PLAN LEKCJI

2ramka 2 z tlem plan

KLASY DWUJĘZYCZNE

2ramka 2 z tlem klasy dwujezyczne

DZIENNIK ELEKTRONICZNY

2ramka 2 z tlem librus

ABSOLWENCI II LO

8888

003Kosynierzy Przedsiębiorczości 2017 

W dniu 10 lutego 2017 r. na Zamku Kapituły Warmińskiej w Olsztynie odbyła się uroczystość wręczenia statuetek ''Kosynierów przedsiębiorczości 2017''. Nagrody otrzymali przedsiębiorcy z Warmii i Mazur, którzy w swojej działalności kierują się zasadami patriotyzmu gospodarczego. Podczas uroczystej gali wyróżnione zostały również szkoły, które promują zasady przedsiębiorczości i wyposażają uczniów w wiedzę ułatwiającą zawodowy start.

Wśród nagrodzonych szkół znalazło się II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. K. I. Gałczyńskiego w Olsztynie. Certyfikat poświadczający działania naszej szkoły odebrał z rąk założyciela i prezesa Business Centre Club – pana Marka Goliszewskiego -– dyrektor Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Olsztynie – pan Krzysztof Wiśniewski.

Wśród zaproszonych gości na olsztyńskim zamku obecni byli m. in.: przedstawiciel Wojewody Warmińsko-Mazurskiego – pana Artura Chojeckiego, Marszałek Województwa Warmińsko-Mazurskiego – pan Gustaw Marek Brzezin oraz Prezydent Olsztyna – pan Piotr Grzymowicz.  

1

 

3

NAJLEPSZE LICEUM

najj

TyDzień Otwarty

tydzien otwarty

CERTYFIKATY JĘZYKOWE

KONIEC

SZCZYTY MOCY

21

SZKOŁA PROMUJĄCA ZDROWIE

promocjazdrowia

zlote-liceum-perspektywy 
 

Fundacja Edukacyjna Perspektywy
potwierdza, że
II Liceum Ogólnokształcące
 im. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego
w Olsztynie
jest wśród najlepszych liceów w Polsce
sklasyfikowanych w
Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych
PERSPEKTYWY 2020
 i przysługuje mu tytuł
Złotej Szkoły 2020

CENTRUM MULTIMEDIALNE

CM
Facebook-Logo-Wallpaper-Full-HD

SZKOŁA WIERNA DZIEDZICTWU

GALERIA

GA12

ZAWODY MATEMATYCZNE

JOLA4

OLMUN

olmunmenu11

SUKCESY SPORTOWE

SPORT

SZKOLNY KLUB EUROPEJSKI

SKE

Dokumenty szkolne

DOKUMENTY NA STRONE

SKUMBRIA-konkurs literacki

2

URZĄD MIASTA

olsztyn-logo

NIEPODLEGŁA

23

GAZETKA EDUKACYJNA

gazetka

BIP

3ramka 2 z tlem BIP PO NOWEMU

ePUAP

bramka1

GDZIE JESTEŚMY

3ramka 2 z tlemLOKALIZACJA NOWEMY

KRONIKI SZKOLNE

3ramka 2 z tlemKRONIKA PO NOWEMY