a" Wielkanoc z PCK "

W dniach 24-25 marca 2018r. wolontariusze szkolnego koła PCK wzięli udział w pozyskiwaniu środków pieniężnych oraz artykułów spożywczych i słodyczy do paczek świątecznych dla osób potrzebujących. W podziękowaniu za duże zaangażowanie uczniów szkoła otrzymała 16 świątecznych paczek ze słodyczami, które pani pedagog przekazała najbardziej potrzebującym uczniom naszej szkoły.

 

 

 

 

 

34"Czerwonokrzyska Gwiazdka".

W dniach 8-10.12.2017r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w przedświątecznej zbiórce żywności i pieniędzy - "Czerwonokrzyska Gwiazdka".  Zbiórka miała miejsce w hipermarkecie TESCO. W podziękowaniu za duże zaangażowanie  uczniów szkoła otrzymała przed świętami 14 paczek żywnościowych, które pani pedagog przekazała najbardziej potrzebującym uczniom.

zak „Wyprawka dla Żaka”

 

Tradycyjnie we wrześniu, w ramach akcji "Wyprawka dla Żaka"  Polski Czerwony Krzyż organizował zbiórki pieniężne na artykuły szkolne (plecaki, zeszyty, długopisy, kredki itp.). Wolontariusze z naszej szkoły wzięli udział w zbiórkach, które odbyły się 17.09.2017r. w Stokrotce oraz 22.09.2017r. w Tesco. W zbiórkach zebrano 572 zł. W podziękowaniu za duże zaangażowanie szkoła otrzymała 14 plecaków z artykułami szkolnymi. Zostały one przekazane najbardziej potrzebującym uczniom naszej szkoły.

ZAJC" Wielkanoc z PCK "

 

  W dniach 24-26 kwietnia 2017r. 16 wolontariuszy szkolnego koła PCK brało udział w pozyskiwaniu środków pieniężnych oraz artykułów spożywczych i słodyczy do paczek świątecznych dla osób potrzebujących. Nasi wolontariusze zebrali 1414 zł. W podziękowaniu za duże zaangażowanie  uczniów szkoła otrzymała świąteczne paczki ze słodyczami, które pani pedagog przekazała najbardziej potrzebującym uczniom naszej szkoły.

 

 

 

 

26"Czerwonokrzyska Gwiazdka".

 

W grudniu 25 uczniów naszego gimnazjum wzięło udział w  przedświątecznej zbiórce żywności i pieniędzy - "Czerwonokrzyska Gwiazdka".  Zbiórka miała miejsce w hipermarkecie TESCO. Wolontariusze zebrali 2128 złotych. W podziękowaniu za duże zaangażowanie  uczniów szkoła otrzymała przed świętami 16 paczek żywnościowych, które pani pedagog przekazała najbardziej potrzebującym uczniom.

 

zak„Wyprawka dla Żaka”

23 września 2016r.

Tradycyjnie już, we wrześniu Polski Czerwony Krzyż przeprowadził akcję „Wyprawka dla Żaka”.

Zbiórka artykułów szkolnych odbyła się 23 września 2016r. w TESCO. Wolontariusze z naszego gimnazjum pomagali pakować zakupy przy kasach, przyjmując dobrowolne datki. Zebrali w ten sposób 662,50 zł.

W podziękowaniu za ich duże zaangażowanie szkoła otrzymała  przybory szkolne (plecaki, zeszyty, długopisy, kredki, piórniki itp.), które zostały przekazane najbardziej potrzebujący uczniom naszej szkoły.