SUKCESY SPORTOWE UCZNIÓW 
ZESPOŁU SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 1
im. K. I. GAŁCZYŃSKIEGO
w OLSZTYNIE


t11Mistrzostwo Olsztyna w drużynowym tenisie stołowym
dziewcząt i chłopców
w roku szkolnym 2018/2019

19.10.2018.

Gimnazjum nr 2 w Olsztynie

t11V miejsce

Mistrzostwa Województwa Warmińsko-Mazurskiego
Szkolnego Związku Sportowego
w drużynowym tenisie stołowym chłopców
Igrzysk Młodzieży Szkolnej

Wożniak Szymon 3GC, Puczel Tomasz 3GA

Opiekun Renata Borysewicz-Staniszewska

tttt111Licealiada

I miejsce w Rejonowych Igrzyskach Dzieci, Młodzieży Szkolnej w tenisie stołowym w kategorii Licealiada- dziewczęta 17.11.2018.

  1. Czossek Oliwaia 2 F, Jarmałkowicz Magdalena 2B, Korejwo Faustyna (1C LO)

I miejsce w Rejonowych Igrzyskach Dzieci, Młodzieży Szkolnej w tenisie stołowym w kategorii Igrzyska Młodzieży Szkolnej - chłopcy 17.11.2018.

Puczel Tomasz 3GA, Woźniak Szymon 3GC

szt1Mistrzostwo Olsztyna w Sztafetowych Biegach Przełajowych
dziewcząt i chłopców szkół ponadgimnazjalnych,
dnia 19.09.2018.(środa)

tenis111Mistrzostwo Olsztyna w drużynowym tenisie stołowym
dziewcząt i chłopców szkół ponadgimnazjalnych
w roku szkolnym 2018/2019

II LO Olsztyn 26.10.2018.

koszz11Igrzyska Młodzieży Szkolnej o Mistrzostwo Olsztyna
w koszykówce dziewcząt
w roku szkolnym 2018/2019
Gimnazjum nr 2 w Olsztynie
III miejsce

Chmielewska Klaudia (3GA Gim),Esden-Tempska Maja (3GA Gim),Adamczak Julia (3GC Gim), Sawilska Zuzanna (3GC Gim), Kamińska Iga (3GD Gim), Kubicka Natalia 3GD,Petniunas Nikola (3GD Gim),Wiśniewska Marta 3GB,Remiszewska Pola (3GD Gim),Szwed Zofia (3GD Gim),Bienenda Marta 3GD

biegi11Indywidualne Biegi Przełajowe dziewcząt i chłopców
o Mistrzostwo Olsztyna 2.10.2018
II LO Olsztyn

Semeniuk Agnieszka (2C LO)   2m, Szwed Zofia (3GD Gim) 2m, Czarnecka Martyna (1A LO) 7m, MaciAg Rozali 1G) nub,Michalak Sebastian III GB 7m, Pieniak Przemysław (1A LO) 15m, Bugowska Wiktoria 1G 6m, Wożniak Szymon 3 GC   17m, Lisikiewicz Kacper 3D 5m,Sztukowska Anna (1E LO) 15m, Białczak Błażej (1F LO)   34m, Małek Maksym (1F LO) 26m, Mnich Michał (1F LO) 44m, Piech Marcin (1F LO) 32m , Krupińska Laura (2C LO) 11m , Wojciechowska Wiktoria (2D LO) nub, Florczak Nikodem (3GB Gim) 19m, Kowalczyk Kuba (3GB Gim) 10m, Żywicki Tomasz (3GB Gim) 15m , Adamczak Julia (3GC Gim) nub, Lisowski Aleksy (3GD Gim) 9m , Remiszewska Pola (3GD Gim) 18m , Tkaczuk 3GA 6m

Opiekun Renata Borysewicz-Staniszewska

unih1III miejsce Mistrzostwa Olsztyna
w Unihokeja Dziewcząt w roku szkolnym 2018/2019.
Licealiada

Dzioba Kinga 2C, Falęcka Zuzanna 2F, Gołombek Inez 2E, Hanowska Anna 2D, Hinz Aleksandra 2E, Bogdan Paulina 2B, Kalinowska Maja 2E, Kowalczyk Dominika 3A, Martynowska Weronika 3E, Nowagiel Małgorzata 3E, Werner Aleksandra 2C, Zapadka Weronika 2B

1Brązowy medal mistrzostw Olsztyna
w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w piłce ręcznej chłopców
oraz czwarte miejsce w Półfinale
Wojewódzkim Igrzysk Młodzieży Szkolnej w piłce ręcznej chłopców.

Drużyna naszej szkoły osiągnęła duży sukces zajmując trzecie miejsce w mistrzostwach Olsztyna w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w piłce ręcznej chłopców oraz pierwszy raz w historii gimnazjum awansowała do półfinału wojewódzkiego zajmując tam czwarte miejsce.

wręczenie medali 31Igrzyska Młodzieży Szkolnej
o Mistrzostwo Olsztyna w badmintonie
Mistrzynie z Gimnazjum nr 2

We wtorek (28.11.2018) w sali sportowej Szkoły Podstawowej nr 5/Gimnazjum
nr 12 w Olsztynie przy ul. Sybiraków zostały rozegrane Igrzyska Młodzieży Szkolnej
o Mistrzostwo Olsztyna w badmintonie w kategorii: szkoły podstawowe i gimnazjalne.
W Igrzyskach Młodzieży wzięło udział 6 szkół.

Naszą szkołę reprezentowały uczennice klas trzecich z oddziałów gimnazjalnych: Hanna Ptasik (G III D) i Zofia Fesnak
(G III A). Obie zawodniczki rozegrały łącznie 9 meczy (po 2 sety) – 3 mecze w deblu i 6 meczy singlowych.