NABÓR DO SZKÓŁ DLA DOROSŁYCH

Informacja dla kandydatów do szkół wieczorowych.

Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 1 w Olsztynie – Szkoły dla Dorosłych są szkołami państwowymi (nauka jest zupełnie bezpłatna, bez żadnych ukrytych kosztów), pracującymi w wieczorowym systemie kształcenia
 (przez 4 dni w tygodniu – oprócz środy).

Oferujemy możliwość uczenia się w Liceum Ogólnokształcącym dla Dorosłych (LOD pG) i  Gimnazjum dla Dorosłych (GimD).

Do Liceum Ogólnokształcącego dla Dorosłychsą przyjmowani absolwenci, którzy ukończyli:

• Gimnazjum
  • Zasadniczą Szkołę Zawodową (nowego typu)
  • 8 - klasową Szkołę Podstawową (starego typu)

lub osoby, które przerwały naukę w jakiejkolwiek szkole ponadgimnazjalnej (Liceum, Technikum)– mogą być przyjęte na semestry równorzędne, bądź wyższe – po zatwierdzeniu przez Dyrektora szkoły – wyników potwierdzonych świadectwem lub innym dokumentem stwierdzającym poziom wykształcenia.

Wymagany dokument

Podanie o przyjęcie do szkoły

Gotowe wzory podań znajdują się w sekretariacie ZSO Nr 1 i na stronie internetowej szkoły www.zso1.olsztyn.pl  w zakładce Liceum dla Dorosłych – Nabór do szkoły

1. Oryginał świadectwa ukończenia gimnazjum

( do Liceum Ogólnokształcącego dla Dorosłych)

1. Oryginał zaświadczenia
  2. Dwie aktualne fotografie

Przyjmowanie dokumentacji rekrutacyjnej do
Liceum Ogólnokształcącego dla Dorosłych w dniach:

4 maja  -  17 maja 2017

do godz. 14.00

Informacje o naborze pod numerem tel. (089) 527-24-55

Uwaga!

Osoby starające się o przyjęcie na semestry wyższe świadectwa szkolne, indeksy – z poprzednich szkół.

Przebieg rekrutacji zasadniczej do Szkół dla Dorosłych  ZSO Nr 1 w Olsztynie:

-      przeprowadzenie weryfikacji wniosków (podań) o przyjęcie do szkoły i dokumentów potwierdzających spełnienie warunków przez kandydata – do 27 czerwca 2017 r. godz. 15.00

-   ogłoszenie listy kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych do szkoły: 7 lipca 2017 r.

-   ogłoszenie listy kandydatów przyjętych i nieprzyjętych do szkoły dla Dorosłych: 10 lipca 2017 r.

Przebieg rekrutacji uzupełniającej do Szkół dla Dorosłych  ZSO Nr 1 w Olsztynie:

- przyjmowanie dokumentacji rekrutacyjnej w terminie: 17 lipca - 7 sierpnia 2017

do godz. 14.00

- przeprowadzenie weryfikacji wniosków o przyjęcie do szkoły i dokumentów potwierdzających spełnienie warunków przez kandydata: do 8 sierpnia 2017 r

- ogłoszenie listy kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych do szkoły:
9 sierpnia 2017 r., godz. 12.00

- ogłoszenie listy kandydatów przyjętych i nieprzyjętych do szkół dla dorosłych ZSO Nr 1:
do 31 sierpnia 2016 r.