t11Mistrzostwo Olsztyna w drużynowym tenisie stołowym

19.10.2018.

Gimnazjum nr 2 w Olsztynie

Wożniak Szymon 3GC, Puczel Tomasz 3GA

Opiekun Renata Borysewicz-Staniszewska

I miejsce w Rejonowych Igrzyskach Dzieci, Młodzieży Szkolnej w tenisie stołowym w kategorii Licealiada- dziewczęta 17.11.2018.

1. Czossek Oliwaia 2 F, Jarmałkowicz Magdalena 2B, Korejwo Faustyna (1C LO)

I miejsce w Rejonowych Igrzyskach Dzieci, Młodzieży Szkolnej w tenisie stołowym w kategorii Igrzyska Młodzieży Szkolnej - chłopcy 17.11.2018.

Puczel Tomasz 3GA, Woźniak Szymon 3GC

dnia 19.09.2018.(środa)

II LO Olsztyn 26.10.2018.

Chmielewska Klaudia (3GA Gim),Esden-Tempska Maja (3GA Gim),Adamczak Julia (3GC Gim), Sawilska Zuzanna (3GC Gim), Kamińska Iga (3GD Gim), Kubicka Natalia 3GD,Petniunas Nikola (3GD Gim),Wiśniewska Marta 3GB,Remiszewska Pola (3GD Gim),Szwed Zofia (3GD Gim),Bienenda Marta 3GD

w Unihokeja Dziewcząt w roku szkolnym 2018/2019.
Licealiada

Dzioba Kinga 2C, Falęcka Zuzanna 2F, Gołombek Inez 2E, Hanowska Anna 2D, Hinz Aleksandra 2E, Bogdan Paulina 2B, Kalinowska Maja 2E, Kowalczyk Dominika 3A, Martynowska Weronika 3E, Nowagiel Małgorzata 3E, Werner Aleksandra 2C, Zapadka Weronika 2B

Wojewódzkim Igrzysk Młodzieży Szkolnej w piłce ręcznej chłopców.

Drużyna naszej szkoły osiągnęła duży sukces zajmując trzecie miejsce w mistrzostwach Olsztyna w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w piłce ręcznej chłopców oraz pierwszy raz w historii gimnazjum awansowała do półfinału wojewódzkiego zajmując tam czwarte miejsce.

o Mistrzostwo Olsztyna w badmintonie w kategorii: szkoły podstawowe i gimnazjalne.
W Igrzyskach Młodzieży wzięło udział 6 szkół.

Naszą szkołę reprezentowały uczennice klas trzecich z oddziałów gimnazjalnych: Hanna Ptasik (G III D) i Zofia Fesnak
(G III A). Obie zawodniczki rozegrały łącznie 9 meczy (po 2 sety) – 3 mecze w deblu i 6 meczy singlowych.

Uczniowie   II LO zdobyli drugie miejsce  w FINALE WOJEWÓDZKIM LICEALIADY WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO SZKOLNEGO ZWIĄZKU SPORTOWEGO w piłce nożnej chłopców. Zawody odbyły się 19 czerwca 2018 w Giżycku. Gratulujemy wyniku!

szkół ponadgimnazjalnych.

16 kwietnia odbywał się finał o Mistrzostwa Olsztyna w piłce koszykowej dziewcząt szkół ponadgimnazjalnych. W zawodach uczestniczyły 8 szkoły ponadgimnazjalnych z Olsztyna.

Reprezentacja II LO w Olsztynie zajęła III miejsce zdobywając puchar i dyplom.

21 marca 2018 roku w Uranii odbyły się finały mistrzostw Olsztyna w piłce ręcznej chłopców szkół ponadgimnazjalnych. Do rozgrywek zgłosiło się osiem  zespołów, które drogą losowania zostały podzielone na dwie grupy eliminacyjne. Nasza drużyna zajęła drugie miejsce w grupie i awansowała do półfinału rozgrywek. Na tym etapie rozgrywek została pokonana przez późniejszego mistrza Olsztyna - SP2. W małym finale (o III miejsce) nasz zespół wyraźnie pokonał Gimnazjum nr 11 zasłużenie zdobywając brązowe medale mistrzostw.

W Uranii w dniu 20 marca odbyły się finały mistrzostw Olsztyna w piłce ręcznej chłopców szkół ponadgimnazjalnych w roku szkolnym 2017/18.

Do rozgrywek zgłosiło się sześć  zespołów (71 zawodników), które drogą losowania zostały podzielone na dwie grupy eliminacyjne.

w Unihokeju chłopców.

16 marca 2018 roku reprezentacja naszej szkoły wygrała Mistrzostwa Olsztyna w Unihokeju chłopców szkół gimnazjalnych. Do rozgrywek zgłosiło się siedem zespołów, które zostały podzielone na dwie grupy. Nasz zespół wygrał swoja grupę i w półfinale pokonał Gimnazjum nr 4. W finale nasza drużyna okazała się lepsza od Gimnazjum nr 23. W turnieju chłopcy stracili  zaledwie jedna bramkę i zasłużenie sięgnęli po trofeum.

7 lutego odbyły się rozgrywki o mistrzostwo Olsztyna unihokeja dziewcząt szkół gimnazjalnych w roku szkolnym 2017/2018.Do zawodów zgłosiło się 6 zespołów, a wystartowały 3 ekipy: Gim 2, Gim 11, SP 1 (27 zawodniczek).Zawody rozgrywano systemem gry „każdy z każdy” bez rewanżów.

1II miejsce w Drużynowych Mistrzostwach Olsztyna w Badmintonie.

27 XI 2017 reprezentacja dziewcząt Gimnazjum nr 2 zajęła II miejsce w Drużynowych Mistrzostwach Olsztyna w Badmintonie.