PLAN LEKCJI

2ramka 2 z tlem plan

KLASY DWUJĘZYCZNE

2ramka 2 z tlem klasy dwujezyczne

DZIENNIK ELEKTRONICZNY

2ramka 2 z tlem librus

ABSOLWENCI II LO

8888

SZCZYTY MOCY
nasze sukcesy w zawodach sportowych
rok szkolny 2015/2016

Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 1
w Olsztynie

II Liceum Ogólnokształcące

 

Sport

Uczestnicy

Zawody

Wynik

Opiekun

Unihokej

Jurkiewicz Michał

Mistrzostwa Olsztyna w unihokeju chłopców szkół ponadgimnazjalnych

IV miejsce

Paweł Okręglicki

Unihokej

Sobieski zu Schwarzenberg Miłosz

Mistrzostwa Olsztyna w unihokeju chłopców szkół ponadgimnazjalnych

IV miejsce

Paweł Okręglicki

Unihokej

Nosek Maciej

Mistrzostwa Olsztyna w unihokeju chłopców szkół ponadgimnazjalnych

IV miejsce

Paweł Okręglicki

Unihokej

Starczewski Jan

Mistrzostwa Olsztyna w unihokeju chłopców szkół ponadgimnazjalnych

IV miejsce

Paweł Okręglicki

Unihokej

Lefevre Alexis

Mistrzostwa Olsztyna w unihokeju chłopców szkół ponadgimnazjalnych

IV miejsce

Paweł Okręglicki

Unihokej

Szyszło Krystian

Mistrzostwa Olsztyna w unihokeju chłopców szkół ponadgimnazjalnych

IV miejsce

Paweł Okręglicki

Unihokej

Tuyakov Julian

Mistrzostwa Olsztyna w unihokeju chłopców szkół ponadgimnazjalnych

IV miejsce

Paweł Okręglicki

Unihokej

Stepień Konrad

Mistrzostwa Olsztyna w unihokeju chłopców szkół ponadgimnazjalnych

IV miejsce

Paweł Okręglicki

Unihokej

Kolimaga Mateusz

Mistrzostwa Olsztyna w unihokeju chłopców szkół ponadgimnazjalnych

IV miejsce

Paweł Okręglicki

Unihokej

Gilewicz Paweł

Mistrzostwa Olsztyna w unihokeju chłopców szkół ponadgimnazjalnych

IV miejsce

Paweł Okręglicki

Unihokej

Melnyk Mikołaj

Mistrzostwa Olsztyna w unihokeju chłopców szkół ponadgimnazjalnych

IV miejsce

Paweł Okręglicki

Siatkówka

Anfolecki Jakub

Mistrzostwa Olsztyna w piłce siatkowej chłopców szkół ponadgimnazjalnych

V miejsce

Paweł Okręglicki

Siatkówka

Chodnicki Bartosz

Mistrzostwa Olsztyna w piłce siatkowej chłopców szkół ponadgimnazjalnych

V miejsce

Paweł Okręglicki

Siatkówka

Nosek Maciej

Mistrzostwa Olsztyna w piłce siatkowej chłopców szkół ponadgimnazjalnych

V miejsce

Paweł Okręglicki

Siatkówka

Pykało Wojciech

Mistrzostwa Olsztyna w piłce siatkowej chłopców szkół ponadgimnazjalnych

V miejsce

Paweł Okręglicki

Siatkówka

Różalski Jan

Mistrzostwa Olsztyna w piłce siatkowej chłopców szkół ponadgimnazjalnych

V miejsce

Paweł Okręglicki

Siatkówka

Rutkowski Piotr

Mistrzostwa Olsztyna w piłce siatkowej chłopców szkół ponadgimnazjalnych

V miejsce

Paweł Okręglicki

Siatkówka

Szalc Adam

Mistrzostwa Olsztyna w piłce siatkowej chłopców szkół ponadgimnazjalnych

V miejsce

Paweł Okręglicki

Siatkówka

Wojtkiewicz Krystian

Mistrzostwa Olsztyna w piłce siatkowej chłopców szkół ponadgimnazjalnych

V miejsce

Paweł Okręglicki

Siatkówka

Zalewski Mateusz

Mistrzostwa Olsztyna w piłce siatkowej chłopców szkół ponadgimnazjalnych

V miejsce

Paweł Okręglicki

Siatkówka

Ziółkowski Kacper

Mistrzostwa Olsztyna w piłce siatkowej chłopców szkół ponadgimnazjalnych

V miejsce

Paweł Okręglicki

Piłka ręczna

Jaskólski Hubert

