PLAN LEKCJI

2ramka 2 z tlem plan

KLASY DWUJĘZYCZNE

2ramka 2 z tlem klasy dwujezyczne

DZIENNIK ELEKTRONICZNY

2ramka 2 z tlem librus

ABSOLWENCI II LO

8888

zdjęcie0668,,Świadkowie Przeszłości.
Jak historia Polski wpłynęła na losy mojej rodziny”

W dniu 15 grudnia 2017 roku w Urzędzie Wojewódzkim w Olsztynie został rozstrzygnięty podczas uroczystej gali wojewódzki konkurs historyczny ,,Świadkowie Przeszłości .Jak historia Polski wpłynęła na losy mojej rodziny”. Do konkursu zgłoszono 130 prac z różnych szkół .Z naszego liceum napłynęło 10 prac .W kategorii szkół ponadgimnazjalnych laureatami zostały :Paulina Kalman z klasy IIA której praca zdobyła II miejsce i Magdalena Rostocka również z klasy IIA ,która zdobyła III miejsce oraz nagrodę specjalną Delegatury IPN w Olsztynie .Uczennica klasy III D Maryna Jędraszek z naszych oddziałów gimnazjalnych  otrzymała wyróżnienie.

Nagrodzone prace zostaną opublikowane w wydawnictwach IPN i OBN. Konkurs został przeprowadzony w ramach Programu Wieloletniego Niepodległa na lata 2017-2021. Jego patronem był Wojewoda Warmińsko-Mazurski Artur Chojecki . II LO zostało również uhonorowane dyplomem Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego .

Opiekunem trójki laureatów konkursu jest nauczyciel historii Mariusz Tyl .

zdjęcie0668

 

zdjęcie0678

NAJLEPSZE LICEUM

najj

CERTYFIKATY JĘZYKOWE

KONIEC

SZCZYTY MOCY

21

SZKOŁA PROMUJĄCA ZDROWIE

promocjazdrowia

zlote-liceum-perspektywy 
 

Fundacja Edukacyjna Perspektywy
potwierdza, że
II Liceum Ogólnokształcące
 im. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego
w Olsztynie
jest wśród najlepszych liceów w Polsce
sklasyfikowanych w
Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych
PERSPEKTYWY 2020
 i przysługuje mu tytuł
Złotej Szkoły 2020

CENTRUM MULTIMEDIALNE

CM
Facebook-Logo-Wallpaper-Full-HD

SZKOŁA WIERNA DZIEDZICTWU

GALERIA

GA12

ZAWODY MATEMATYCZNE

JOLA4

OLMUN

olmunmenu11

SUKCESY SPORTOWE

SPORT

SZKOLNY KLUB EUROPEJSKI

SKE

Dokumenty szkolne

DOKUMENTY NA STRONE

SKUMBRIA-konkurs literacki

2

URZĄD MIASTA

olsztyn-logo

NIEPODLEGŁA

23

GAZETKA EDUKACYJNA

gazetka

BIP

3ramka 2 z tlem BIP PO NOWEMU

ePUAP

bramka1

GDZIE JESTEŚMY

3ramka 2 z tlemLOKALIZACJA NOWEMY

KRONIKI SZKOLNE

3ramka 2 z tlemKRONIKA PO NOWEMY