Gimnazjum Nr 2 z Oddziałami Dwujęzycznymi
im. K.I. Gałczyńskiego
w Olsztynie

Uczniowskie projekty edukacyjne
zrealizowane w roku szkolnym 2011/12

Klasa II GA

Grupa

Skład Grupy

Opiekun

Tematyka

I

Maciej Nowagiel, Mateusz Mędrek, Łukasz Szymański, Mikołaj Kulesza, Bartosz Przybyłek, Arkadiusz Ogonowski

  1. Hebel

„Olsztyn w ankiecie, czyli co uczniowie i nauczyciele Gim2 wiedzą o Olsztynie”

II

Anna Chełchowska, Zuzanna Barcz, Ewa Sołoducha, Agnieszka Zbierska, Maja Jeżak, Marcelina Szulborska, Joanna Pośpiech

J. Otręba

„Zdrowe odżywianie, czy to takie trudne?”

III

Sylwia Klimas, Katarzyna Drzymała, Zuzanna Kowalczyk, Michalina Chraplewska, Aleksandra Weiss

J. Otręba

Uzależnienia

„Uzależnienia XXI” wiek

IV

Adam Szalc, Wojciech Pykało, Wojciech Podlaski, Mateusz Wiśniewski, Piotr Rutkowski

J. Otręba

„Szkodliwy wpływ hałasu na zdrowie człowieka.”

V

Magdalena Filipkowska, Kaja Górecka, Zuzanna Kozłowska, Dominika Giernatowska, Marta Pietruszka, Emilia Pikora, Karolina Waćkowska

Mariola Grudzińska

„Oblicze fotografii”

Klasa II GB

Grupa

Skład Grupy

Opiekun

Tematyka

I

Maja Cygan, Natalia Mikielewicz, Wiktoria Korkuć, Aneta Murach, Kinga Wichowska, Katarzyna Pietraś, Karolina Truchan, Artur Hapunik,

A. Dąbrowska

Ortograficzne podchody

II

Katarzyna Treszczotko, Aleksandra Zakrzewska, Anna Staroń, Szymon Zinkowicz, Maciej Kochmański

D. Anaszewicz

Językowy

„Nasz świat muzyki współczesnej”

III

Aleksander Witak, Mateusz Buk, Karol Zanewiat

D. Janusz

Komputer- szansa czy zagrożenie

IV

Edyta Czaplińska, Katarzyna Grzybowska, Katarzyna Treszczotko, Karolina Truchan, Aneta Murach, Paulina Naruszewicz

Renata Borysewicz-Staniszewska

„Styl życia a zdrowie”

Klasa II GC

Grupa

Skład Grupy

Opiekun

Tematyka

I

Monika Bogdańska, Iwona Browarska, Joanna Dziczek, Wiktoria Kondraczyk, Zofia Laskarzewska, Agata Rzeszotarska, Martyna Daria Sierzputowska

Joanna Muśko

Artystyczny

II

Karol Wiewiórki, Patrycja Ciborowska, Inga Opalińska, Rafał Droś, Marcin Skorupski, Grzegorz pyrcak, Kacper Grzegorczyk, Arkadiusz Szulc

A. Hebel

„Historia Warmii i Mazur w świetle wydarzeń historycznych i świadomości mieszkańców Olsztyna”

III

Aleksandra Markowicz, Magdalena Krzykowska, Katarzyna Bielecka, Marta Panek, Martyna Wierszyło, Karolina Łukaszewicz, Janina Olszewska, Natalia Brońska

A. Hebel

„ Olsztyn wczoraj i dziś”

Klasa II GD

Grupa

Skład Grupy

Opiekun

Tematyka

I

Monika Moszczyńska, Joanna Dymarska, Natalia Mielańczyk, Klaudia Paszczyk, Paulina Sułkowska.

E. Mosiewicz

„Potrawy i zwyczaje kulinarne Niemiec”

II

Zuzanna Barteli, Aleksandra Kawiecka, Wiktoria Kozłowska, Alicja Olszewska, Magdalena Woźniak.

A. Zając

(TV programme „What’s up”

III

Karolina Kowalewska, Wojciech Ciechanowski, Magdalena Koprowska, Marta Mejłun, Debora Strusewicz.

H.Fleischer

„Zabytki Olsztyna”

IV

Wojciech Wrąbel, Daniel Szyszkowski, Tomasz Kiełczowski, Szymon Wojsz, Kamil Zboch, Michał Wyrzykowski.

B. Wojtowicz

„Życie – dar czy przekleństwo”

V

Natali Dąbrowska, Patrycja Kowalkowska, Magdalena Świderska, Dominika Całkowska, Aleksandra Wawiórko.

M. Bienenda

„ Jak mądrze się odchudzać?”