Mistrzostwa Olsztyna w piłce ręcznej szkół ponadgimnazjalnych

Rozgrywki zakończone na szczeblu grupowym

Paweł Okręglicki

Piłka ręczna

Kolimaga Mateusz

Mistrzostwa Olsztyna w piłce ręcznej szkół ponadgimnazjalnych

Rozgrywki zakończone na szczeblu grupowym

Paweł Okręglicki

Piłka ręczna

Koszałka Paweł

Mistrzostwa Olsztyna w piłce ręcznej szkół ponadgimnazjalnych

Rozgrywki zakończone na szczeblu grupowym

Paweł Okręglicki

Piłka ręczna

Krukowski Konrad

Mistrzostwa Olsztyna w piłce ręcznej szkół ponadgimnazjalnych

Rozgrywki zakończone na szczeblu grupowym

Paweł Okręglicki

Piłka ręczna

Lefevre Alexis

Mistrzostwa Olsztyna w piłce ręcznej szkół ponadgimnazjalnych

Rozgrywki zakończone na szczeblu grupowym

Paweł Okręglicki

Piłka ręczna

Naumowicz Kacper

Mistrzostwa Olsztyna w piłce ręcznej szkół ponadgimnazjalnych

Rozgrywki zakończone na szczeblu grupowym

Paweł Okręglicki

Piłka ręczna

Piotrowski Jakub

Mistrzostwa Olsztyna w piłce ręcznej szkół ponadgimnazjalnych

Rozgrywki zakończone na szczeblu grupowym

Paweł Okręglicki

Piłka ręczna

Sokół Łukasz

Mistrzostwa Olsztyna w piłce ręcznej szkół ponadgimnazjalnych

Rozgrywki zakończone na szczeblu grupowym

Paweł Okręglicki

Piłka ręczna

Starczewski Jan

Mistrzostwa Olsztyna w piłce ręcznej szkół ponadgimnazjalnych

Rozgrywki zakończone na szczeblu grupowym

Paweł Okręglicki

Koszykówka

Getek Grzegorz

Mistrzostwa Olsztyna w koszykówce chłopców szkół ponadgimnazjalnych

III miejsce

Marcin Bortkiewicz

Koszykówka

Gurgielewicz Patryk

Mistrzostwa Olsztyna w koszykówce chłopców szkół ponadgimnazjalnych

III miejsce

Marcin Bortkiewicz

Koszykówka

Letachowicz Dawid

Mistrzostwa Olsztyna w koszykówce chłopców szkół ponadgimnazjalnych

III miejsce

Marcin Bortkiewicz

Koszykówka

Zdaniukiewicz Mateusz

Mistrzostwa Olsztyna w koszykówce chłopców szkół ponadgimnazjalnych

III miejsce

Marcin Bortkiewicz

Koszykówka

Domurad Paweł

Mistrzostwa Olsztyna w koszykówce chłopców szkół ponadgimnazjalnych

III miejsce

Marcin Bortkiewicz

Koszykówka

Dumalski Adam

Mistrzostwa Olsztyna w koszykówce chłopców szkół ponadgimnazjalnych

III miejsce

Marcin Bortkiewicz

Koszykówka

Brzostowski Filip

Mistrzostwa Olsztyna w koszykówce chłopców szkół ponadgimnazjalnych

III miejsce

Marcin Bortkiewicz

Koszykówka

Włodarczyk Marcin

Mistrzostwa Olsztyna w koszykówce chłopców szkół ponadgimnazjalnych

III miejsce

Marcin Bortkiewicz

Koszykówka

Zawirowski Zdzisław

Mistrzostwa Olsztyna w koszykówce chłopców szkół ponadgimnazjalnych

III miejsce

Marcin Bortkiewicz

Koszykówka

Ziółkowski Kacper

Mistrzostwa Olsztyna w koszykówce chłopców szkół ponadgimnazjalnych

III miejsce

Marcin Bortkiewicz

Koszykówka

Getek Grzegorz

Turniej Półfinałowy Mistrzostw Województwa Szkół Ponadgimnazjalnych w koszykówce chłopców

III miejsce

Marcin Bortkiewicz

Koszykówka

Gurgielewicz Patryk

Turniej Półfinałowy Mistrzostw Województwa Szkół Ponadgimnazjalnych w koszykówce chłopców

III miejsce

Marcin Bortkiewicz

Koszykówka

Letachowicz Dawid

Turniej Półfinałowy Mistrzostw Województwa Szkół Ponadgimnazjalnych w koszykówce chłopców

