PLAN LEKCJI

2ramka 2 z tlem plan

KLASY DWUJĘZYCZNE

2ramka 2 z tlem klasy dwujezyczne

DZIENNIK ELEKTRONICZNY

2ramka 2 z tlem librus

ABSOLWENCI II LO

8888

DSCN0319KARMUN 2017

W dniach 8-11 marca 2017 czworo uczniów II LO –członków Szkolnego Klubu Europejskiego wzięło udział w XIII edycji Konferencji KARINTHY MODEL UNITED NATIONS –KARMUN 2017 w Budapeszcie na Węgrzech .Byli to : Michał Kisielewski ,Zuzanna Lasota ,Ewa Pasiut z II D i Julia Osełkowska z II E .Uczniowie II LO byli na Węgrzech już po raz ósmy. W tym roku spotkało się 250 uczniów z 11 krajów i 22 szkół .

 

Pierwszego dnia odbyło się uroczyste otwarcie Konferencji w Parlamencie Węgierskim z udziałem zaproszonych oficjeli. Wieczorem delegaci mieli przyjemność uczestniczyć w rejsie po Dunaju ,podczas którego podziwiali nocną panoramę Budapesztu .Drugiego i trzeciego dnia odbywały się sesje poszczególnych komisji problemowych .Nasi uczniowie reprezentowali Austrię i Austro-Węgry w komisjach UNEP,HRC, Historical Committee .

Czwartego dnia nastąpiło oficjalne zamknięcie obrad i podsumowanie Konferencji Karmun 2017 . Delegaci dokonali głosowania wypracowanych w komisjach rezolucji .Tradycyjnie zaprosiliśmy przyjaciół z Węgier na kolejną już 5 edycję konferencji Olsztyn Model United Nations we wrześniu 2017. Uczniowie II LO pełni wrażeń i nowych pomysłów powrócili do Polski.

Opiekun Andrzej Ciesielski

DSCN0328

DSCN0375

DSCN0400

DSCN0404

DSCN0406

 

Więcej zdjęć w GALERII

NAJLEPSZE LICEUM

najj

CERTYFIKATY JĘZYKOWE

KONIEC

SZCZYTY MOCY

21

SZKOŁA PROMUJĄCA ZDROWIE

promocjazdrowia

zlote-liceum-perspektywy 
 

Fundacja Edukacyjna Perspektywy
potwierdza, że
II Liceum Ogólnokształcące
 im. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego
w Olsztynie
jest wśród najlepszych liceów w Polsce
sklasyfikowanych w
Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych
PERSPEKTYWY 2020
 i przysługuje mu tytuł
Złotej Szkoły 2020

CENTRUM MULTIMEDIALNE

CM
Facebook-Logo-Wallpaper-Full-HD

SZKOŁA WIERNA DZIEDZICTWU

GALERIA

GA12

ZAWODY MATEMATYCZNE

JOLA4

OLMUN

olmunmenu11

SUKCESY SPORTOWE

SPORT

SZKOLNY KLUB EUROPEJSKI

SKE

Dokumenty szkolne

DOKUMENTY NA STRONE

SKUMBRIA-konkurs literacki

2

URZĄD MIASTA

olsztyn-logo

NIEPODLEGŁA

23

GAZETKA EDUKACYJNA

gazetka

BIP

3ramka 2 z tlem BIP PO NOWEMU

ePUAP

bramka1

GDZIE JESTEŚMY

3ramka 2 z tlemLOKALIZACJA NOWEMY

KRONIKI SZKOLNE

3ramka 2 z tlemKRONIKA PO NOWEMY