PLAN LEKCJI

2ramka 2 z tlem plan

KLASY DWUJĘZYCZNE

2ramka 2 z tlem klasy dwujezyczne

DZIENNIK ELEKTRONICZNY

2ramka 2 z tlem librus

ABSOLWENCI II LO

8888

SZCZYTY MOCY
nasze sukcesy w zawodach sportowych
rok szkolny 2015/2016

Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 1
w Olsztynie

Gimnazjum Nr 2

 

Sport

Uczestnicy

Zawody

Wynik

Opiekun

Unihokej

Kur Bartosz

Mistrzostwa Olsztyna w unihokeju chłopców szkół gimnazjalnych

III miejsce

Paweł Okreglicki

Unihokej

Lewkowicz Jan

Mistrzostwa Olsztyna w unihokeju chłopców szkół gimnazjalnych

III miejsce

Paweł Okreglicki

Unihokej

Chyl Marcin

Mistrzostwa Olsztyna w unihokeju chłopców szkół gimnazjalnych

III miejsce

Paweł Okreglicki

Unihokej

Gajownik Jakub

Mistrzostwa Olsztyna w unihokeju chłopców szkół gimnazjalnych

III miejsce

Paweł Okreglicki

Unihokej

Wardzyński Kacper

Mistrzostwa Olsztyna w unihokeju chłopców szkół gimnazjalnych

III miejsce

Paweł Okreglicki

Unihokej

Ziółkowski Konrad

Mistrzostwa Olsztyna w unihokeju chłopców szkół gimnazjalnych

III miejsce

Paweł Okreglicki

Unihokej

Klinicki Kacper

Mistrzostwa Olsztyna w unihokeju chłopców szkół gimnazjalnych

III miejsce

Paweł Okreglicki

Unihokej

Łuczyński Jan

Mistrzostwa Olsztyna w unihokeju chłopców szkół gimnazjalnych

III miejsce

Paweł Okreglicki

Unihokej

Marcinkowski Wojciech

Mistrzostwa Olsztyna w unihokeju chłopców szkół gimnazjalnych

III miejsce

Paweł Okreglicki

Unihokej

Roman Michał

Mistrzostwa Olsztyna w unihokeju chłopców szkół gimnazjalnych

III miejsce

Paweł Okreglicki

Unihokej

Szumowski Igor

Mistrzostwa Olsztyna w unihokeju chłopców szkół gimnazjalnych

III miejsce

Paweł Okreglicki

Unihokej

Juskiewicz Bartosz

Mistrzostwa Olsztyna w unihokeju chłopców szkół gimnazjalnych

III miejsce

Paweł Okreglicki

Piłka ręczna

Wardzyński Kacper

Mistrzostwa Olsztyna w piłce ręcznej chłopców szkół gimnazjalnych

Rozgrywki zakończone na szczeblu grupowym

Paweł Okreglicki

Piłka ręczna

Klinicki Kacper

Mistrzostwa Olsztyna w piłce ręcznej chłopców szkół gimnazjalnych

Rozgrywki zakończone na szczeblu grupowym

Paweł Okreglicki

Piłka ręczna

Staniszewski Bartosz

Mistrzostwa Olsztyna w piłce ręcznej chłopców szkół gimnazjalnych

Rozgrywki zakończone na szczeblu grupowym

Paweł Okreglicki

Piłka ręczna

Łuczyński Jan

Mistrzostwa Olsztyna w piłce ręcznej chłopców szkół gimnazjalnych

Rozgrywki zakończone na szczeblu grupowym

Paweł Okreglicki

Piłka ręczna

Marcinkowski Wojciech

Mistrzostwa Olsztyna w piłce ręcznej chłopców szkół gimnazjalnych

Rozgrywki zakończone na szczeblu grupowym

Paweł Okreglicki

Piłka ręczna

Piekarski Jakub

Mistrzostwa Olsztyna w piłce ręcznej chłopców szkół gimnazjalnych

Rozgrywki zakończone na szczeblu grupowym

Paweł Okreglicki

Piłka ręczna

Roman Michał

Mistrzostwa Olsztyna w piłce ręcznej chłopców szkół gimnazjalnych

Rozgrywki zakończone na szczeblu grupowym

Paweł Okreglicki

Piłka ręczna

Nowicki Artur

Mistrzostwa Olsztyna w piłce ręcznej chłopców szkół gimnazjalnych

Rozgrywki zakończone na szczeblu grupowym