III miejsce

Marcin Bortkiewicz

Koszykówka

Zdaniukiewicz Mateusz

Turniej Półfinałowy Mistrzostw Województwa Szkół Ponadgimnazjalnych w koszykówce chłopców

III miejsce

Marcin Bortkiewicz

Koszykówka

Domurad Paweł

Turniej Półfinałowy Mistrzostw Województwa Szkół Ponadgimnazjalnych w koszykówce chłopców

III miejsce

Marcin Bortkiewicz

Koszykówka

Dumalski Adam

Turniej Półfinałowy Mistrzostw Województwa Szkół Ponadgimnazjalnych w koszykówce chłopców

III miejsce

Marcin Bortkiewicz

Koszykówka

Brzostowski Filip

Turniej Półfinałowy Mistrzostw Województwa Szkół Ponadgimnazjalnych w koszykówce chłopców

III miejsce

Marcin Bortkiewicz

Koszykówka

Włodarczyk Marcin

Turniej Półfinałowy Mistrzostw Województwa Szkół Ponadgimnazjalnych w koszykówce chłopców

III miejsce

Marcin Bortkiewicz

Koszykówka

Zawirowski Zdzisław

Turniej Półfinałowy Mistrzostw Województwa Szkół Ponadgimnazjalnych w koszykówce chłopców

III miejsce

Marcin Bortkiewicz

Koszykówka

Ziółkowski Kacper

Turniej Półfinałowy Mistrzostw Województwa Szkół Ponadgimnazjalnych w koszykówce chłopców

III miejsce

Marcin Bortkiewicz

Biegi

Chudzik Aleksandra 1A

Mieszane Sztafetowe Biegi Przełajowe szkół ponadgimnazjalnych o Mistrzostwo Olsztyna.

III miejsce

Renata Borysewicz-Staniszewska

Biegi

Kisielewski Michał 1D

Mieszane Sztafetowe Biegi Przełajowe szkół ponadgimnazjalnych o Mistrzostwo Olsztyna.

III miejsce

Renata Borysewicz-Staniszewska

Biegi

Kowalczuk Wiktor 1D

Mieszane Sztafetowe Biegi Przełajowe szkół ponadgimnazjalnych o Mistrzostwo Olsztyna.

III miejsce

Renata Borysewicz-Staniszewska

Biegi

Krasowski Maciej 1D

Mieszane Sztafetowe Biegi Przełajowe szkół ponadgimnazjalnych o Mistrzostwo Olsztyna.

III miejsce

Renata Borysewicz-Staniszewska

Biegi

Murawka Filip 1D

Mieszane Sztafetowe Biegi Przełajowe szkół ponadgimnazjalnych o Mistrzostwo Olsztyna.

III miejsce

Renata Borysewicz-Staniszewska

Biegi

Tokarczyk Jarosław 1D

Mieszane Sztafetowe Biegi Przełajowe szkół ponadgimnazjalnych o Mistrzostwo Olsztyna.

III miejsce

Renata Borysewicz-Staniszewska

Biegi

Wrońska Alexandra 1E

Mieszane Sztafetowe Biegi Przełajowe szkół ponadgimnazjalnych o Mistrzostwo Olsztyna.

III miejsce

Renata Borysewicz-Staniszewska

Biegi

Czeluśniak Zuzanna 2D

Mieszane Sztafetowe Biegi Przełajowe szkół ponadgimnazjalnych o Mistrzostwo Olsztyna.

III miejsce

Renata Borysewicz-Staniszewska

Biegi

Kozłowska Wiktoria 3E

Mieszane Sztafetowe Biegi Przełajowe szkół ponadgimnazjalnych o Mistrzostwo Olsztyna.

III miejsce

Renata Borysewicz-Staniszewska

Biegi

Siembida Joanna 2D

Mieszane Sztafetowe Biegi Przełajowe szkół ponadgimnazjalnych o Mistrzostwo Olsztyna.

