image000000 55SKC W CZASACH PANDEMII

Pomimo trudnych okoliczności, które wymagają od wszystkich wyjątkowej wyobraźni Bożego miłosierdzia udało się nam zaznaczyć swoją obecność w ostatnim kwartale przy nst. działaniach: udział w Światowym Dniu Ubogich i organizacji wigilii dla bezdomnych, rozprowadzanie Koperty Życia i świecy Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom. Również organizacja Orszaku Trzech Króli w Olsztynie, który wymagał wyjątkowego podejścia, był także ubogacony naszą obecnością.

Zatem SKC II LO pomimo trudnej historii, która zatrzymała wiele działań porusza się powoli, ostrożnie, ale powolutku do PRZODU.

Dziękuję wszystkim, jako opiekun SKC, za odczuwalną empatię i wrażliwość w czasach, które przez izolacje jakie przeżywamy pragniemy jak tlenu powrotu do normalności. Tam gdzie nie umiera dobro, tam jest nadzieja na życie, które karmi się dobrym świadectwem życia.

Dziękuję za OBECNOŚĆ, Sebastian Polakowski katecheta i opiekun SKC.

image000000 55

mms img 145942230

mms img38116831

mms img1746822034