PLAN LEKCJI

2ramka 2 z tlem plan

KLASY DWUJĘZYCZNE

2ramka 2 z tlem klasy dwujezyczne

DZIENNIK ELEKTRONICZNY

2ramka 2 z tlem librus

ABSOLWENCI II LO

8888

12Osiągnięcia sportowe dziewcząt
 Gimnazjum nr 2

 

 

 

 

 

 

Mistrzostwa Olsztyna w Drużynowym Tenisie Stołowym dziewcząt
szkół gimnazjalnych
Dziewczynki Gimnazjum nr 2 w Olsztynie zajęły I miejsce

Skład drużyny:

Czossek Oliwia 3GD
Jarmałkowicz Magdalena 3GB
Fiuk Patrycja 3GC

Opiekun
Renata Borysewicz - Staniszewska

tenis

tenis1

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Mistrzostwa Rejonu w  Drużynowym Tenisie Stołowym dziewcząt
szkół gimnazjalnych
Uczennice zajęły II miejsce

Skład drużyny:

Czossek Oliwia 3GD
Jezierska Karina 3GC

Opiekun
Renata Borysewicz - Staniszewska

tenis3

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

Mistrzostwa Olsztyna w koszykówce dziewcząt szkół gimnazjalnych
Drużyna Gimnazjum nr 2 w Olsztynie zajęła II miejsce

Adamczak Julia 1GC
Aleksiejczyk Zuzanna 2GB
Gołombek Inez 3GC
Hinz Aleksandra 3GB
Kapitan Natalia 3GC
Kowalska Aleksandra 3GB
Mieloch Justyna 3GC
Pawelec Zuzanna 2GD
Przastek Aleksandra 3GC
Sawińska Wiktoria 3GC
Tetmer Klaudia 3GC
Gogolewska Zuzanna 3GD
Burdalska  Amelia 2GD

Opiekun
Renata Borysewicz - Staniszewska

3

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

Mistrzostwa Rejonu w koszykówce dziewcząt szkół gimnazjalnych
Drużyna zajęła fantastyczne III miejsce

Adamczak Julia 1GC
Aleksiejczyk Zuzanna 2GB
Gołombek Inez 3GC
Hinz Aleksandra 3GB
Kapitan Natalia 3GC
Kowalska Aleksandra 3GB
Mieloch Justyna 3GC
Pawelec Zuzanna 2GD
Przastek Aleksandra 3GC
Sawińska Wiktoria 3GC
Tetmer Klaudia 3GC
Gogolewska Zuzanna 3GD

Opiekun
Renata Borysewicz - Staniszewska

rejom

DZIEŃ OTWARTY ZA NAMI

1

GAZETKA EDUKACYJNA

gazetka

NIEPODLEGŁA

23

CERTYFIKATY JĘZYKOWE

KONIEC

SZCZYTY MOCY

21

KLUB BIOLOGA

BIOLOG1

SZKOŁA PROMUJĄCA ZDROWIE

promocjazdrowia

KONKURSY 2017/2018

KONKURSY PRZEDMIOTOWE

zlote-liceum-perspektywy 
 

Fundacja Edukacyjna Perspektywy
potwierdza, że
II Liceum Ogólnokształcące
 im. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego
w Olsztynie
jest wśród najlepszych liceów w Polsce
sklasyfikowanych w
Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych
PERSPEKTYWY 2016
 i przysługuje mu tytuł
Złotej Szkoły 2016

CENTRUM MULTIMEDIALNE

CM
Facebook-Logo-Wallpaper-Full-HD

SZKOŁA WIERNA DZIEDZICTWU

GALERIA

GA12

ZAWODY MATEMATYCZNE

JOLA4

OLMUN

olmunmenu11

SUKCESY SPORTOWE

SPORT

SZKOLNY KLUB EUROPEJSKI

SKE

Dokumenty szkolne

DOKUMENTY NA STRONE

GAME DESIGN

logo

ZAWODOWCY Z OLSZTYNA

zawod

SKUMBRIA-konkurs literacki

2

URZĄD MIASTA

olsztyn-logo

KALENDARZ

June 2018
S M T W T F S
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

LICZNIK ODWIEDZIN

1.png4.png1.png6.png4.png2.png0.png
DZISIAJ:3427
WCZORAJ:3658
W TYM TYGODNIU:13492
W TYM MIESIĄCU:67987
ODWIEDZIŁO NAS:1416420

Visitor Info

  • IP: 54.81.71.68
  • Browser: unknown
  • Browser Version: unknown
  • Operating System: unknown

Who Is Online

28
Online

czwartek, 21, czerwiec 2018 23:52
Powered by CoalaWeb

BIP

3ramka 2 z tlem BIP PO NOWEMU

ePUAP

bramka1

GDZIE JESTEŚMY

3ramka 2 z tlemLOKALIZACJA NOWEMY

KRONIKI SZKOLNE

3ramka 2 z tlemKRONIKA PO NOWEMY