Gimnazjum Nr 2 w Olsztynie
w Olimpiadzie Matematycznej Gimnazjalistów

            Gimnazjum Nr 2 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. K.I. Gałczyńskiego w Olsztynie rozpoczęło swoją przygodę z OMG od jej VII edycji, tj. od roku 2011/12.

W każdym roku szkolnym mamy uczestników co najmniej szczebla rejonowego. Możemy też poszczycić się bardziej spektakularnymi sukcesami tzn. tytułami laureata czy finalisty OMG.

 

XI edycja OMG rok szkolny 2017/18

Imię i nazwisko ucznia

Uzyskany tytuł

Opiekun

Tomasz Puczel

laureat

mgr Jolanta Chyl


X edycja OMG rok szkolny 2016/17

Imię i nazwisko ucznia

Uzyskany tytuł

Opiekun

Tomasz Puczel

laureat

mgr Jolanta Chyl

Daniel Sokólski

finalista

mgr Beata Kossakowska - Szwałek

 

XI edycja OMG rok szkolny 2015/16

Imię i nazwisko ucznia

Uzyskany tytuł

Opiekun

Daniel Sokulski II GA

laureat

mgr Beata Kossakowska - Szwałek


X edycja OMG rok szkolny 2014/15

Imię i nazwisko ucznia

Uzyskany tytuł

Opiekun

Monika Słyszewska IIIGA

udział w II etapie

mgr Beata Kossakowska - Szwałek

Ada Sawilska IIIGA

udział w II etapie

mgr Beata Kossakowska - Szwałek

 

IX edycja OMG rok szkolny 2013/14

Imię i nazwisko ucznia

Uzyskany tytuł

Opiekun

Mateusz Sieniawski IIIGA

laureat

mgr Joanna Herman

Joanna Sokołowska IIIGE

finalista

mgr Beata Kossakowska-Szwałek

Piotr Ciepliński IIIGA

udział w II etapie

mgr Joanna Herman

Julia Daukszewicz IIIGA

udział w II etapie

mgr Joanna Herman

 

X edycja OMG rok szkolny 2012/13

Imię i nazwisko ucznia

Uzyskany tytuł

opiekun

Mateusz Mędrek IIIGA

udział w II etapie

mgr Beata Kossakowska-Szwałek

Arkadiusz Ogonowski IIIGA

udział w II etapie

mgr Beata Kossakowska-Szwałek

Mateusz Sieniawski IIGA

udział w II etapie

mgr Joanna Herman

Wojciech Matraś IIGB

udział w II etapie

mgr Anna Błaszczak-Ćwikła

Marcin Skorupski IIIGC

udział w II etapie

mgr Anna Błaszczak-Ćwikła

 

VII edycja OMG rok szkolny 2011/12

Imię i nazwisko ucznia

Uzyskany tytuł

opiekun

Julia Borkowska IIIGA

laureat

mgr Beata Kossakowska-Szwałek

Anna Galanty IIIGA

udział w II etapie

mgr Beata Kossakowska-Szwałek

Marta Włodarczyk IIIGA

udział w II etapie

mgr Beata Kossakowska-Szwałek

Iwo Dżus IIIGA

udział w II etapie

mgr Beata Kossakowska-Szwałek

Wojciech Matraś IGB

udział w II etapie

mgr Anna Błaszczak-Ćwikła

Mateusz Sieniawski IGA

udział w II etapie

mgr Joanna Herman

Oliwia Jackowska IIIGB

udział w II etapie

mgr Jolanta Chyl