PLAN LEKCJI

2ramka 2 z tlem plan

KLASY DWUJĘZYCZNE

2ramka 2 z tlem klasy dwujezyczne

DZIENNIK ELEKTRONICZNY

2ramka 2 z tlem librus

ABSOLWENCI II LO

8888

Uczniowie zakwalifikowani do wojewódzkich etapów konkursów przedmiotowych:

 

Uczniowie zakwalifikowani do wojewódzkiego konkursu
z języka polskiego

uczeń

nauczyciel

zweryfikowane punkty

miejsce konkursu wojewódzkiego

Biedrzyński Sambor

Budzyńska Grażyna

34.00

Olsztyn

Chabrowska Aleksandra

Budzyńska Grażyna

35.00

Olsztyn

Jagosz Alicja

Dąbrowska Anna

34.00

Olsztyn

Kierul Maja

Dąbrowska Anna

34.00

Olsztyn

Mikołajczyk Mateusz Mikołaj

Budzyńska Grażyna

34.00

Olsztyn

Sokulski Daniel Błażej

Budzyńska Grażyna

35.00

Olsztyn

Trocewicz Michał

Budzyńska Grażyna

38.00

Olsztyn

Wanago Matylda,Julia

Dąbrowska Anna

38.00

Olsztyn

Uczniowie zakwalifikowani do wojewódzkiego konkursu
z historii

uczeń

nauczyciel

zweryfikowane punkty

miejsce konkursu wojewódzkiego

Iwanowska Wiktoria

Hebel Artur

34.00

Olsztyn

Łupiński Jakub

Hebel Artur

34.00

Olsztyn

Meler Kinga

Hebel Artur

35.00

Olsztyn

Sobieski Hubert

Hebel Artur

37.00

Olsztyn

Szitenhelm Wiktoria

Hebel Artur

35.00

Olsztyn

Trocewicz Michał

Hebel Artur

34.00

Olsztyn

Uczniowie zakwalifikowani do wojewódzkiego konkursu
z WOS-u

uczeń

nauczyciel

zweryfikowane punkty

miejsce konkursu wojewódzkiego

Klimek Agata

Hebel Artur

53.00

Olsztyn

Ludwiniak Karolina

Hebel Artur

52.00

Olsztyn

Uczniowie zakwalifikowani do wojewódzkiego konkursu
z matematyki

uczeń

nauczyciel

zweryfikowane punkty

miejsce konkursu wojewódzkiego

Jaworska Zofia Magdalena

Chyl Jolanta

24.00

Olsztyn

Koziołowska Magdalena

Chyl Jolanta

24.00

Olsztyn

Puczel Tomasz

Chyl Jolanta

29.00

Olsztyn

Sokulski Daniel Błażej

Kossakowska - Szwałek Beata

29.00

Olsztyn

Szitenhelm Wiktoria

Kossakowska - Szwałek Beata

26.00

Olsztyn

Trocewicz Michał

Kossakowska - Szwałek Beata

29.00

Olsztyn

Uczniowie zakwalifikowani do wojewódzkiego konkursu
z biologii

uczeń

nauczyciel

zweryfikowane punkty

miejsce konkursu wojewódzkiego

Mikołajczyk Mateusz Mikołaj

Otręba Jolanta

39.00

Olsztyn

Olsztyn Barbara

Otręba Jolanta

42.00

Olsztyn

Trocewicz Michał

Otręba Jolanta

39.00

Olsztyn

Uczniowie zakwalifikowani do wojewódzkiego konkursu
z chemii

uczeń

nauczyciel

zweryfikowane punkty

miejsce konkursu wojewódzkiego

Jagosz Dominik Jerzy

Bednarczyk Ewa Beata

49.00

Olsztyn

Mikołajczyk Mateusz Mikołaj

Bednarczyk Ewa Beata

56.00

Olsztyn

Sokulski Daniel Błażej

Bednarczyk Ewa Beata

50.00

Olsztyn

Trocewicz Michał

Bednarczyk Ewa Beata

50.00

Olsztyn

Uczniowie zakwalifikowani do wojewódzkiego konkursu
z fizyki

uczeń

nauczyciel

zweryfikowane punkty

miejsce konkursu wojewódzkiego

Cellmer Michał Karol

Gbur Matejuk Ewa

44.00

Olsztyn

Graczykowski Tomasz

Gbur Matejuk Ewa

42.00

Olsztyn

Jaworska Zofia Magdalena

Gbur Matejuk Ewa

41.00

Olsztyn

Nowak Jacek

Gbur Matejuk Ewa

40.00

Olsztyn

Psujek Mateusz

Gbur Matejuk Ewa

40.00

Olsztyn

Sokulski Daniel Błażej

Gbur Matejuk Ewa

47.00

Olsztyn

Sternik Olaf Thor

Gbur Matejuk Ewa

45.00

Olsztyn

Stompór Tomasz Aleksy

