PLAN LEKCJI

2ramka 2 z tlem plan

KLASY DWUJĘZYCZNE

2ramka 2 z tlem klasy dwujezyczne

DZIENNIK ELEKTRONICZNY

2ramka 2 z tlem librus

ABSOLWENCI II LO

8888

SZCZYTY MOCY

Sukcesy uczniów oddziałów gimnazjalnych 2016/17

Olimpiady Przedmiotowe

 

MATEMATYKA

imię i nazwisko

klasa

nazwa konkursu

tytuł / miejsce / wynik

Tomasz Puczel

I GA

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny Kangur 2017

Laureat

Wojciech Matejuk

I GA

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny Kangur 2017

bardzo dobry

Krzysztof Łukaszewicz

I GA

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny Kangur 2017

wyróżnienie

Zofia Jaworska

II GB

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny Kangur 2017

bardzo dobry

Jakub Rychlik

II GB

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny Kangur 2017

wyróżnienie

Tomasz Stompór

II GB

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny Kangur 2017

wyróżnienie

Alicja Jagosz

II GB

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny Kangur 2017

wyróżnienie

Magdalena Koziołowska

III GD

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny Kangur 2017

wyróżnienie

Michał Trocewicz

III GA

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny Kangur 2017

Laureat

Daniel Sokulski

III GA

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny Kangur 2017

bardzo dobry

Marta Wiśniewska

I GB

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny Kangur 2017

bardzo dobry

Tymon Bielski

I GB

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny Kangur 2017

bardzo dobry

Patryk Błażowski

I GB

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny Kangur 2017

wyróżniony

Mateusz Surdykowski

I GB

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny Kangur 2017

wyróżniony

Adam Cymcyk

I GD

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny Kangur 2017

wyróżniony

Samuel Henry

III GA

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny Kangur 2017

wyróżniony

Natalia Konopka

II GA

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny Kangur 2017

wyróżniony

Mateusz Wasilewski

II GA

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny Kangur 2017

wyróżniony

Maksym Małek

II GA

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny Kangur 2017

wyróżniony

Monika Martyn

II GA

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny Kangur 2017

wyróżniony

 

imię i nazwisko

klasa

nazwa konkursu

tytuł / miejsce / wynik

Tomasz Puczel

I GA

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy                    z Matematyki

Laureat

Zofia Jaworska

II GB

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy                    z Matematyki

Laureat

Magdalena Koziołowska

III GD

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy                    z Matematyki

Finalista

Daniel Sokulski

III GA

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy                    z Matematyki

Laureat

Michał Trocewicz

III GA

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy                    z Matematyki

Laureat

Wiktoria Szitenhelm

III GA

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy                    z Matematyki

Laureat

 

imię i nazwisko

klasa

nazwa konkursu

tytuł / miejsce / wynik

Tomasz Puczel

I GA

XV Warmińsko-Mazurskie Zawody Matematyczne

Laureat

Daniel Sokulski

III GA

XV Warmińsko-Mazurskie Zawody Matematyczne

Laureat

Mateusz Mikołajczyk

III GA

XV Warmińsko-Mazurskie Zawody Matematyczne

Udział w zawodach finałowych

Michał Trocewicz

III GA

XV Warmińsko-Mazurskie Zawody Matematyczne

Udział w zawodach finałowych

Wiktoria Szitenhelm

III GA

XV Warmińsko-Mazurskie Zawody Matematyczne

Udział w zawodach finałowych

 

imię i nazwisko

klasa

nazwa konkursu

tytuł / miejsce / wynik

Tomasz Puczel

I GA

OMJ

Finalista

Daniel Sokulski

III GA

OMJ

Finalista

 

imię i nazwisko

klasa

nazwa konkursu

tytuł / miejsce / wynik

Tomasz Puczel

I GA

Matematyka                     w Zarządzaniu

2 miejsce

Daniel Sokulski

III GA

Matematyka                     w Zarządzaniu

1 miejsce

Michał Trocewicz

III GA

Matematyka                     w Zarządzaniu

3 miejsce

 

imię i nazwisko

klasa

nazwa konkursu

tytuł / miejsce / wynik

Monika Grzybek

III GA

Matematyka jest dookoła nas. Kategoria: praca plastyczna - zasięg rejon OKE Łomża

1 miejsce

Daniel Sokulski

III GA

Matematyka jest dookoła nas. Kategoria: praca literacka- zasięg rejon OKE Łomża

3 miejsce

 

imię i nazwisko

klasa

nazwa konkursu

tytuł / miejsce / wynik

Daniel Sokulski, Michał Trocewicz, Samuel Henry, Aleksander Czajka, Tomasz Puczel

zespołowo

Międzynarodowe Zawody Matematyczne NABOJ

4 miejsce w rejonie Gdańskim, 22 miejsce w kraju

 

