PLAN LEKCJI

2ramka 2 z tlem plan

KLASY DWUJĘZYCZNE

2ramka 2 z tlem klasy dwujezyczne

DZIENNIK ELEKTRONICZNY

2ramka 2 z tlem librus

ABSOLWENCI II LO

8888

SKE

Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1
w Olsztynie
im. Karola i Roberta Małłków

 

DSC02422KARMUN 2018

W dniach 21-24 marca 2018 reprezentując ll LO uczestniczyliśmy w 14 już  konferencji  KARINTHY MODEL UNITED NATIONS -KARMUN 2018 w Budapeszcie. Hasło przewodnie tegorocznej konferencji brzmiało Fighting Inequality czyli „Walcząc z nierównością”. Trochę przekornie, w imię tej idei naszą szkołę reprezentowało wyłącznie męskie grono: z klas pierwszych : Krzysztof Łukomski, Mateusz Giergowski, Piotr Kłopotowski i Mateusz Psujek, natomiast z klas drugich : Jan Dołkowski i Bartek Rodziewicz pod opieką pani Ewy Kiewisz.

GrupaUczniowie II LO ze Szkolnego Klubu Europejskiego
z wizytą w Konsulacie Finlandii w Olsztynie

Dnia 2 marca 2018r grupa uczniów z II LO w ramach działalności Szkolnego Klubu Europejskiego miała okazję udać się z wizytą do siedziby Konsulatu Finlandii w Olsztynie. Na miejscu odbyło się spotkanie z konsulem honorowym Finlandii Szczepanem Figiel –kierownikiem Katedry Analizy Rynki i Marketing, UWM, Olsztyn. Dr hab. Szczepanem Figiel, prof. UWM w formie prezentacji opowiedział o swojej pracy jako konsul honorowy polegającej na pomocy obywatelom Finlandii znajdującymi się w Polsce, utrzymywaniem kontaktów z ambasadą Finlandii, promowaniem gospodarczych i kulturalnych relacji między Polską a Finlandią oraz utrzymywaniem kontaktów z uniwersytetami, instytucjami badawczymi, izbami gospodarczymi oraz fińskimi firmami.

DSC 0142Przygotowania do OLMUNa 2017 trwają!

Dnia 30 maja 2017 w II LO odbyło się szkolenie dla osób zainteresowanych ideą MUNa, a szczególnie naszego olsztyńskiego, który będzie miał miejsce już we wrześniu. Piętnaścioro przyszłych delegatów(u boku tych bardziej doświadczonych) miało okazję uczestniczyć w debacie pokazowej dla uczniów I LO i II LO, poprowadzonej przez uczennice naszej szkoły Barbarę Zyśk i Zuzannę Lasotę. Debatę poprzedziła krótka część teoretyczna, którą przedstawił wszystkim Aleksander Powierża z klasy II E. Mamy nadzieję, że szkolenie rozjaśniło Wam, na czym polegają Model United Nations i zachęciło Was do wzięcia udziału w  OLMUNie 2017  i innych symulowanych obradach ONZ.

DSCN0319KARMUN 2017

W dniach 8-11 marca 2017 czworo uczniów II LO –członków Szkolnego Klubu Europejskiego wzięło udział w XIII edycji Konferencji KARINTHY MODEL UNITED NATIONS –KARMUN 2017 w Budapeszcie na Węgrzech .Byli to : Michał Kisielewski ,Zuzanna Lasota ,Ewa Pasiut z II D i Julia Osełkowska z II E .Uczniowie II LO byli na Węgrzech już po raz ósmy. W tym roku spotkało się 250 uczniów z 11 krajów i 22 szkół .

NAJLEPSZE LICEUM

najj

TyDzień Otwarty

tydzien otwarty

CERTYFIKATY JĘZYKOWE

KONIEC

SZCZYTY MOCY

21

SZKOŁA PROMUJĄCA ZDROWIE

promocjazdrowia

zlote-liceum-perspektywy 
 

Fundacja Edukacyjna Perspektywy
potwierdza, że
II Liceum Ogólnokształcące
 im. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego
w Olsztynie
jest wśród najlepszych liceów w Polsce
sklasyfikowanych w
Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych
PERSPEKTYWY 2020
 i przysługuje mu tytuł
Złotej Szkoły 2020

CENTRUM MULTIMEDIALNE

CM
Facebook-Logo-Wallpaper-Full-HD

SZKOŁA WIERNA DZIEDZICTWU

GALERIA

GA12

ZAWODY MATEMATYCZNE

JOLA4

OLMUN

olmunmenu11

SUKCESY SPORTOWE

SPORT

SZKOLNY KLUB EUROPEJSKI

SKE

Dokumenty szkolne

DOKUMENTY NA STRONE

SKUMBRIA-konkurs literacki

2

URZĄD MIASTA

olsztyn-logo

NIEPODLEGŁA

23

GAZETKA EDUKACYJNA

gazetka

BIP

3ramka 2 z tlem BIP PO NOWEMU

ePUAP

bramka1

GDZIE JESTEŚMY

3ramka 2 z tlemLOKALIZACJA NOWEMY

KRONIKI SZKOLNE

3ramka 2 z tlemKRONIKA PO NOWEMY