Info

  • IP: 34.238.192.150
  • Browser: unknown
  • Browser Version: unknown
  • Operating System: unknown

Who Is Online

6
Online

czwartek, 14, listopad 2019 04:39
Powered by CoalaWeb

BIP

3ramka 2 z tlem BIP PO NOWEMU

ePUAP

bramka1

GDZIE JESTEŚMY

3ramka 2 z tlemLOKALIZACJA NOWEMY

KRONIKI SZKOLNE

3ramka 2 z tlemKRONIKA PO NOWEMY