JĘZYK POLSKI

 

imię i nazwisko

klasa

nazwa konkursu

tytuł / miejsce / wynik

Matylda Wanago

III GD

Szkolny Konkurs Ortograficzny o Tytuł Mistrza Ortografii Gimnazjum nr 2

1 miejsce

Maksym Małek

II GA

2 miejsce

Zofia Warzocha

II GA

3 miejsce

 

imię i nazwisko

klasa

nazwa konkursu

tytuł / miejsce / wynik

Matylda Wanago

III GB

Wojewódzki Konkurs       Przedmiotowy z Języka Polskiego

Laureat

Maja Kierul

III GB

Wojewódzki Konkurs       Przedmiotowy z Języka Polskiego

Laureat

Alicja Jagosz

II GB

Wojewódzki Konkurs       Przedmiotowy z Języka Polskiego

Finalista

Daniel Sokulski

III GA

Wojewódzki Konkurs       Przedmiotowy z Języka Polskiego

Laureat

Michał Trocewicz

III GA

Wojewódzki Konkurs       Przedmiotowy z Języka Polskiego

Laureat

Aleksandra Chabrowska

III GA

Wojewódzki Konkurs       Przedmiotowy z Języka Polskiego

Laureat

Mateusz Mikołajczyk

III GA

Wojewódzki Konkurs       Przedmiotowy z Języka Polskiego

Laureat

Sambor Biedrzyński

III GA

Wojewódzki Konkurs       Przedmiotowy z Języka Polskiego

Laureat

 

imię i nazwisko

klasa

nazwa konkursu

tytuł / miejsce / wynik

Julia Kowalewska

II GA

Międzygimnazjalny Konkurs Recytatorski „Poezja Warmii”

3 miejsce

Zofia Warzocha

II GA

Miejski Konkurs Literacki „O Różę Małego Księcia”

Laureat

Grupa „Śmierciożercy”

II GC

Między nami czytelnikami – konkurs ogólnopolski

wyróżnienie

Hubert Żarczyński

I GD

Szkolny konkurs wiedzy o życiu i twórczości H. Sienkiewicza

3 miejsce

Matylda Wanago

III GD

Szkolny konkurs wiedzy o życiu i twórczości H. Sienkiewicza

1 miejsce

Aleksandra Grochowska

IIGD

Szkolny Konkurs Recytatorski

3 miejsce

 

JĘZYK ANGIELSKI

 

imię i nazwisko

klasa

nazwa konkursu

tytuł / miejsce / wynik

Aleksandra Chabrowska

III GA

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Języka Angielskiego

Finalista

Daria Chmielewska

III GB

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Języka Angielskiego

Finalista

Kinga Dzioba

III GA

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Języka Angielskiego

Finalista

Tomasz Graczykowski

III GB

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Języka Angielskiego

Finalista

Monika Klaudia Grzybek

III GA

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Języka Angielskiego

Finalista

Wiktoria Iwanowska

III GA

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Języka Angielskiego

Finalista

Alan Andrzej Janukiewicz

III GB

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Języka Angielskiego

Laureat

Agata Klimek

III GA

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Języka Angielskiego

Finalista

Natalia Konopka

II GA

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Języka Angielskiego

Finalista

Jakub Łupiński

III GB

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Języka Angielskiego

Laureat

Joanna Katarzyna Marczyńska

III GA

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Języka Angielskiego

Finalista

Monika Martyn

II GA

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Języka Angielskiego

Laureat

Mateusz Mikołajczyk

III GA

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Języka Angielskiego

Laureat

Rafał Michał Mnich

II GA

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Języka Angielskiego

Finalista

Jacek Nowak

III GA

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Języka Angielskiego

Finalista

Julia Kornelia Nowoszyńska

III GA

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Języka Angielskiego

Finalista

Wiktor Sielaszuk

II GA

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Języka Angielskiego

Finalista

Michał Trocewicz

III GA

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Języka Angielskiego

Laureat

Maria Warzocha

II GA

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Języka Angielskiego

Finalista

Zofia Warzocha

II GA

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Języka Angielskiego

Finalista

Joanna Zofia Wąsik

III GB

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Języka Angielskiego

Laureat

Hubert Więcławik

II GB

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Języka Angielskiego

Finalista

 

 


imię i nazwisko

klasa

nazwa konkursu

tytuł / miejsce / wynik

Alan Janukiewicz

III GB

SPELLING BEE

1 miejsce

Miłosz Boruch

II GA

2 miejsce

Tomasz Graczykowski

III GB

3 miejsce

Julia Czerniewicz

III GC

4 miejsce

Daria Chmielewska

III GB

5 miejsce

 

imię i nazwisko

klasa

nazwa konkursu

tytuł / miejsce / wynik

Zofia Warzocha

II GA

Konkurs Recytatorski   ‘To be… oder nicht sein’