Paweł Okreglicki

Piłka ręczna

Oprus Maurycy

Mistrzostwa Olsztyna w piłce ręcznej chłopców szkół gimnazjalnych

Rozgrywki zakończone na szczeblu grupowym

Paweł Okreglicki

Piłka ręczna

Sobczuk Marcin

Mistrzostwa Olsztyna w piłce ręcznej chłopców szkół gimnazjalnych

Rozgrywki zakończone na szczeblu grupowym

Paweł Okreglicki

Koszykówka

Stompór Tomasz

Mistrzostwa Olsztyna w koszykówce chłopców szkół gimnazjalnych

II miejsce

Marcin Bortkiewicz

Koszykówka

Czajka Aleksander

Mistrzostwa Olsztyna w koszykówce chłopców szkół gimnazjalnych

II miejsce

Marcin Bortkiewicz

Koszykówka

Henry Samuel

Mistrzostwa Olsztyna w koszykówce chłopców szkół gimnazjalnych

II miejsce

Marcin Bortkiewicz

Koszykówka

Trocewicz Michał

Mistrzostwa Olsztyna w koszykówce chłopców szkół gimnazjalnych

II miejsce

Marcin Bortkiewicz

Koszykówka

Graczykowski Tomasz

Mistrzostwa Olsztyna w koszykówce chłopców szkół gimnazjalnych

II miejsce

Marcin Bortkiewicz

Koszykówka

Florek Maciej

Mistrzostwa Olsztyna w koszykówce chłopców szkół gimnazjalnych

II miejsce

Marcin Bortkiewicz

Koszykówka

Brodziński Szymon

Mistrzostwa Olsztyna w koszykówce chłopców szkół gimnazjalnych

II miejsce

Marcin Bortkiewicz

Koszykówka

Gajownik Jakub

Mistrzostwa Olsztyna w koszykówce chłopców szkół gimnazjalnych

II miejsce

Marcin Bortkiewicz

Koszykówka

Staniszewski Bartosz

Mistrzostwa Olsztyna w koszykówce chłopców szkół gimnazjalnych

II miejsce

Marcin Bortkiewicz

Koszykówka

Roguszka Filip

Mistrzostwa Olsztyna w koszykówce chłopców szkół gimnazjalnych

II miejsce

Marcin Bortkiewicz

Koszykówka

Ziółkowski Michał

Mistrzostwa Olsztyna w koszykówce chłopców szkół gimnazjalnych

II miejsce

Marcin Bortkiewicz

Koszykówka

Stompór Tomasz

Turniej Półfinałowy Mistrzostwa Województwa szkół gimnazjalnych w koszykówce chłopców

III miejsce

Marcin Bortkiewicz

Koszykówka

Czajka Aleksander

Turniej Półfinałowy Mistrzostwa Województwa szkół gimnazjalnych w koszykówce chłopców

III miejsce

Marcin Bortkiewicz

Koszykówka

Henry Samuel

Turniej Półfinałowy Mistrzostwa Województwa szkół gimnazjalnych w koszykówce chłopców

III miejsce

Marcin Bortkiewicz

Koszykówka

Trocewicz Michał

Turniej Półfinałowy Mistrzostwa Województwa szkół gimnazjalnych w koszykówce chłopców

III miejsce

Marcin Bortkiewicz

Koszykówka

Graczykowski Tomasz

Turniej Półfinałowy Mistrzostwa Województwa szkół gimnazjalnych w koszykówce chłopców

III miejsce

Marcin Bortkiewicz

Koszykówka

Florek Maciej

Turniej Półfinałowy Mistrzostwa Województwa szkół gimnazjalnych w koszykówce chłopców

III miejsce

Marcin Bortkiewicz

Koszykówka

Brodziński Szymon

Turniej Półfinałowy Mistrzostwa Województwa szkół gimnazjalnych w koszykówce chłopców

III miejsce

Marcin Bortkiewicz

Koszykówka

Gajownik Jakub

Turniej Półfinałowy Mistrzostwa Województwa szkół gimnazjalnych w koszykówce chłopców

III miejsce

Marcin Bortkiewicz

Koszykówka

Staniszewski Bartosz

Turniej Półfinałowy Mistrzostwa Województwa szkół gimnazjalnych w koszykówce chłopców

