PLAN LEKCJI

2ramka 2 z tlem plan

KLASY DWUJĘZYCZNE

2ramka 2 z tlem klasy dwujezyczne

DZIENNIK ELEKTRONICZNY

2ramka 2 z tlem librus

ABSOLWENCI II LO

8888

logo

GAME DESIGN to grupa warsztatowa pracująca nad rozwojem umiejętności projektowania i programowania gier komputerowych. Funkcjonująca już od kilku lat na przestrzeni życia pozalekcyjnego uczniów naszych szkół, skupia grono osób cechujących się dużą pasją i wewnętrzną motywacją do poznawania mechanizmów gier video i doskonalenia swoich kompetencji w tym obszarze.

Jedynym warunkiem uczestniczenia w życiu grupy jest zaangażowanie wyrażone w pracy nad rozwojem swoich projektów, które uczniowie wyznaczają samodzielnie na początku swojej obecności w grupie. Obowiązująca formuła prowadzi do stworzenia wielu aplikacji służących doskonałej rozrywce.

Jeżeli odczuwasz zainteresowanie udziałem w zajęciach, to znajdziesz nas w każdy piątek o godzinie 14.45 w sali XXI.


youtube
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

logoKryptologia i bezpieczeństwo sieci IT

W dniu 16.02.2018 r. grupa Game Design zorganizowała w naszej szkole spotkanie z Panem Mateuszem Sieniawskim - specjalistą do spraw zabezpieczeń sieci komputerowych. 

Podczas spotkania uczestnicy mogli poszerzyć swoją wiedzę z zakresu kryptologii oraz poznać sposoby praktycznego zabezpieczania posiadanych w sieci informacji.

Serdecznie dziękujemy  Panu Mateuszowi za poświęcony czas i bardzo interesujący przekaz.

 

BlocdropBLOCKDROP to autorska wersja popularnego w świecie gier konsolowych Tetrisa. Zaproponowany system rozgrywki zaspokoi potrzeby nawet wymagającego gracza, dla którego znikające klocki lub turbograwitacja mogą stanowić prawdziwe wyzwanie.

Zachęcamy do wypróbowania wszystkich możliwych wariantów rozgrywki: Time Rush; Claustrophobia; Block Flip; Negative Shadow!

Sterowanie: Arrows; Z; X;

http://makiki99.github.io/blockdrop/

1Global Game Jam 2017.

Z przyjemnością informujemy, że reprezentacja szkolnego koła Game Design, wzięła udział w światowej imprezie Global Game Jam 2017.

Tak jak co roku, uczestnicy z całego globu skupili swoją 48 godzinną pracę, wokół hasła strzeżonego do ostatniego momentu. Tym razem tematem przewodnim była "Fala". 

Praca czteroosobowego zespołu uczniów II Liceum Ogólnokształcącego, zaowocowała w pełni funkcjonalną aplikacją, która zyskała uznanie uczestników bydgoskiego ogniska GGJ. Oprócz możliwości zapoznania ludzi o zbliżonych zainteresowaniach, była to również okazja do podniesienia poziomu swoich kompetencji programistycznych oraz umiejętności pracy w grupie. 

*

Czytaj więcej...

logo-blue v1Global Game Jam

Ferie zimowe to dla większości uczniów czas zasłużonego wypoczynku. Restytucja powysiłkowa nie musi jednak oznaczać biernego spędzania czasu. Zgodnie z zapowiedziami, dwuosobowa grupa uczniów z naszego Liceum wzięła udział w światowym evencie o nazwie Global Game Jam. Ideą przewodnią tego cyklicznego wydarzenia jest stworzenie, w pełni funkcjonalnej gry związanej z hasłem przewodnim ogłaszanym na chwilę przed rozpoczęciem zmagań. Na uwagę zasługuje również fakt, iż uczestnicy muszą ukończyć swoją pracę w terminie czterdziestu ośmiu godzin.

Czytaj więcej...

GGJ-round-logoGlobal Game Jam

 

 

Reprezentanci szkolnej grupy dyskusyjno – warsztatowej Game Design będą uczestniczyć w ogólnoświatowym projekcie Global Game Jam. Na przełomie 29 i 31 stycznia 2016 r. w ciągu 48 godzin stworzą wspólnie z entuzjastami gier komputerowych z polski północnej własny projekt w pełni funkcjonalnej aplikacji.

Czytaj więcej...

DZIEŃ OTWARTY 2019

Dzień Otwarty - na stronę www

GAZETKA EDUKACYJNA

gazetka

NIEPODLEGŁA

23

CERTYFIKATY JĘZYKOWE

KONIEC

SZCZYTY MOCY

21

KLUB BIOLOGA

BIOLOG1

SZKOŁA PROMUJĄCA ZDROWIE

promocjazdrowia

zlote-liceum-perspektywy 
 

Fundacja Edukacyjna Perspektywy
potwierdza, że
II Liceum Ogólnokształcące
 im. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego
w Olsztynie
jest wśród najlepszych liceów w Polsce
sklasyfikowanych w
Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych
PERSPEKTYWY 2016
 i przysługuje mu tytuł
Złotej Szkoły 2016

CENTRUM MULTIMEDIALNE

CM
Facebook-Logo-Wallpaper-Full-HD

SZKOŁA WIERNA DZIEDZICTWU

GALERIA

GA12

ZAWODY MATEMATYCZNE

JOLA4

OLMUN

olmunmenu11

SUKCESY SPORTOWE

SPORT

SZKOLNY KLUB EUROPEJSKI

SKE

Dokumenty szkolne

DOKUMENTY NA STRONE

GAME DESIGN

logo

SKUMBRIA-konkurs literacki

2

URZĄD MIASTA

olsztyn-logo

KALENDARZ

August 2019
S M T W T F S
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

LICZNIK ODWIEDZIN

2.png3.png7.png5.png7.png4.png2.png
DZISIAJ:32
WCZORAJ:493
W TYM TYGODNIU:525
W TYM MIESIĄCU:4072
ODWIEDZIŁO NAS:2375742

Visitor Info

  • IP: 34.204.169.76
  • Browser: unknown
  • Browser Version: unknown
  • Operating System: unknown

Who Is Online

3
Online

wtorek, 20, sierpień 2019 05:25
Powered by CoalaWeb

BIP

3ramka 2 z tlem BIP PO NOWEMU

ePUAP

bramka1

GDZIE JESTEŚMY

3ramka 2 z tlemLOKALIZACJA NOWEMY

KRONIKI SZKOLNE

3ramka 2 z tlemKRONIKA PO NOWEMY