1 miejsce

Gabriel Kocenko

III GB

2 miejsce

Julia Kowalewska

II GA

3 miejsce

 

imię i nazwisko

klasa

nazwa konkursu

tytuł / miejsce / wynik

Michał Mnich

II GA

Konkurs Gramatyczno-Leksykalnego z Języka Angielskiego

1 miejsce

Małgorzata Sokołowska

II GA

2 miejsce

Alan Janukiewicz

III GB

3 miejsce

Barbara Olsztyn

III GA

3 miejsce

Joanna Marczyńska

III GA

4 miejsce

Miłosz Boruch

II GA

5 miejsce

 

imię i nazwisko

klasa

nazwa konkursu

tytuł / miejsce / wynik

 

Michał Trocewicz

 

III GA

Międzygimnazjalny Konkurs Wiedzy o Wielkiej Brytanii, Stanach Zjednoczonych i Kanadzie

1 miejsce

 

Aleksander Czajka

 

III GA

2 miejsce

 

 

JĘZYK NIEMIECKI

imię i nazwisko

klasa

nazwa konkursu

tytuł / miejsce / wynik

Kordian Dudkowski

II GD

Wojewódzki Konkurs       Przedmiotowy z Języka Niemieckiego

Finalista

Emanuela Sobieska zu Scharzenberg

III GD

Wojewódzki Konkurs       Przedmiotowy z Języka Niemieckiego

Finalista

Maja Kierul

III GD

Wojewódzki Konkurs       Przedmiotowy z Języka Niemieckiego

Finalista

Michał Piotrowicz

III GD

Wojewódzki Konkurs       Przedmiotowy z Języka Niemieckiego

Finalista

Julia Soroko

III GD

Wojewódzki Konkurs       Przedmiotowy z Języka Niemieckiego

Finalista

Monika Grzybek

III GA

Wojewódzki Konkurs       Przedmiotowy z Języka Niemieckiego

Finalista

Michał Trocewicz

III GA

Wojewódzki Konkurs       Przedmiotowy z Języka Niemieckiego

Finalista

 

 

imię i nazwisko

klasa

nazwa konkursu

tytuł / miejsce / wynik

Maja Kierul

III GD

Mistrz Ortografii Niemieckiej

1 miejsce

 

 

imię i nazwisko

klasa

nazwa konkursu

tytuł / miejsce / wynik

Huber Żarczyński

I GD

Konkurs Recytatorski „To be oder nicht sein”

1 miejsce

Sonia Vasylevska

I GD

2 miejsce

Marta Bienenda

I GD

3 miejsce

 

CHEMIA

imię i nazwisko

klasa

nazwa konkursu

tytuł / miejsce / wynik

Mateusz Mikołajczyk

III GA

Wojewódzki Konkurs       Przedmiotowy z Chemii

Laureat

Michał Trocewicz

III GA

Wojewódzki Konkurs       Przedmiotowy z Chemii

Laureat

Dominik Jagosz

III GB

Wojewódzki Konkurs       Przedmiotowy z Chemii

Laureat

Daniel Sokulski

III GA

Wojewódzki Konkurs       Przedmiotowy z Chemii

Finalista

 

 

imię i nazwisko

klasa

nazwa konkursu

tytuł / miejsce / wynik

Artur Wilczewski

I GD

Ogólnopolska Olimpiada Przedmiotowa Olimpus

Laureat

 

BIOLOGIA

imię i nazwisko

klasa

nazwa konkursu

tytuł / miejsce / wynik

Mateusz Mikołajczyk

III GA

Wojewódzki Konkurs       Przedmiotowy z Biologii

Laureat

Barbara Olsztyn

III GA

Wojewódzki Konkurs       Przedmiotowy z Biologii

Finalista

Michał Trocewicz

III GA

Wojewódzki Konkurs       Przedmiotowy z Biologii

Finalista



imię i nazwisko

klasa

nazwa konkursu

tytuł / miejsce / wynik

Karolina Ptasik

III GA

Ogólnopolski konkurs wiedzy o zdrowym życiu Trzymaj Formę

etap powiatowy

 

imię i nazwisko

klasa

nazwa konkursu

tytuł / miejsce / wynik

Zuzanna Bryżys

II GA

Olimpiada Promocji Zdrowego Stylu Życia PCK

I miejsce w etapie rejonowym

Wiktoria Witkowicz

II GA

Olimpiada Promocji Zdrowego Stylu Życia PCK

II miejsce w etapie rejonowym

 

