11I MIEJSCE
NASZYCH UCZNIÓW W IV EDYCJI KONKURSU
„ TURBOLANDESKUNDE – WĘDRÓWKA PO KRAJACH 
NIEMIECKIEGO OBSZARU JĘZYKOWEGO
DEUTSCHLAND” - etap rejonowy.

13 kwietnia 2018 r. na Wydziale Humanistycznym UWM w Olsztynie odbył się etap rejonowy Ogólnopolskiego Konkursu „Turbolandeskunde „ dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych. Tematem przewodnim tegorocznej edycji   były „Niemcy”. Uczniowie odpowiadali na pytania z zakresu krajoznawstwa, łącząc ze sobą wiedzę z różnych dziedzin tzn. geografii, historii, polityki, sztuki, kultury itd.

13 – tka okazała się szczęśliwa dla uczniów naszej szkoły z klasy dwujęzycznej z niemieckim językiem nauczania 1f. Uczniowie : Piotr Mondroch, Julia Soroko i Matylda Wanago godnie reprezentowali naszą szkołę i zajęli I miejsce!!!!!

Gratulujemy!!!!

Przed nimi etap III- ogólnopolski. Trzymajcie za nich kciuki:)))

12

I