III miejsce

Marcin Bortkiewicz

Koszykówka

Roguszka Filip

Turniej Półfinałowy Mistrzostwa Województwa szkół gimnazjalnych w koszykówce chłopców

III miejsce

Marcin Bortkiewicz

Koszykówka

Ziółkowski Michał

Turniej Półfinałowy Mistrzostwa Województwa szkół gimnazjalnych w koszykówce chłopców

III miejsce

Marcin Bortkiewicz

Koszykówka

Mieloch Justyna 2GC

Mistrzostwa Olsztyna w koszykówce dziewcząt szkół gimnazjalnych

II miejsce

Renata Borysewicz-Staniszewska

Koszykówka

Kaczorek Zuzanna 2GC

Mistrzostwa Olsztyna w koszykówce dziewcząt szkół gimnazjalnych

II miejsce

Renata Borysewicz-Staniszewska

Koszykówka

Kapitan Natalia 2GC

Mistrzostwa Olsztyna w koszykówce dziewcząt szkół gimnazjalnych

II miejsce

Renata Borysewicz-Staniszewska

Koszykówka

Sawińska Wiktoria 2GC

Mistrzostwa Olsztyna w koszykówce dziewcząt szkół gimnazjalnych

II miejsce

Renata Borysewicz-Staniszewska

Koszykówka

Tetmer Klaudia 2GC

Mistrzostwa Olsztyna w koszykówce dziewcząt szkół gimnazjalnych

II miejsce

Renata Borysewicz-Staniszewska

Koszykówka

Szymańska Marta 3GD

Mistrzostwa Olsztyna w koszykówce dziewcząt szkół gimnazjalnych

II miejsce

Renata Borysewicz-Staniszewska

Koszykówka

Wolak Natalia 3GD

Mistrzostwa Olsztyna w koszykówce dziewcząt szkół gimnazjalnych

II miejsce

Renata Borysewicz-Staniszewska

Koszykówka

Hinz Aleksandra 2GB

Mistrzostwa Olsztyna w koszykówce dziewcząt szkół gimnazjalnych

II miejsce

Renata Borysewicz-Staniszewska

Koszykówka

Kowalewska Aleksandra 2GB

Mistrzostwa Olsztyna w koszykówce dziewcząt szkół gimnazjalnych

II miejsce

Renata Borysewicz-Staniszewska

Koszykówka

Gogolewska Zuzanna 2GD

Mistrzostwa Olsztyna w koszykówce dziewcząt szkół gimnazjalnych

II miejsce

Renata Borysewicz-Staniszewska

Koszykówka

Aleksiejczyk Zuzanna 1GB

Mistrzostwa Olsztyna w koszykówce dziewcząt szkół gimnazjalnych

II miejsce

Renata Borysewicz-Staniszewska

Koszykówka

Martynowska Weronika 3GA

Mistrzostwa Olsztyna w koszykówce dziewcząt szkół gimnazjalnych

II miejsce

Renata Borysewicz-Staniszewska

Biegi

Draszkiewicz Jakub 1GA

Mieszane Sztafetowe Biegi Przełajowe szkół gimnazjalnych o Mistrzostwo Olsztyna.

II miejsce

Renata Borysewicz-Staniszewska

Biegi

Pętlicka Julia 1GA

Mieszane Sztafetowe Biegi Przełajowe szkół gimnazjalnych o Mistrzostwo Olsztyna.

II miejsce

Renata Borysewicz-Staniszewska

Biegi

Reisch Natalia 1GB

Mieszane Sztafetowe Biegi Przełajowe szkół gimnazjalnych o Mistrzostwo Olsztyna.

II miejsce

Renata Borysewicz-Staniszewska

Biegi

Kubicka Julia 1GC

Mieszane Sztafetowe Biegi Przełajowe szkół gimnazjalnych o Mistrzostwo Olsztyna.

II miejsce

Renata Borysewicz-Staniszewska

Biegi

Bugowska Wiktoria 1GD

Mieszane Sztafetowe Biegi Przełajowe szkół gimnazjalnych o Mistrzostwo Olsztyna.

II miejsce

Renata Borysewicz-Staniszewska

Biegi

Hajdukiewicz Monika 1GD

Mieszane Sztafetowe Biegi Przełajowe szkół gimnazjalnych o Mistrzostwo Olsztyna.