HISTORIA

 

imię i nazwisko

klasa

nazwa konkursu

tytuł / miejsce / wynik

Wiktoria Szitenhelm

III GA

Wojewódzki Konkurs    Przedmiotowy               z Historii

Finalista

Michał Trocewicz

III GA

Wojewódzki Konkurs    Przedmiotowy               z Historii

Laureat

Hubert Sobieski

III GA

Wojewódzki Konkurs    Przedmiotowy               z Historii

Finalista

Jakub Łupiński

III GB

Wojewódzki Konkurs    Przedmiotowy               z Historii

Laureat

Wiktoria Iwanowska

III GA

Wojewódzki Konkurs    Przedmiotowy               z Historii

Finalista

Kinga Meler

III GA

Wojewódzki Konkurs    Przedmiotowy               z Historii

Laureat

 

 

imię i nazwisko

klasa

nazwa konkursu

tytuł / miejsce / wynik

Matylda Wanago

III GD

Etap gminny konkursu „Polskie Zamki Gotyckie”

2 miejsce

 

WOS

 

imię i nazwisko

klasa

nazwa konkursu

tytuł / miejsce / wynik

Agata Klimek

III GA

Wojewódzki Konkurs    Przedmiotowy               z WOS-u

Laureat

Karolina Ludwiniak

III GA

Wojewódzki Konkurs    Przedmiotowy               z WOS-u

Finalista

 

FIZYKA

 

imię i nazwisko

klasa

nazwa konkursu

tytuł / miejsce / wynik

Daniel Sokulski

III GA

Wojewódzki Konkurs       Przedmiotowy z Fizyki

Laureat

Mateusz Psujek

III GA

Wojewódzki Konkurs       Przedmiotowy z Fizyki

Laureat

Jacek Nowak

III GA

Wojewódzki Konkurs       Przedmiotowy z Fizyki

Laureat

Olaf Sternik

III GB

Wojewódzki Konkurs       Przedmiotowy z Fizyki

Laureat

Zofia Jaworska

II GB

Wojewódzki Konkurs       Przedmiotowy z Fizyki

Laureat

Tomasz Graczykowski

III GB

Wojewódzki Konkurs       Przedmiotowy z Fizyki

Laureat

Michał Celmer

III GA

Wojewódzki Konkurs       Przedmiotowy z Fizyki

Laureat

Michał Trocewicz

III GA

Wojewódzki Konkurs       Przedmiotowy z Fizyki

Laureat

Tomasz Stompór

II GB

Wojewódzki Konkurs       Przedmiotowy z Fizyki

Laureat

 

imię i nazwisko

klasa

nazwa konkursu

tytuł / miejsce / wynik

Daniel Sokulski

III GA

Polsko-Ukraiński konkurs fizyczny Lwiątko

Wyróżnienie

Jakub Rychlik

II GB

Polsko-Ukraiński konkurs fizyczny Lwiątko

Wyróżnienie

 

GEOGRAFIA

 

imię i nazwisko

klasa

nazwa konkursu

tytuł / miejsce / wynik

Agata Kiełczewska

III GA

Wojewódzki Konkurs       Przedmiotowy z Geografii

Finalista

Mateusz Mikołajczyk

III GA

Wojewódzki Konkurs       Przedmiotowy z Geografii

Laureat

Michał Trocewicz

III GA

Wojewódzki Konkurs       Przedmiotowy z Geografii

Laureat

Jakub Łupiński

III GB

Wojewódzki Konkurs       Przedmiotowy z Geografii

Finalista

Małgorzata Sokołowska

II GA

Wojewódzki Konkurs       Przedmiotowy z Geografii

Finalista

 

RELIGIA

 

imię i nazwisko

klasa

nazwa konkursu

tytuł / miejsce / wynik

Gabriel Kocenko

III GB

Powiatowy Konkurs Pięknego Czytania Biblii

3 miejsce

Aleksandra Chabrowska, Aleksander Czajka, Monika Grzybek, Alicja Charlińska, Daria Modelska, Justyna Kudaj, Patrycja Oczkoś, Gabriela Zawiślak

Szkolna Grupa Cordis

Konkurs Nastolatków Ośmiu Wspaniałych

wyróżnienie Prezydenta Olsztyna

 

 