Gbur Matejuk Ewa

43.00

Olsztyn

Trocewicz Michał

Gbur Matejuk Ewa

40.00

Olsztyn

Uczniowie zakwalifikowani do wojewódzkiego konkursu
z geografii

uczeń

nauczyciel

zweryfikowane punkty

miejsce konkursu wojewódzkiego

Kiełczewska Agata

Szalc Marzena

63.00

Olsztyn

Łupiński Jakub

Szalc Marzena

63.00

Olsztyn

Mikołajczyk Mateusz Mikołaj

Szalc Marzena

65.00

Olsztyn

Sokołowska Małgorzata

Szalc Marzena

63.00

Olsztyn

Trocewicz Michał

Szalc Marzena

63.00

Olsztyn

Uczniowie zakwalifikowani do wojewódzkiego konkursu
z języka niemieckiego

uczeń

nauczyciel

zweryfikowane punkty

miejsce konkursu wojewódzkiego

Dudkowski Kordian

Dondzik-Pająk Joanna

47.00

Olsztyn

Grzybek Monika Klaudia

Brzostek Anna

44.00

Olsztyn

Piotrowicz Michał

Balińska Dorota

45.00

Olsztyn

Sobieska zu Schwarzenberg Emanuela Laura

Szpanel Marta

43.00

Olsztyn

Trocewicz Michał

Brzostek Anna

43.00

Olsztyn

Uczniowie zakwalifikowani do wojewódzkiego konkursu
 z języka angielskiego

uczeń

nauczyciel

zweryfikowane punkty

miejsce konkursu wojewódzkiego

Chabrowska Aleksandra

Gębska Monika

58.00

Olsztyn

Chmielewska Daria

Zubel Joanna

59.00

Olsztyn

Dzioba Kinga

Gębska Monika

53.00

Olsztyn

Graczykowski Tomasz

Zubel Joanna

53.00

Olsztyn

Grzybek Monika Klaudia

Gębska Monika

53.00

Olsztyn

Iwanowska Wiktoria

Gębska Monika

51.00

Olsztyn

Janukiewicz Alan Andrzej

Zubel Joanna

58.00

Olsztyn

Klimek Agata

Gębska Monika

52.00

Olsztyn

Konopka Natalia

Gębska Monika

53.00

Olsztyn

Łupiński Jakub

Zubel Joanna

53.00

Olsztyn

Marczyńska Joanna Katarzyna

Gębska Monika

55.00

Olsztyn

Martyn Monika

Gębska Monika

51.00

Olsztyn

Mikołajczyk Mateusz Mikołaj

Gębska Monika

57.00

Olsztyn

Mnich Michał Rafał

Gębska Monika

54.00

Olsztyn

Nowak Jacek

Gębska Monika

51.00

Olsztyn

Nowoszyńska Julia Kornelia

Gębska Monika

55.00

Olsztyn

Sielaszuk Wiktor

Gębska Monika

54.00

Olsztyn

Trocewicz Michał

Gębska Monika

57.00

Olsztyn

Warzocha Maria

Gębska Monika

54.00

Olsztyn

Warzocha Zofia

Gębska Monika

53.00

Olsztyn

Wąsik Joanna Zofia

Zubel Joanna

60.00

Olsztyn

Więcławik Hubert

Anaszewicz Danuta

51.00

Olsztyn

 

 

DZIEŃ OTWARTY 2019

Dzień Otwarty - na stronę www

GAZETKA EDUKACYJNA

gazetka

NIEPODLEGŁA

23

CERTYFIKATY JĘZYKOWE

KONIEC

SZCZYTY MOCY

21

SZKOŁA PROMUJĄCA ZDROWIE

promocjazdrowia

zlote-liceum-perspektywy 
 

Fundacja Edukacyjna Perspektywy
potwierdza, że
II Liceum Ogólnokształcące
 im. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego
w Olsztynie
jest wśród najlepszych liceów w Polsce
sklasyfikowanych w
Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych
PERSPEKTYWY 2016
 i przysługuje mu tytuł
Złotej Szkoły 2016

CENTRUM MULTIMEDIALNE

CM
Facebook-Logo-Wallpaper-Full-HD

SZKOŁA WIERNA DZIEDZICTWU

GALERIA

GA12

ZAWODY MATEMATYCZNE

JOLA4

OLMUN

olmunmenu11

SUKCESY SPORTOWE

SPORT

SZKOLNY KLUB EUROPEJSKI

SKE

Dokumenty szkolne

DOKUMENTY NA STRONE

SKUMBRIA-konkurs literacki

2

URZĄD MIASTA

olsztyn-logo

BIP

3ramka 2 z tlem BIP PO NOWEMU

ePUAP

bramka1

GDZIE JESTEŚMY

3ramka 2 z tlemLOKALIZACJA NOWEMY

KRONIKI SZKOLNE

3ramka 2 z tlemKRONIKA PO NOWEMY