olXXXIII Olimpiada Wiedzy Ekologicznej.

Michał Bojarski z klasy 2e został finalistą etapu centralnego XXXIII Olimpiady Wiedzy Ekologicznej. Zmagania przedstawicieli szkół z różnych województw odbyły się od8 do 10 czerwca 2018 w Lidzbarku Welskim.

Nauczycielem Michała jest Pani Aneta Maszczak.

Gratulujemy sukcesu.

m3Olimpiada Biologiczna

Mateusz Mikołajczyk z klasy 1c uzyskał drugi wynik w etapie wojewódzkim Olimpiady Biologicznej w roku szkolnym 2017/2018. Otrzymał wyróżnienie dla najmłodszego uczestnika olimpiady, który uzyskał tak wysoki wynik. Nauczycielem uczącym Mateusza jest Aneta Maszczak.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

m2Konkurs „Mój Las”

W konkursie „Mój Las” Aleksandra Hinz z klasy 1d
oraz Małgorzata Nowagiel z klasy 2e otrzymały wyróżnienie.

Nauczycielem dziewczyn jest Pani Aneta Maszczak.

Cieszymy się z sukcesów i życzymy dalszych sukcesów.

m1Olimpiada Wiedzy Ekologicznej

W etapie wojewódzki Olimpiady Wiedzy Ekologicznej w roku szkolnym 2017/2018 naszą szkołę będą reprezentowały 3 osoby:

Grzybowska Kamila z klasy 1e- opiekum Aneta Maszczak

Kalman Paulina z klasy 2a- opiekun Anna Romanowska

Bojarski Michał z klasy 2e- opiekun Aneta Maszczak

Trzymamy kciuki i życzymy sukcesów!

3W etapie wojewódzkim
XXXIII Olimpiady Wiedzy Ekologicznej
w roku szkolnym 2017/2018

Michał Bojarski z klasy 2e

zajął 3 miejsce i uzyskał tytuł laureata etapu okręgowego.
Nauczycielem Michała jest Pani Aneta Maszczak.

logoSukcesy uczniów w Wojewódzkim Konkursie z Biologii
w roku szkolnym 2017/2018

W bieżącym roku szkolnym w Wojewódzkim Konkursie z Biologii organizowanym przez Warmińsko - Mazurskiego Kuratora Oświaty w Olsztynie tytuł laureata zdobył Jakub Rychlik z klasy 3GD.

Tytuł finalisty uzyskał Artur Wilczewski, uczeń z klasy 2GD. Opiekę nad Jakubem sprawowała pani Aneta Maszczak, natomiast nad Arturem pani Małgorzata Bienenda.

Uczniom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Małgorzata Bienenda

2XXVI Ogólnopolska Olimpiada
Promocji Zdrowego Stylu Życia

W rejonowym etapie XXVI Ogólnopolskiej Olimpiady Promocji Zdrowego Stylu Życia, który odbył się 12 grudnia 2017 roku, Wiktoria Witkowicz z klasy 3GA zajęła III miejsce w kategorii szkół gimnazjalnych  a Monika Zdrada z klasy 1A zajęła  II miejsce w kategorii szkół ponadgimnazjalnych.
Gratulujemy dziewczętom sukcesu!

Nauczycielem przygotowującym obie uczennice była Jolanta Otręba.

12Mateusz Mikołajczyk
w etapie okręgowym
Olimpiady Biologicznej
w roku szkolnym 2017/2018.

Mateusz Mikołajczyk z klasy 1C będzie reprezentował naszą szkołę w etapie okręgowym Olimpiady Biologicznej w roku szkolnym 2017/2018. Gratulujemy!

Nauczycielem prowadzącym jest Aneta Maszczak.

Mateusz osiągał wspaniałe wyniki już w gimnazjum. Był laureatem konkursu kuratoryjnego z biologii (między innymi) w latach 2015/2016, 2016/2017.

Będziemy trzymać kciuki za Mateusza.