Sukcesy uczniów Gimnazjum Nr 2
w roku szkolnym 2016/17

MATEMATYKA

imię i nazwisko

klasa

nazwa konkursu

tytuł / miejsce / wynik

Tomasz Puczel

I GA

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny Kangur 2017

Laureat

Wojciech Matejuk

I GA

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny Kangur 2017

bardzo dobry

Krzysztof Łukaszewicz

I GA

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny Kangur 2017

wyróżnienie

Zofia Jaworska

II GB

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny Kangur 2017

bardzo dobry

Jakub Rychlik

II GB

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny Kangur 2017

wyróżnienie

Tomasz Stompór

II GB

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny Kangur 2017

wyróżnienie

Alicja Jagosz

II GB

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny Kangur 2017

wyróżnienie

Magdalena Koziołowska

III GD

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny Kangur 2017

wyróżnienie

Michał Trocewicz

III GA

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny Kangur 2017

Laureat

Daniel Sokulski

III GA

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny Kangur 2017

bardzo dobry

Marta Wiśniewska

I GB

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny Kangur 2017

bardzo dobry

Tymon Bielski

I GB

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny Kangur 2017

bardzo dobry

Patryk Błażowski

I GB

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny Kangur 2017

wyróżniony

Mateusz Surdykowski

I GB

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny Kangur 2017

wyróżniony

Adam Cymcyk

I GD

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny Kangur 2017

wyróżniony

Samuel Henry

III GA

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny Kangur 2017

wyróżniony

Natalia Konopka

II GA

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny Kangur 2017

wyróżniony

Mateusz Wasilewski

II GA

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny Kangur 2017

wyróżniony

Maksym Małek

II GA

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny Kangur 2017

wyróżniony

Monika Martyn

II GA

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny Kangur 2017

wyróżniony

 

imię i nazwisko

klasa

nazwa konkursu

tytuł / miejsce / wynik

Tomasz Puczel

I GA

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy                    z Matematyki

Laureat

Zofia Jaworska

II GB

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy                    z Matematyki

Laureat

Magdalena Koziołowska

III GD

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy                    z Matematyki

Finalista

Daniel Sokulski

III GA

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy                    z Matematyki

Laureat

Michał Trocewicz

III GA

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy                    z Matematyki

Laureat

Wiktoria Szitenhelm

III GA

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy                    z Matematyki

Laureat

 

imię i nazwisko

klasa

nazwa konkursu

tytuł / miejsce / wynik

Tomasz Puczel

I GA

XV Warmińsko-Mazurskie Zawody Matematyczne

Laureat

Daniel Sokulski

III GA

XV Warmińsko-Mazurskie Zawody Matematyczne

Laureat

Mateusz Mikołajczyk

III GA

XV Warmińsko-Mazurskie Zawody Matematyczne

Udział w zawodach finałowych

Michał Trocewicz

III GA

XV Warmińsko-Mazurskie Zawody Matematyczne

Udział w zawodach finałowych

Wiktoria Szitenhelm

III GA

XV Warmińsko-Mazurskie Zawody Matematyczne

Udział w zawodach finałowych

 

imię i nazwisko

klasa

nazwa konkursu

tytuł / miejsce / wynik

Tomasz Puczel

I GA

OMJ

Finalista

Daniel Sokulski

III GA

OMJ

Finalista

 

imię i nazwisko

klasa

nazwa konkursu

tytuł / miejsce / wynik

Tomasz Puczel

I GA

Matematyka                     w Zarządzaniu

2 miejsce

Daniel Sokulski

III GA

Matematyka                     w Zarządzaniu

1 miejsce

Michał Trocewicz

III GA

Matematyka                     w Zarządzaniu

3 miejsce

 

imię i nazwisko

klasa

nazwa konkursu

tytuł / miejsce / wynik

Monika Grzybek

III GA

Matematyka jest dookoła nas. Kategoria: praca plastyczna - zasięg rejon OKE Łomża

1 miejsce

Daniel Sokulski

III GA

Matematyka jest dookoła nas. Kategoria: praca literacka- zasięg rejon OKE Łomża

3 miejsce

 

imię i nazwisko

klasa

nazwa konkursu

tytuł / miejsce / wynik

Daniel Sokulski, Michał Trocewicz, Samuel Henry, Aleksander Czajka, Tomasz Puczel

zespołowo

Międzynarodowe Zawody Matematyczne NABOJ

4 miejsce w rejonie Gdańskim, 22 miejsce w kraju

 

JĘZYK POLSKI

 

imię i nazwisko

klasa

nazwa konkursu

tytuł / miejsce / wynik

Matylda Wanago

III GD

Szkolny Konkurs Ortograficzny o Tytuł Mistrza Ortografii Gimnazjum nr 2

1 miejsce

Maksym Małek

II GA

2 miejsce

Zofia Warzocha

II GA

3 miejsce

 

imię i nazwisko

klasa

nazwa konkursu

tytuł / miejsce / wynik

Matylda Wanago

III GB

Wojewódzki Konkurs       Przedmiotowy z Języka Polskiego

Laureat

Maja Kierul

III GB

Wojewódzki Konkurs       Przedmiotowy z Języka Polskiego

Laureat

Alicja Jagosz

II GB

Wojewódzki Konkurs       Przedmiotowy z Języka Polskiego

Finalista

Daniel Sokulski

III GA

Wojewódzki Konkurs       Przedmiotowy z Języka Polskiego

Laureat

Michał Trocewicz

III GA

Wojewódzki Konkurs       Przedmiotowy z Języka Polskiego

Laureat

Aleksandra Chabrowska

III GA

Wojewódzki Konkurs       Przedmiotowy z Języka Polskiego

Laureat

Mateusz Mikołajczyk

III GA

Wojewódzki Konkurs       Przedmiotowy z Języka Polskiego

Laureat

Sambor Biedrzyński

III GA

Wojewódzki Konkurs       Przedmiotowy z Języka Polskiego

Laureat

 

imię i nazwisko

klasa

nazwa konkursu

tytuł / miejsce / wynik

Julia Kowalewska

II GA

Międzygimnazjalny Konkurs Recytatorski „Poezja Warmii”