III miejsce

Renata Borysewicz-Staniszewska

Biegi

Staruch Jan IIIC

Indywidualne Biegi przełajowe o Mistrzostwo Olsztyna szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych

II miejsce

Renata Borysewicz-Staniszewska

Siatkówka

Busztyka Kamila III C

Mistrzostwa Olsztyna w piłce siatkowej dziewcząt szkół ponadgimnazjalnych

I miejsce

Barbara Ankiewicz

Siatkówka

Chybicka Aleksandra II C

Mistrzostwa Olsztyna w piłce siatkowej dziewcząt szkół ponadgimnazjalnych

I miejsce

Barbara Ankiewicz

Siatkówka

Cichocka Julia I C

Mistrzostwa Olsztyna w piłce siatkowej dziewcząt szkół ponadgimnazjalnych

I miejsce

Barbara Ankiewicz

Siatkówka

Golińska Joanna II A

Mistrzostwa Olsztyna w piłce siatkowej dziewcząt szkół ponadgimnazjalnych

I miejsce

Barbara Ankiewicz

Siatkówka

Gortych Elżbieta I B

Mistrzostwa Olsztyna w piłce siatkowej dziewcząt szkół ponadgimnazjalnych

I miejsce

Barbara Ankiewicz

Siatkówka

Krajewska Katarzyna II A

Mistrzostwa Olsztyna w piłce siatkowej dziewcząt szkół ponadgimnazjalnych

I miejsce

Barbara Ankiewicz

Siatkówka

Mejłun Dorota I D

Mistrzostwa Olsztyna w piłce siatkowej dziewcząt szkół ponadgimnazjalnych

I miejsce

Barbara Ankiewicz

Siatkówka

Mejłun Marta III E

Mistrzostwa Olsztyna w piłce siatkowej dziewcząt szkół ponadgimnazjalnych

I miejsce

Barbara Ankiewicz

Siatkówka

Piotrowska Zuzanna I E

Mistrzostwa Olsztyna w piłce siatkowej dziewcząt szkół ponadgimnazjalnych

I miejsce

Barbara Ankiewicz

Siatkówka

Suchostawska Zofia I B

Mistrzostwa Olsztyna w piłce siatkowej dziewcząt szkół ponadgimnazjalnych

I miejsce

Barbara Ankiewicz

Siatkówka

Supińska Natalia I D

Mistrzostwa Olsztyna w piłce siatkowej dziewcząt szkół ponadgimnazjalnych

I miejsce

Barbara Ankiewicz

Siatkówka

Tajs Dominika IE

Mistrzostwa Olsztyna w piłce siatkowej dziewcząt szkół ponadgimnazjalnych

I miejsce

Barbara Ankiewicz

Siatkówka

Busztyka Kamila III C

Amatorski Wiosenny Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt szkół ponadgimnazjalnych

I miejsce

Barbara Ankiewicz

Siatkówka

Cichocka Julia I C

Amatorski Wiosenny Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt szkół ponadgimnazjalnych

I miejsce

Barbara Ankiewicz

Siatkówka

Golińska Joanna II A

Amatorski Wiosenny Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt szkół ponadgimnazjalnych

I miejsce

Barbara Ankiewicz

Siatkówka

Gortych Elżbieta I B

Amatorski Wiosenny Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt szkół ponadgimnazjalnych

I miejsce

Barbara Ankiewicz

Siatkówka

Krajewska Katarzyna II A

Amatorski Wiosenny Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt szkół ponadgimnazjalnych

I miejsce

Barbara Ankiewicz

Siatkówka

Mejłun Dorota I D

Amatorski Wiosenny Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt szkół ponadgimnazjalnych

I miejsce

Barbara Ankiewicz

Siatkówka

Mejłun Marta III E

Amatorski Wiosenny Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt szkół ponadgimnazjalnych

I miejsce

Barbara Ankiewicz

Siatkówka

Suchostawska Zofia I B

Amatorski Wiosenny Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt szkół ponadgimnazjalnych

