PLAN LEKCJI

2ramka 2 z tlem plan

KLASY DWUJĘZYCZNE

2ramka 2 z tlem klasy dwujezyczne

DZIENNIK ELEKTRONICZNY

2ramka 2 z tlem librus

ABSOLWENCI II LO

8888

mp,,Młoda Polska
Szkoła Parlamentaryzmu"

Dnia 12 lutego 2018 roku klasa II A pod opieką nauczyciela historii Mariusza Tyl wzięła udział w konferencji zorganizowanej przez Fundacje Commodus w Urzędzie Wojewódzkim w Olsztynie .Spotkanie zostało zorganizowane w ramach projektu o nazwie ,,Młoda Polska Szkoła Parlamentaryzmu".

Tematem przewodnim był ,,Polski parlamentaryzm w kontekście kresów" czyli cykl kilku wykładów .Celem projektu jest upowszechnienie wśród młodzieży idei parlamentaryzmu  jako formy świadomego i odpowiedzialnego wpływu obywateli  na życie publiczne i społeczne , przybliżanie ważnych kart z historii Polski oraz propagowanie wartości wspólnego działania na rzecz Ojczyzny .Wykłady wygłosili : dr Jarosław  Szarek Prezes IPN i Tadeusz Płużański  Prezes Fundacji ,,Łączka" oraz inni prelegenci .Po zakończeniu  trwającej ponad trzy godziny  konferencji  uczniowie obejrzeli również wystawę fotograficzną poświęconą postaci generała Ryszarda Kuklińskiego .

NAJLEPSZE LICEUM

najj

CERTYFIKATY JĘZYKOWE

KONIEC

SZCZYTY MOCY

21

SZKOŁA PROMUJĄCA ZDROWIE

promocjazdrowia

zlote-liceum-perspektywy 
 

Fundacja Edukacyjna Perspektywy
potwierdza, że
II Liceum Ogólnokształcące
 im. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego
w Olsztynie
jest wśród najlepszych liceów w Polsce
sklasyfikowanych w
Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych
PERSPEKTYWY 2020
 i przysługuje mu tytuł
Złotej Szkoły 2020

CENTRUM MULTIMEDIALNE

CM
Facebook-Logo-Wallpaper-Full-HD

SZKOŁA WIERNA DZIEDZICTWU

GALERIA

GA12

ZAWODY MATEMATYCZNE

JOLA4

OLMUN

olmunmenu11

SUKCESY SPORTOWE

SPORT

SZKOLNY KLUB EUROPEJSKI

SKE

Dokumenty szkolne

DOKUMENTY NA STRONE

SKUMBRIA-konkurs literacki

2

URZĄD MIASTA

olsztyn-logo

NIEPODLEGŁA

23

GAZETKA EDUKACYJNA

gazetka

BIP

3ramka 2 z tlem BIP PO NOWEMU

ePUAP

bramka1

GDZIE JESTEŚMY

3ramka 2 z tlemLOKALIZACJA NOWEMY

KRONIKI SZKOLNE

3ramka 2 z tlemKRONIKA PO NOWEMY