3 miejsce

Zofia Warzocha

II GA

Miejski Konkurs Literacki „O Różę Małego Księcia”

Laureat

Grupa „Śmierciożercy”

II GC

Między nami czytelnikami – konkurs ogólnopolski

wyróżnienie

Hubert Żarczyński

I GD

Szkolny konkurs wiedzy o życiu i twórczości H. Sienkiewicza

3 miejsce

Matylda Wanago

III GD

Szkolny konkurs wiedzy o życiu i twórczości H. Sienkiewicza

1 miejsce

Aleksandra Grochowska

IIGD

Szkolny Konkurs Recytatorski

3 miejsce

 

JĘZYK ANGIELSKI

 

imię i nazwisko

klasa

nazwa konkursu

tytuł / miejsce / wynik

Aleksandra Chabrowska

III GA

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Języka Angielskiego

Finalista

Daria Chmielewska

III GB

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Języka Angielskiego

Finalista

Kinga Dzioba

III GA

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Języka Angielskiego

Finalista

Tomasz Graczykowski

III GB

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Języka Angielskiego

Finalista

Monika Klaudia Grzybek

III GA

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Języka Angielskiego

Finalista

Wiktoria Iwanowska

III GA

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Języka Angielskiego

Finalista

Alan Andrzej Janukiewicz

III GB

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Języka Angielskiego

Laureat

Agata Klimek

III GA

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Języka Angielskiego

Finalista

Natalia Konopka

II GA

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Języka Angielskiego

Finalista

Jakub Łupiński

III GB

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Języka Angielskiego

Laureat

Joanna Katarzyna Marczyńska

III GA

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Języka Angielskiego

Finalista

Monika Martyn

II GA

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Języka Angielskiego

Laureat

Mateusz Mikołajczyk

III GA

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Języka Angielskiego

Laureat

Rafał Michał Mnich

II GA

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Języka Angielskiego

Finalista

Jacek Nowak

III GA

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Języka Angielskiego

Finalista

Julia Kornelia Nowoszyńska

III GA

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Języka Angielskiego

Finalista

Wiktor Sielaszuk

II GA

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Języka Angielskiego

Finalista

Michał Trocewicz

III GA

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Języka Angielskiego

Laureat

Maria Warzocha

II GA

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Języka Angielskiego

Finalista

Zofia Warzocha

II GA

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Języka Angielskiego

Finalista

Joanna Zofia Wąsik

III GB

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Języka Angielskiego

Laureat

Hubert Więcławik

II GB

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Języka Angielskiego

Finalista

 

 


imię i nazwisko

klasa

nazwa konkursu

tytuł / miejsce / wynik

Alan Janukiewicz

III GB

SPELLING BEE

1 miejsce

Miłosz Boruch

II GA

2 miejsce

Tomasz Graczykowski

III GB

3 miejsce

Julia Czerniewicz

III GC

4 miejsce

Daria Chmielewska

III GB

5 miejsce

 

imię i nazwisko

klasa

nazwa konkursu

tytuł / miejsce / wynik

Zofia Warzocha

II GA

Konkurs Recytatorski   ‘To be… oder nicht sein’

1 miejsce

Gabriel Kocenko

III GB

2 miejsce

Julia Kowalewska

II GA

3 miejsce

 

imię i nazwisko

klasa

nazwa konkursu

tytuł / miejsce / wynik

Michał Mnich

II GA

Konkurs Gramatyczno-Leksykalnego z Języka Angielskiego

1 miejsce

Małgorzata Sokołowska

II GA

2 miejsce

Alan Janukiewicz

III GB

3 miejsce

Barbara Olsztyn

III GA

3 miejsce

Joanna Marczyńska

III GA

4 miejsce

Miłosz Boruch

II GA

5 miejsce

 

imię i nazwisko

klasa

nazwa konkursu

tytuł / miejsce / wynik

 

Michał Trocewicz

 

III GA

Międzygimnazjalny Konkurs Wiedzy o Wielkiej Brytanii, Stanach Zjednoczonych i Kanadzie

1 miejsce

 

Aleksander Czajka

 

III GA

2 miejsce

 

