nastroneeeCollegium Rhetoricum przygotowuje się do turniejów!

Dnia 10.02.2019 uczniowie z Collegium Rhetoricum spotkali się na dwóch debatach szkoleniowych, aby przygotować się do tez turniejowych i wspólnie przeanalizować argumentację. Dnia 10.02.2019 pochyliliśmy się na tezami:

Przy założeniu, że wybory odbędą się za tydzień, gorszym kandydatem na władcę byłby Król Julian z „Pingwinów z Madagaskaru” niż Księciunio z „Gumisiów” (przygotowanie do turnieju w Zabrzu)

Czerwiec '89 to najważniejszy z tzw. polskich miesięcy (przygotowanie do turnieju IPN Olsztyn)

W debatach wzięli udział:

Patryk Mrozicki, Wiktoria Załoga, Katarzyna Kuźmińska, Natalia Ochocka, Piotr Kłopotowski, Agata Klimek, Małgorzata Purta, Konrad Cybulski, Tomasz Perzyński, Dominik Rudziński, Klaudia Rokita, Barbara Bieniaszewska.

Opiekun projektu: Anna Brzostek

nastrooo

natsroennee