1IX   MIĘDZYSZKOLNY  KONKURS WIEDZY O KRAJACH ANGLOJĘZYCZNYCH

MUSIC IN GREAT BRITAIN AND THE USA 
   Olsztyn  2019

 

OGŁOSZENIE   WYNIKÓW   II  etapu

 

 

Ilość punktów

Imię i nazwisko

Szkoła

I miejsce

51 p.

Martyn Monika

 ZSO Nr 1

II miejsce

49 p.  

Karolina Kucka

 I Liceum Ogólnokształcące      

III miejsce

44,5 p.

Filip Paszotta

 ZSO Nr 7
 V Liceum Ogólnokształcące      

IV miejsce

43 p.  

Michał  Trocewicz

  ZSO Nr 1

V miejsce

42 p.  

Maja Kucner

 ZSO Nr 7
 V Liceum Ogólnokształcące      

VI miejsce

40 p.

Mateusz Kapla

 Zespół Szkół
Ekonomiczno-Handlowych   

VII miejsce

36 p.  

Jakub Sołtysiak

 ZSO Nr 1 oraz

VII miejsce

36 p.  

Jakub Szulc

 Liceum Ogólnokształcące nr XII

VIII miejsce

35 p.   

Barbara Kozioł

 VI Liceum Ogólnokształcące    

IX miejsce

34,5 p.   

Marceli Kucharczuk

 Liceum Ogólnokształcące nr XII

X miejsce

25,5 p.

Julia Bogdanowicz

 ZSO Nr 7
 V Liceum Ogólnokształcące       

XI miejsce

18 p.

Weronika Woźniak

 VI Liceum Ogólnokształcące    

 

 

Wszystkim uczestnikom konkursu gratulujemy i życzymy sukcesów!

1

 

2

IX   MIĘDZYSZKOLNY  KONKURS WIEDZY O KRAJACH ANGLOJĘZYCZNYCH

MUSIC IN GREAT BRITAIN AND THE USA    Olsztyn  2019

 

OGŁOSZENIE   WYNIKÓW   II  etapu

 

I miejsce      51 p. Martyn Monika  ZSO Nr 1

II miejsce         49 p. Karolina Kucka          I Liceum Ogólnokształcące      

III miejsce       44,5 p. Filip Paszotta          ZSO Nr 7  V Liceum Ogólnokształcące      

IV miejsce       43 p. Michał  Trocewicz     ZSO Nr 1

V miejsce        42 p. Maja Kucner               ZSO Nr 7  V Liceum Ogólnokształcące      

VI miejsce       40 p. Mateusz Kapla           Zespół Szkół Ekonomiczno-Handlowych    

VII miejsce      36 p. Jakub Sołtysiak          ZSO Nr 1 oraz

                          36 p. Jakub Szulc                 Liceum Ogólnokształcące nr XII

VIII miejsce     35 p.  Barbara Kozioł          VI Liceum Ogólnokształcące    

IX miejsce       34,5 p.  Marceli Kucharczuk         Liceum Ogólnokształcące nr XII

X miejsce        25,5 p. Julia Bogdanowicz            ZSO Nr 7  V Liceum Ogólnokształcące       

XI miejsce       18 p. Weronika Woźniak              VI Liceum Ogólnokształcące    

 

Wszystkim uczestnikom konkursu gratulujemy i życzymy sukcesów!

KLASY DWUJĘZYCZNE

2ramka 2 z tlem klasy dwujezyczne

DZIENNIK ELEKTRONICZNY

2ramka 2 z tlem librus

PLAN LEKCJI

2ramka 2 z tlem plan

ABSOLWENCI II LO

8888

KONTAKT

Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 1
w Olsztynie
ul. Karola i Roberta Małłków 3 

10-113 Olsztyn
tel. (089) 527-24-55
fax. 527-45-91