JĘZYK NIEMIECKI

imię i nazwisko

klasa

nazwa konkursu

tytuł / miejsce / wynik

Kordian Dudkowski

II GD

Wojewódzki Konkurs       Przedmiotowy z Języka Niemieckiego

Finalista

Emanuela Sobieska zu Scharzenberg

III GD

Wojewódzki Konkurs       Przedmiotowy z Języka Niemieckiego

Finalista

Maja Kierul

III GD

Wojewódzki Konkurs       Przedmiotowy z Języka Niemieckiego

Finalista

Michał Piotrowicz

III GD

Wojewódzki Konkurs       Przedmiotowy z Języka Niemieckiego

Finalista

Julia Soroko

III GD

Wojewódzki Konkurs       Przedmiotowy z Języka Niemieckiego

Finalista

Monika Grzybek

III GA

Wojewódzki Konkurs       Przedmiotowy z Języka Niemieckiego

Finalista

Michał Trocewicz

III GA

Wojewódzki Konkurs       Przedmiotowy z Języka Niemieckiego

Finalista

 

 

imię i nazwisko

klasa

nazwa konkursu

tytuł / miejsce / wynik

Maja Kierul

III GD

Mistrz Ortografii Niemieckiej

1 miejsce

 

 

imię i nazwisko

klasa

nazwa konkursu

tytuł / miejsce / wynik

Huber Żarczyński

I GD

Konkurs Recytatorski „To be oder nicht sein”

1 miejsce

Sonia Vasylevska

I GD

2 miejsce

Marta Bienenda

I GD

3 miejsce

 

CHEMIA

imię i nazwisko

klasa

nazwa konkursu

tytuł / miejsce / wynik

Mateusz Mikołajczyk

III GA

Wojewódzki Konkurs       Przedmiotowy z Chemii

Laureat

Michał Trocewicz

III GA

Wojewódzki Konkurs       Przedmiotowy z Chemii

Laureat

Dominik Jagosz

III GB

Wojewódzki Konkurs       Przedmiotowy z Chemii

Laureat

Daniel Sokulski

III GA

Wojewódzki Konkurs       Przedmiotowy z Chemii

Finalista

 

 

imię i nazwisko

klasa

nazwa konkursu

tytuł / miejsce / wynik

Artur Wilczewski

I GD

Ogólnopolska Olimpiada Przedmiotowa Olimpus

Laureat

BIOLOGIA

imię i nazwisko

klasa

nazwa konkursu

tytuł / miejsce / wynik

Mateusz Mikołajczyk

III GA

Wojewódzki Konkurs       Przedmiotowy z Biologii

Laureat

Barbara Olsztyn

III GA

Wojewódzki Konkurs       Przedmiotowy z Biologii

Finalista

Michał Trocewicz

III GA

Wojewódzki Konkurs       Przedmiotowy z Biologii

Finalista



imię i nazwisko

klasa

nazwa konkursu

tytuł / miejsce / wynik

Karolina Ptasik

III GA

Ogólnopolski konkurs wiedzy o zdrowym życiu Trzymaj Formę

etap powiatowy

 

imię i nazwisko

klasa

nazwa konkursu

tytuł / miejsce / wynik

Zuzanna Bryżys

II GA

Olimpiada Promocji Zdrowego Stylu Życia PCK

I miejsce w etapie rejonowym

Wiktoria Witkowicz

II GA

Olimpiada Promocji Zdrowego Stylu Życia PCK

II miejsce w etapie rejonowym

 

HISTORIA

 

imię i nazwisko

klasa

nazwa konkursu

tytuł / miejsce / wynik

Wiktoria Szitenhelm

III GA

Wojewódzki Konkurs    Przedmiotowy               z Historii

Finalista

Michał Trocewicz

III GA

Wojewódzki Konkurs    Przedmiotowy               z Historii

Laureat

Hubert Sobieski

III GA

Wojewódzki Konkurs    Przedmiotowy               z Historii

Finalista

Jakub Łupiński

III GB

Wojewódzki Konkurs    Przedmiotowy               z Historii

Laureat

Wiktoria Iwanowska

III GA

Wojewódzki Konkurs    Przedmiotowy               z Historii

Finalista

Kinga Meler

III GA

Wojewódzki Konkurs    Przedmiotowy               z Historii

Laureat

 

 

imię i nazwisko

klasa

nazwa konkursu

tytuł / miejsce / wynik

Matylda Wanago

III GD

Etap gminny konkursu „Polskie Zamki Gotyckie”

2 miejsce

 

WOS

 

imię i nazwisko

klasa

nazwa konkursu

tytuł / miejsce / wynik

Agata Klimek

III GA

Wojewódzki Konkurs    Przedmiotowy               z WOS-u

Laureat

Karolina Ludwiniak

III GA

Wojewódzki Konkurs    Przedmiotowy               z WOS-u

Finalista

 

