ttFinał II Międzyszkolnego Konkursu Języka Angielskiego
Modern Students
ZDOBYWCA I MIEJSCA MICHAŁ MNICH z II LO

4 grudnia 2018r. w LO nr 1 w Olsztynie odbył się finał II Międzyszkolnego Konkursu Języka Angielskiego Modern Students organizowanego przez Liceum Ogólnokształcące nr 1 w Olsztynie oraz szkołę językową Modern School. Wzięło w nim udział 199 uczestników z całego województwa. Z II LO do finału zakwalifikowało się 9 uczniów. Finał konkursu polegał na rozwiązaniu pisemnego testu przygotowanego przez Wydawnictwo Pearson na poziomie B2+/C1.

18 grudnia 2018r nastąpiło ogłoszenie wyników i uroczyste wręczenie nagród uczniom którzy zajęli 3 pierwsze miejsca. Z przyjemnością i dumą mogę ogłosić, iż uczeń z klasy 1F II LO MICHAŁ MNICH zdobył pierwsze miejsce w konkursie.

Fundatorem nagród dla zwycięzców konkursu są: Szkoła Języka Angielskiego Modern School w Olsztynie oraz Wydawnictwo Pearson. Uczestnicy II etapu konkursu otrzymali dyplom uczestnictwa w konkursie oraz voucher rabatowy na kwotę 400 PLN na kursy grupowe w Modern School w roku szkolnym 2019/2020. MICHAŁ MNICH jako zdobywca pierwszego miejsca otrzymał voucher na międzynarodowy egzamin PTE General na dowolnym poziomie zaawansowania (wartość vouchera 500-600 zł w zależności od wybranego poziomu egzaminu) oraz czytnik e-book Amazon Kindle (wartość nagrody około 600 zł).

Gratulujemy i życzymy powodzenia w dalszym rozwijaniu uzdolnień i zamiłowania do języka angielskiego

20181204 125328

20181218 130623