s5Caritas, to miłosierdzie w drodze

Caritas w czasach zarazy. Caritas, to miłosierdzie w drodze. Nawet wtedy, kiedy dotykają nas sytuacje, które przez kwarantannę utrudniają wyjście z domu. SKC II LO pomimo pandemii jest obecne w przestrzeni miłości miłosiernej w działaniu. Oczywiście symbolicznie. ALE JEST! Dla przykładu akcja #PomocDlaSeniora i Wielkanocna Siatka Miłosierdzia, to NASZ udział w działalności szpitala polowego w Olsztynie. Potrzeba jedności i pamięci, to solidarność jaką sobie okazujemy i o którą wolontariusze Caritas bardzo proszą.

DZIĘKUJEMY ZA OBECNOŚĆ. Nawet jeżeli chwilowo zostajecie w domu. Z okazji święta patronalnego Caritas, które przypada w Niedzielę Bożego Miłosierdzia życzę Wszystkim szybkiego powrotu do normalności i oczywiście wiary ufającej przy dopisującym zdrowiu.

opiekun SKC Sebastian Polakowski.

s1

s2

s3

s4