FIZYKA

 

imię i nazwisko

klasa

nazwa konkursu

tytuł / miejsce / wynik

Daniel Sokulski

III GA

Wojewódzki Konkurs       Przedmiotowy z Fizyki

Laureat

Mateusz Psujek

III GA

Wojewódzki Konkurs       Przedmiotowy z Fizyki

Laureat

Jacek Nowak

III GA

Wojewódzki Konkurs       Przedmiotowy z Fizyki

Laureat

Olaf Sternik

III GB

Wojewódzki Konkurs       Przedmiotowy z Fizyki

Laureat

Zofia Jaworska

II GB

Wojewódzki Konkurs       Przedmiotowy z Fizyki

Laureat

Tomasz Graczykowski

III GB

Wojewódzki Konkurs       Przedmiotowy z Fizyki

Laureat

Michał Celmer

III GA

Wojewódzki Konkurs       Przedmiotowy z Fizyki

Laureat

Michał Trocewicz

III GA

Wojewódzki Konkurs       Przedmiotowy z Fizyki

Laureat

Tomasz Stompór

II GB

Wojewódzki Konkurs       Przedmiotowy z Fizyki

Laureat

 

imię i nazwisko

klasa

nazwa konkursu

tytuł / miejsce / wynik

Daniel Sokulski

III GA

Polsko-Ukraiński konkurs fizyczny Lwiątko

Wyróżnienie

Jakub Rychlik

II GB

Polsko-Ukraiński konkurs fizyczny Lwiątko

Wyróżnienie

 

GEOGRAFIA

 

imię i nazwisko

klasa

nazwa konkursu

tytuł / miejsce / wynik

Agata Kiełczewska

III GA

Wojewódzki Konkurs       Przedmiotowy z Geografii

Finalista

Mateusz Mikołajczyk

III GA

Wojewódzki Konkurs       Przedmiotowy z Geografii

Laureat

Michał Trocewicz

III GA

Wojewódzki Konkurs       Przedmiotowy z Geografii

Laureat

Jakub Łupiński

III GB

Wojewódzki Konkurs       Przedmiotowy z Geografii

Finalista

Małgorzata Sokołowska

II GA

Wojewódzki Konkurs       Przedmiotowy z Geografii

Finalista

 

RELIGIA

 

imię i nazwisko

klasa

nazwa konkursu

tytuł / miejsce / wynik

Gabriel Kocenko

III GB

Powiatowy Konkurs Pięknego Czytania Biblii

3 miejsce

Aleksandra Chabrowska, Aleksander Czajka, Monika Grzybek, Alicja Charlińska, Daria Modelska, Justyna Kudaj, Patrycja Oczkoś, Gabriela Zawiślak

Szkolna Grupa Cordis

Konkurs Nastolatków Ośmiu Wspaniałych

wyróżnienie Prezydenta Olsztyna

 

DZIEŃ OTWARTY 2019

Dzień Otwarty - na stronę www

GAZETKA EDUKACYJNA

gazetka

NIEPODLEGŁA

23

CERTYFIKATY JĘZYKOWE

KONIEC

SZCZYTY MOCY

21

KLUB BIOLOGA

BIOLOG1

SZKOŁA PROMUJĄCA ZDROWIE

promocjazdrowia

zlote-liceum-perspektywy 
 

Fundacja Edukacyjna Perspektywy
potwierdza, że
II Liceum Ogólnokształcące
 im. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego
w Olsztynie
jest wśród najlepszych liceów w Polsce
sklasyfikowanych w
Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych
PERSPEKTYWY 2016
 i przysługuje mu tytuł
Złotej Szkoły 2016

CENTRUM MULTIMEDIALNE

CM
Facebook-Logo-Wallpaper-Full-HD

SZKOŁA WIERNA DZIEDZICTWU

GALERIA

GA12

ZAWODY MATEMATYCZNE

JOLA4

OLMUN

olmunmenu11

SUKCESY SPORTOWE

SPORT

SZKOLNY KLUB EUROPEJSKI

SKE

Dokumenty szkolne

DOKUMENTY NA STRONE

GAME DESIGN

logo

SKUMBRIA-konkurs literacki

2

URZĄD MIASTA

olsztyn-logo

KALENDARZ

February 2019
S M T W T F S
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 1 2

LICZNIK ODWIEDZIN

2.png1.png5.png3.png0.png9.png4.png
DZISIAJ:2796
WCZORAJ:2634
W TYM TYGODNIU:15869
W TYM MIESIĄCU:69593
ODWIEDZIŁO NAS:2153094

Visitor Info

  • IP: 3.82.52.91
  • Browser: unknown
  • Browser Version: unknown
  • Operating System: unknown

Who Is Online

46
Online

sobota, 23, luty 2019 17:36
Powered by CoalaWeb

BIP

3ramka 2 z tlem BIP PO NOWEMU

ePUAP

bramka1

GDZIE JESTEŚMY

3ramka 2 z tlemLOKALIZACJA NOWEMY

KRONIKI SZKOLNE

3ramka 2 z tlemKRONIKA PO NOWEMY