II miejsce

Renata Borysewicz-Staniszewska

Biegi

Belniak Maciej 2GD

Mieszane Sztafetowe Biegi Przełajowe szkół gimnazjalnych o Mistrzostwo Olsztyna.

II miejsce

Renata Borysewicz-Staniszewska

Biegi

Tyborowski Natan 2GD

Mieszane Sztafetowe Biegi Przełajowe szkół gimnazjalnych o Mistrzostwo Olsztyna.

II miejsce

Renata Borysewicz-Staniszewska

Biegi

Dziadko Mateusz 3GC

Mieszane Sztafetowe Biegi Przełajowe szkół gimnazjalnych o Mistrzostwo Olsztyna.

II miejsce

Renata Borysewicz-Staniszewska

Biegi

Trzeciak Adam 3GC

Mieszane Sztafetowe Biegi Przełajowe szkół gimnazjalnych o Mistrzostwo Olsztyna.

II miejsce

Renata Borysewicz-Staniszewska

Tenis stołowy

Czossek Oliwia 2GD

Finały Wojewódzkie w Tenisie Stołowym Dziewcząt szkół gimnazjalnych.

VIII miejsce

Renata Borysewicz-Staniszewska

Tenis stołowy

Jarmałkowicz Magdalena 2GB

Finały Wojewódzkie w Tenisie Stołowym Dziewcząt szkół gimnazjalnych.

VIII miejsce

Renata Borysewicz-Staniszewska

Tenis stołowy

Daukszewicz Maria 2GB

Finały Wojewódzkie w Tenisie Stołowym Dziewcząt szkół gimnazjalnych.

VIII miejsce

Renata Borysewicz-Staniszewska

Biegi

Draszkiewicz Jakub IGA

Indywidualne Biegi przełajowe o Mistrzostwo Olsztyna szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych

I miejsce

Renata Borysewicz-Staniszewska

Biegi

Kubicka Julia IGC

Indywidualne Biegi przełajowe o Mistrzostwo Olsztyna szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych

I miejsce

Renata Borysewicz-Staniszewska

Biegi

Trzeciak Adam IIIGC

Indywidualne Biegi przełajowe o Mistrzostwo Olsztyna szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych

