PLAN LEKCJI

2ramka 2 z tlem plan

KLASY DWUJĘZYCZNE

2ramka 2 z tlem klasy dwujezyczne

DZIENNIK ELEKTRONICZNY

2ramka 2 z tlem librus

ABSOLWENCI II LO

8888

DSC 0142Przygotowania do OLMUNa 2017 trwają!

Dnia 30 maja 2017 w II LO odbyło się szkolenie dla osób zainteresowanych ideą MUNa, a szczególnie naszego olsztyńskiego, który będzie miał miejsce już we wrześniu. Piętnaścioro przyszłych delegatów(u boku tych bardziej doświadczonych) miało okazję uczestniczyć w debacie pokazowej dla uczniów I LO i II LO, poprowadzonej przez uczennice naszej szkoły Barbarę Zyśk i Zuzannę Lasotę. Debatę poprzedziła krótka część teoretyczna, którą przedstawił wszystkim Aleksander Powierża z klasy II E. Mamy nadzieję, że szkolenie rozjaśniło Wam, na czym polegają Model United Nations i zachęciło Was do wzięcia udziału w  OLMUNie 2017  i innych symulowanych obradach ONZ.

 

Opracowała

Julia Osełkowska kl.II E

DSC 0137

DSC 0141

DSC 0142

DSC 0143

DSC 0146

DSC 0148

DSC 0152

DSC 0153

DSC 0154

DSC 0156

DSC 0157

DSC 0159

DSC 0161

DSC 0164

 

OLMUN, czyli zorganizowane przez Dwójkę
trzydniowe symulowane obrady ONZ za nami.

Było super! Pomimo braku snu (spowodowanym codziennymi spotkaniami), uczestnicy byli bardzo aktywni, a efekty końcowe przedstawione na General Assembly w MOK Olsztyn  przyniosły uczestnikom i organizatorom wiele satysfakcji .

Większość osób (również świeżo zwerbowanych) zadeklarowało udział w przyszłej edycji. Każdy kto w tym roku przegapił zapisy, powinien koniecznie spróbować w przyszłym, bo jest to impreza, która rozwija nas na wielu płaszczyznach (rozwijanie umiejętności językowych i organizacyjnych, uwrażliwienie na problemy współczesnego świata, poznawanie innych kultur oraz integracja młodzieży).

Pozdrawiamy delegatów z I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w Olsztynie, Zespół Szkół Ekonomiczno-Handlowych w Olsztynie oraz Karinthy Frigyes Gimnázium w Budapeszcie. See you next year!

Zdjęcia wykonał niezawodny Norbert Stefański. Dzięki!

Więcej informacji i zdjęć znajdziecie na stronie:

https://www.facebook.com/OlsztynMUN/

https://mun.olsztyn.pl/

NAJLEPSZE LICEUM

najj

CERTYFIKATY JĘZYKOWE

KONIEC

SZCZYTY MOCY

21

SZKOŁA PROMUJĄCA ZDROWIE

promocjazdrowia

zlote-liceum-perspektywy 
 

Fundacja Edukacyjna Perspektywy
potwierdza, że
II Liceum Ogólnokształcące
 im. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego
w Olsztynie
jest wśród najlepszych liceów w Polsce
sklasyfikowanych w
Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych
PERSPEKTYWY 2020
 i przysługuje mu tytuł
Złotej Szkoły 2020

CENTRUM MULTIMEDIALNE

CM
Facebook-Logo-Wallpaper-Full-HD

SZKOŁA WIERNA DZIEDZICTWU

GALERIA

GA12

ZAWODY MATEMATYCZNE

JOLA4

OLMUN

olmunmenu11

SUKCESY SPORTOWE

SPORT

SZKOLNY KLUB EUROPEJSKI

SKE

Dokumenty szkolne

DOKUMENTY NA STRONE

SKUMBRIA-konkurs literacki

2

URZĄD MIASTA

olsztyn-logo

NIEPODLEGŁA

23

GAZETKA EDUKACYJNA

gazetka

BIP

3ramka 2 z tlem BIP PO NOWEMU

ePUAP

bramka1

GDZIE JESTEŚMY

3ramka 2 z tlemLOKALIZACJA NOWEMY

KRONIKI SZKOLNE

3ramka 2 z tlemKRONIKA PO NOWEMY