I miejsce

Barbara Ankiewicz

Tenis stołowy

Palimonka Katarzyna 1B,

Mistrzostwo Olsztyna dziewcząt szkół ponadgimnazjalnych w Tenisie Stołowym

IV miejsce

Henryk Zienkiewicz

Tenis stołowy

Pieniak Małgorzata 1B

Mistrzostwo Olsztyna dziewcząt szkół ponadgimnazjalnych w Tenisie Stołowym

IV miejsce

Henryk Zienkiewicz

Unihokej

Skwira Sylwia 2E

Mistrzostwa Olsztyna w unihokeju dziewcząt szkół ponadgimnazjalnych

III miejsce

Anna Bratkowska

Unihokej

Pupaiłło Marta 2E

Mistrzostwa Olsztyna w unihokeju dziewcząt szkół ponadgimnazjalnych

III miejsce

Anna Bratkowska

Unihokej

Pupiałło Paulina 2E

Mistrzostwa Olsztyna w unihokeju dziewcząt szkół ponadgimnazjalnych

III miejsce

Anna Bratkowska

Unihokej

Michalak Patrycja 2E

Mistrzostwa Olsztyna w unihokeju dziewcząt szkół ponadgimnazjalnych

III miejsce

Anna Bratkowska

Unihokej

Możwiłło Aleksandra 2D

Mistrzostwa Olsztyna w unihokeju dziewcząt szkół ponadgimnazjalnych

III miejsce

Anna Bratkowska

Unihokej

Chodkieicz Julia 2A

Mistrzostwa Olsztyna w unihokeju dziewcząt szkół ponadgimnazjalnych

III miejsce

Anna Bratkowska

Unihokej

Muszak Monika 2A

Mistrzostwa Olsztyna w unihokeju dziewcząt szkół ponadgimnazjalnych

III miejsce

Anna Bratkowska

Unihokej

Czelusniak Zuzanna 2D

Mistrzostwa Olsztyna w unihokeju dziewcząt szkół ponadgimnazjalnych

III miejsce

Anna Bratkowska

Unihokej

Mazur Zuzanna 2D

Mistrzostwa Olsztyna w unihokeju dziewcząt szkół ponadgimnazjalnych

III miejsce

Anna Bratkowska

Unihokej

Mejłun Marta 3E

Mistrzostwa Olsztyna w unihokeju dziewcząt szkół ponadgimnazjalnych

III miejsce

Anna Bratkowska

Koszykówka

MIkolajczyk Dominika 2C

Mistrzostwa Olsztyna w koszykówce dziewcząt szkół ponadgimnazjalnych

IV miejsce

Anna Bratkowska

Koszykówka

Matusewicz Kinga 1C

Mistrzostwa Olsztyna w koszykówce dziewcząt szkół ponadgimnazjalnych

IV miejsce

Anna Bratkowska

Koszykówka

Mejłun Marta 3E

Mistrzostwa Olsztyna w koszykówce dziewcząt szkół ponadgimnazjalnych

IV miejsce

Anna Bratkowska

Koszykówka

Zyśk Barbara 1E

Mistrzostwa Olsztyna w koszykówce dziewcząt szkół ponadgimnazjalnych

IV miejsce

Anna Bratkowska

Koszykówka

Czeluśniak Zuzanna 2D

Mistrzostwa Olsztyna w koszykówce dziewcząt szkół ponadgimnazjalnych

IV miejsce

Anna Bratkowska

Koszykówka

Mazur Zuzanna 2D

Mistrzostwa Olsztyna w koszykówce dziewcząt szkół ponadgimnazjalnych

IV miejsce

Anna Bratkowska

Koszykówka

Skwira Sylwia 2E

Mistrzostwa Olsztyna w koszykówce dziewcząt szkół ponadgimnazjalnych

IV miejsce

Anna Bratkowska

Koszykówka

Makowska Lena 2A

Mistrzostwa Olsztyna w koszykówce dziewcząt szkół ponadgimnazjalnych

IV miejsce

Anna Bratkowska

Koszykówka

Karolina Stopyra 3A

Mistrzostwa Olsztyna w koszykówce dziewcząt szkół ponadgimnazjalnych

IV miejsce

Anna Bratkowska

DZIEŃ OTWARTY 2019

Dzień Otwarty - na stronę www

GAZETKA EDUKACYJNA

gazetka

NIEPODLEGŁA

23

CERTYFIKATY JĘZYKOWE

KONIEC

SZCZYTY MOCY

21

SZKOŁA PROMUJĄCA ZDROWIE

promocjazdrowia

zlote-liceum-perspektywy 
 

Fundacja Edukacyjna Perspektywy
potwierdza, że
II Liceum Ogólnokształcące
 im. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego
w Olsztynie
jest wśród najlepszych liceów w Polsce
sklasyfikowanych w
Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych
PERSPEKTYWY 2016
 i przysługuje mu tytuł
Złotej Szkoły 2016

CENTRUM MULTIMEDIALNE

CM
Facebook-Logo-Wallpaper-Full-HD

SZKOŁA WIERNA DZIEDZICTWU

GALERIA

GA12

ZAWODY MATEMATYCZNE

JOLA4

OLMUN

olmunmenu11

SUKCESY SPORTOWE

SPORT

SZKOLNY KLUB EUROPEJSKI

SKE

Dokumenty szkolne

DOKUMENTY NA STRONE

SKUMBRIA-konkurs literacki

2

URZĄD MIASTA

olsztyn-logo

BIP

3ramka 2 z tlem BIP PO NOWEMU

ePUAP

bramka1

GDZIE JESTEŚMY

3ramka 2 z tlemLOKALIZACJA NOWEMY

KRONIKI SZKOLNE

3ramka 2 z tlemKRONIKA PO NOWEMY