III miejsce

Renata Borysewicz-Staniszewska

Tenis stołowy

Czossek Oliwia 2GD

Mistrzostwo Olsztyna dziewcząt i chłopców szkół gimnazjalnych w Tenisie Stołowym

I miejsce

Renata Borysewicz-Staniszewska

Tenis stołowy

Jarmałkowicz Magdalena 2GB

Mistrzostwo Olsztyna dziewcząt i chłopców szkół gimnazjalnych w Tenisie Stołowym

I miejsce

Renata Borysewicz-Staniszewska

Tenis stołowy

Nowagiel Małgorzata 3GA

Mistrzostwo Olsztyna dziewcząt i chłopców szkół gimnazjalnych w Tenisie Stołowym

I miejsce

Renata Borysewicz-Staniszewska

Tenis stołowy

Sobczuk Marcin 3GA

Mistrzostwo Olsztyna dziewcząt i chłopców szkół gimnazjalnych w Tenisie Stołowym

IV miejsce

Renata Borysewicz-Staniszewska

Tenis stołowy

Szawerdak Artur 2GB

Mistrzostwo Olsztyna dziewcząt i chłopców szkół gimnazjalnych w Tenisie Stołowym

IV miejsce

Renata Borysewicz-Staniszewska

Tenis stołowy

Szwałek Michał 3GB

Mistrzostwo Olsztyna dziewcząt i chłopców szkół gimnazjalnych w Tenisie Stołowym

IV miejsce

Renata Borysewicz-Staniszewska

Tenis stołowy

Czossek Oliwia 2GD

Rejonowe Mistrzostwa Tenisa Stołowego dziewcząt szkół gimnazjalnych

I miejsce

Renata Borysewicz-Staniszewska

Tenis stołowy

Jarmałkowicz Magdalena 2GB

Rejonowe Mistrzostwa Tenisa Stołowego dziewcząt szkół gimnazjalnych

I miejsce

Renata Borysewicz-Staniszewska

Tenis stołowy

Nowagiel Małgorzata 3GA

Rejonowe Mistrzostwa Tenisa Stołowego dziewcząt szkół gimnazjalnych

I miejsce

Renata Borysewicz-Staniszewska

Koszykówka

Aleksiejczyk Zuzanna 1GB

Rejonowe Mistrzostwa Koszykówki dziewcząt szkół gimnazjalnych

IV miejsce

Renata Borysewicz-Staniszewska

Koszykówka

Hinz Aleksandra 2GB

Rejonowe Mistrzostwa Koszykówki dziewcząt szkół gimnazjalnych

IV miejsce

Renata Borysewicz-Staniszewska

Koszykówka

Kowalska Aleksandra 2GB

Rejonowe Mistrzostwa Koszykówki dziewcząt szkół gimnazjalnych

IV miejsce

Renata Borysewicz-Staniszewska

Koszykówka

Kapitan Natalia 2GC

Rejonowe Mistrzostwa Koszykówki dziewcząt szkół gimnazjalnych

IV miejsce

Renata Borysewicz-Staniszewska

Koszykówka

Mieloch Justyna 2GC

Rejonowe Mistrzostwa Koszykówki dziewcząt szkół gimnazjalnych

IV miejsce

Renata Borysewicz-Staniszewska

Koszykówka

Przastek Ola 2GC

Rejonowe Mistrzostwa Koszykówki dziewcząt szkół gimnazjalnych

IV miejsce

Renata Borysewicz-Staniszewska

Koszykówka

Sawińska Wiktoria 2GC

Rejonowe Mistrzostwa Koszykówki dziewcząt szkół gimnazjalnych

IV miejsce

Renata Borysewicz-Staniszewska

Koszykówka

Tetmer Klaudia 2GC

Rejonowe Mistrzostwa Koszykówki dziewcząt szkół gimnazjalnych

IV miejsce

Renata Borysewicz-Staniszewska

Koszykówka

Gogolewska Zuzanna 2GD

Rejonowe Mistrzostwa Koszykówki dziewcząt szkół gimnazjalnych

IV miejsce

Renata Borysewicz-Staniszewska

Koszykówka

Martynowska Weronika 3GA

Rejonowe Mistrzostwa Koszykówki dziewcząt szkół gimnazjalnych

IV miejsce

Renata Borysewicz-Staniszewska

Koszykówka

Szymańska Marta 3GD

Rejonowe Mistrzostwa Koszykówki dziewcząt szkół gimnazjalnych

IV miejsce

Renata Borysewicz-Staniszewska

Koszykówka

Wolak Natalia 3GD

Rejonowe Mistrzostwa Koszykówki dziewcząt szkół gimnazjalnych

IV miejsce

Renata Borysewicz-Staniszewska

Piłka nożna

Szydlik Kacper 1GB

Międzyszkolny Turniej Piłkarski Coca-Cola Cup 2016 Etap I, Olsztyn

I miejsce

Piotr Jurecki

Piłka nożna

Kasprzyk Jan 2GB

Międzyszkolny Turniej Piłkarski Coca-Cola Cup 2016 Etap I, Olsztyn

I miejsce

Piotr Jurecki

Piłka nożna

Kur Bartosz 2GC

Międzyszkolny Turniej Piłkarski Coca-Cola Cup 2016 Etap I, Olsztyn

