5WOJEWÓDZKI KONKURS FOTOGRAFICZNY
„Książka w pierwszoplanowej roli”
ROZSTRZYGNIĘTY!

Konkurs organizowany był przez Warmińsko-Mazurską Bibliotekę Pedagogiczną w Olsztynie. Przedmiotem pracy konkursowej było wykonanie fotografii przedstawiającej książkę w pierwszoplanowej roli, w dowolnej aranżacji. Wpłynęło 89 prac.

W gronie laureatów znaleźli się uczniowie naszego liceum: I miejsce zajęła Faustyna Korejwo, uczennica kl. 1C, a Katarzyna Bojarowska, uczennica kl. 2E, uzyskała wyróżnienie. Serdecznie gratulujemy!

Gratulujemy wszystkim, którzy ujawnili swoje zainteresowanie książką poprzez uczynienie jej tematem artystycznego zdjęcia. Byli wśród nich także: Aleksandra Świat, uczennica kl. 3D oraz Bartosz Proszek, uczeń kl. 1F.

Prace naszych uczniów wkrótce będzie można oglądać na wystawie pokonkursowej w Galerii MCI.

1

2

3

4

5