PLAN LEKCJI

2ramka 2 z tlem plan

KLASY DWUJĘZYCZNE

2ramka 2 z tlem klasy dwujezyczne

DZIENNIK ELEKTRONICZNY

2ramka 2 z tlem librus

ABSOLWENCI II LO

8888

IMG 1340Debata pt. „Historia XX wieku- pole sporu i pojednania”

28 marca 2018 uczniowie II LO interesujący się historią mieli okazję uczestniczyć w panelu dyskusyjnym pt. „Historia XX wieku – pole sporu i pojednania” dotyczącego postaci Józefa Piłsudskiego. Debata odbywała się w Ośrodku Badań Naukowych im. Wojciecha Kętrzyńskiego.

Zaproszeni goście profesor UWM Krzysztof Narojczyk, prezes olsztyńskiego Oddziału Związku Piłsudczyków RP Waldemar Ziarek oraz nauczycielka historii z naszej szkoły P. Beata Fronczak- Duńczyk odpowiadali na pytania dotyczące walki o granice Polski po I wojnie światowej, demokracji parlamentarnej w II RP, bitwy warszawskiej oraz zamachu majowego, skupiając się na roli Józefa Piłsudskiego. Przy okazji uczniowie mieli okazję podziwiać wystawę poświęconą Legionom Polskim. Wydarzenie to wpisuje się w obchody 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości.

IMG 1342

IMG 1348

IMG 1349

NAJLEPSZE LICEUM

najj

CERTYFIKATY JĘZYKOWE

KONIEC

SZCZYTY MOCY

21

SZKOŁA PROMUJĄCA ZDROWIE

promocjazdrowia

zlote-liceum-perspektywy 
 

Fundacja Edukacyjna Perspektywy
potwierdza, że
II Liceum Ogólnokształcące
 im. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego
w Olsztynie
jest wśród najlepszych liceów w Polsce
sklasyfikowanych w
Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych
PERSPEKTYWY 2020
 i przysługuje mu tytuł
Złotej Szkoły 2020

CENTRUM MULTIMEDIALNE

CM
Facebook-Logo-Wallpaper-Full-HD

SZKOŁA WIERNA DZIEDZICTWU

GALERIA

GA12

ZAWODY MATEMATYCZNE

JOLA4

OLMUN

olmunmenu11

SUKCESY SPORTOWE

SPORT

SZKOLNY KLUB EUROPEJSKI

SKE

Dokumenty szkolne

DOKUMENTY NA STRONE

SKUMBRIA-konkurs literacki

2

URZĄD MIASTA

olsztyn-logo

NIEPODLEGŁA

23

GAZETKA EDUKACYJNA

gazetka

BIP

3ramka 2 z tlem BIP PO NOWEMU

ePUAP

bramka1

GDZIE JESTEŚMY

3ramka 2 z tlemLOKALIZACJA NOWEMY

KRONIKI SZKOLNE

3ramka 2 z tlemKRONIKA PO NOWEMY