I miejsce

Piotr Jurecki

Piłka nożna

Juśkiewicz Bartosz 3GA

Międzyszkolny Turniej Piłkarski Coca-Cola Cup 2016 Etap I, Olsztyn

I miejsce

Piotr Jurecki

Piłka nożna

Wiśniewski Piotr 3GA

Międzyszkolny Turniej Piłkarski Coca-Cola Cup 2016 Etap I, Olsztyn

I miejsce

Piotr Jurecki

Piłka nożna

Chyl Marcin 3GB

Międzyszkolny Turniej Piłkarski Coca-Cola Cup 2016 Etap I, Olsztyn

I miejsce

Piotr Jurecki

Piłka nożna

Grudzień Grzegorz 3GB

Międzyszkolny Turniej Piłkarski Coca-Cola Cup 2016 Etap I, Olsztyn

I miejsce

Piotr Jurecki

Piłka nożna

Klinicki Kacper 3GC

Międzyszkolny Turniej Piłkarski Coca-Cola Cup 2016 Etap I, Olsztyn

I miejsce

Piotr Jurecki

Piłka nożna

Piekarski Jakub 3GC

Międzyszkolny Turniej Piłkarski Coca-Cola Cup 2016 Etap I, Olsztyn

I miejsce

Piotr Jurecki

Piłka nożna

Ratkiewicz Antoni 1GA

Międzyszkolny Turniej Piłkarski Coca-Cola Cup 2016 Etap II, Ostróda

II miejsce

Piotr Jurecki

Piłka nożna

Szydlik Kacper 1GB

Międzyszkolny Turniej Piłkarski Coca-Cola Cup 2016 Etap II, Ostróda

II miejsce

Piotr Jurecki

Piłka nożna

Kasprzyk Jan 2GB

Międzyszkolny Turniej Piłkarski Coca-Cola Cup 2016 Etap II, Ostróda

II miejsce

Piotr Jurecki

Piłka nożna

Kur Bartosz 2GC

Międzyszkolny Turniej Piłkarski Coca-Cola Cup 2016 Etap II, Ostróda

II miejsce

Piotr Jurecki

Piłka nożna

Mojski Szymon 2GD

Międzyszkolny Turniej Piłkarski Coca-Cola Cup 2016 Etap II, Ostróda

II miejsce

Piotr Jurecki

Piłka nożna

Juśkiewicz Bartosz 3GA

Międzyszkolny Turniej Piłkarski Coca-Cola Cup 2016 Etap II, Ostróda

II miejsce

Piotr Jurecki

Piłka nożna

Chyl Marcin 3GB

Międzyszkolny Turniej Piłkarski Coca-Cola Cup 2016 Etap II, Ostróda

II miejsce

Piotr Jurecki

Piłka nożna

Grudzień Grzegorz 3GB

Międzyszkolny Turniej Piłkarski Coca-Cola Cup 2016 Etap II, Ostróda

II miejsce

Piotr Jurecki

Piłka nożna

Klinicki Kacper 3GC

Międzyszkolny Turniej Piłkarski Coca-Cola Cup 2016 Etap II, Ostróda

II miejsce

Piotr Jurecki

Piłka nożna

Piekarski Jakub 3GC

Międzyszkolny Turniej Piłkarski Coca-Cola Cup 2016 Etap II, Ostróda

II miejsce

Piotr Jurecki

DZIEŃ OTWARTY 2019

Dzień Otwarty - na stronę www

GAZETKA EDUKACYJNA

gazetka

NIEPODLEGŁA

23

CERTYFIKATY JĘZYKOWE

KONIEC

SZCZYTY MOCY

21

SZKOŁA PROMUJĄCA ZDROWIE

promocjazdrowia

zlote-liceum-perspektywy 
 

Fundacja Edukacyjna Perspektywy
potwierdza, że
II Liceum Ogólnokształcące
 im. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego
w Olsztynie
jest wśród najlepszych liceów w Polsce
sklasyfikowanych w
Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych
PERSPEKTYWY 2016
 i przysługuje mu tytuł
Złotej Szkoły 2016

CENTRUM MULTIMEDIALNE

CM
Facebook-Logo-Wallpaper-Full-HD

SZKOŁA WIERNA DZIEDZICTWU

GALERIA

GA12

ZAWODY MATEMATYCZNE

JOLA4

OLMUN

olmunmenu11

SUKCESY SPORTOWE

SPORT

SZKOLNY KLUB EUROPEJSKI

SKE

Dokumenty szkolne

DOKUMENTY NA STRONE

SKUMBRIA-konkurs literacki

2

URZĄD MIASTA

olsztyn-logo

KALENDARZ

November 2019
S M T W T F S
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

LICZNIK ODWIEDZIN

2.png4.png3.png8.png7.png9.png0.png
DZISIAJ:250
WCZORAJ:1286
W TYM TYGODNIU:3695
W TYM MIESIĄCU:14046
ODWIEDZIŁO NAS:2438790

Visitor Info

  • IP: 34.238.192.150
  • Browser: unknown
  • Browser Version: unknown
  • Operating System: unknown

Who Is Online

5
Online

czwartek, 14, listopad 2019 04:40
Powered by CoalaWeb

BIP

3ramka 2 z tlem BIP PO NOWEMU

ePUAP

bramka1

GDZIE JESTEŚMY

3ramka 2 z tlemLOKALIZACJA NOWEMY

KRONIKI SZKOLNE

3ramka 2 z tlemKRONIKA PO NOWEMY